Announcement

Collapse
No announcement yet.

Postovi nedelje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MarkoNFL View Post
    Mislio sam da ne tražim da nadležni skinu forum od koga se vlasnik pismeno ogradio da radi moderaciju i bilo šta.
    "Divlji forum".

    Sutra šaljem REM-u da se skine "divlji forum" za koga se ne zna u čijem je vlasništvu i odgovornosti.
    Originally posted by MarkoNFL View Post
    Ima govora mržnje.

    Jasno pitam, ko je odgovoran za forum? Radi se o "divljem forumu".
    Takav ne može da postoji.

    Vlasnik nominalni je dao izjavu o odricanju od odgovornosti.

    Nije REM jedini koji skida.

    Pozivalo se ovde na svašta i svašta se pisalo, imam sve snimljeno.

    Moraće da se skine.
    Originally posted by MarkoNFL View Post
    Ko je vlasnik foruma?

    Ko je odgovoran što ovde ime elemenata govora mržnje, propagiranja svega i svačega?

    Da li si to ti?

    United Media negira odgovornost za uređivanje i postojanje foruma?
    Originally posted by MarkoNFL View Post
    Uki brate, ako je forum Bojanin i Oljin ok.

    Onda BojanaOlja Forum.

    Ali ne može da stoji SK forum jasno, jer je vlasnik SK United medija dao izjavu o odricanju od odgovornosti za ono što se dešava na forumu.

    Pitam ih 100 puta, ko je odgovoran za forum i ništa LOL

    Tako nešto može da postoji kao divlja objekat na javnom dobru. Dakle ne može.

    Kako će nadležni reagovati, pa videćemo.

    Bilo je mnogo nezakonitosti.
    Čuj nedelje. Godine!

    Hvala Marko od srca. Bold me je u totalni delirijum bacio

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Da su se igraci Partizana povukli sa terena bio bi taj rezultat, ali u pitanju je iskljucenje igraca zbog 5 licnih gresaka, cime bi na terenu ostalo samo 2 igraca i u tom slucaju se mec prekida i igra ponovo - "poznavaoce".
      Originally posted by LosmiSK View Post
      Ne blamiraj se...To kao u fubalu dobiju 4-5 crvenih i igra se opet...Mislim sta ti pises nema smisla..hahah..

      Gubis 20 razlike na HT, finale...7 mec..pravis samo greske licne i ponavlja se mec hahahahahahaha

      Comment


      • Originally posted by Ivan9 View Post
        Nekoliko utisaka sa derbija:

        - prvo bi se zahvalio komsijama na kupovini 1000 karti, znacila nam je ta finansijska pomoc. Nemojte se ustrucavati ni sledecih godina to da radite. Covek da pozeli takve goste, daju novac a ne dodju
        - drugo bi se zahvalio Trinkijeriju. Vidite sta znaci iskusan trener, kako je podjebavacki "krenuo" na Filipa, pa mu ovaj vratio na terenu. Bravo majstore. Samo da se ne seti i krene nekog svog igraca da proziva...

        Tomic je odradio doktorski pripremu meca. Ponistio je onu skupocenu prevaru kao taksenu marku. Do povrede Reglanda mi smo delovali tako mocno i igrali jebacku kosarku da komsije nisu znale sta ih je snaslo. 11:2 za prvih 5-6 minuta igre. Delovalo je kao da ce utakmica da se zavrsi sa 72:43 rezultatom. Medjutim povreda Reglanda, njegova zelja da igra uprkos povredi(covek manje u odbrani i covek manje u napadu) nas je prilicno kostala momentuma. Narocito u trecoj cetvrtini kada je Regland isao samo pravolinijski, cak nije ni mogao da se demarkira od svog cuvara.
        Odlicna promena taktike u toku utakmice i prilagodjavanje teskoj povredi prvog pleja i najboljeg igraca. Bravo Milane. Igraci nisu padali duhom iako takve povrede znaju da uticu i na tim, ali je Filip odlicno komandovao nasom igrom, uprkos svemu: mali, zdepast, debeo, kratki udovi, nema brzinu ali je srcem odigrao na, cini mi se, 150% svojih mogucnosti.

        Na kraju o sudjenju. Uopste nisam zadovoljan. Sreca pa je Belosevic malo korigovao onu dvojicu pe*era(karakterna osobina) inace bi bilo katastrofalno. Doduse jeste morao da se izvinjava klupi KKP posle jedne odluke...ali dobro velikodusni ste vi, pa cete mu oprostiti.
        Sudjenje je bilo tacno takvo kako sam ocekivao Odzo i Beron po 3 licne vec pocetkom druge cetvrtine (bravo Milane i za ovo prilagodjavanje), par faulova u napadu, nekoliko faulova sviranih u odbrani za povlacenje igraca za dres, iako se takvi startovi na drugoj strani nikad ne sviraju - cak i ako igrac podigne ruku da prizna faul, Pejdz kada je faulirao igraca na 40s pre kraja utakmice na +5 za nas, da je sudija svirao faul to bi i bio kraj meca, ne bi se ni igrao produzetak. Ali to je Javor. Bilo je jos nekih gresaka na obe strane ali mislim da to nisu tendencije.
        Nadam se da cemo u sledecem mecu imati bolje sudjenje

        P.S.
        Kakva je ono taktika da ne dozvoljavas bilo kakav pokusaj suta za 2 poena?!?!? Alo majstori... pa meni je zao samo sto nisu bile bolje sudije pa da odsude svih 20 namernih prekrsaja. Alo majstori pa i ne pokusavate da bar malo idete na loptu kod prekrsaja(doduse ocekivaano obzirom da je Blavor sudija). Ja ne znam da li bi mogao uopste da navijam za tu grupaciju mesara. Pa vaseg Jankovica (koji ne bi pogodio slobodno ni da mu zivot zavisi od toga) smo nekoliko puta pustili da poentira kada je se lepo izborio za poziciju a bar njega bi bilo logicno faulirati mesarskim faulovima. Cestitke momci sto ste ostali kosarkaski igraci i sto vam je igra ispred "pobede po bilo koju cenu"

        .....
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • sa TPF

          Celi staidon protiv tebe. Svi uz Rogera a bit če isto i u finalu protiv Novaka ili Thiema.

          A i ciljei teniski svet protiv tebe - forumi, stručnjaci, komentatori




          Rafa sam proti svih. VAMOS majstore. Ponosan sam na tebe.

          Molim te osvoji taj RG i milion i jedan put dokaži opet svima, da si GOAT


          inace,covek je meni aj da kazem umereni fan,premda me demantuje sledecim postom


          WE ARE NOT RAFA FANS, WE ARE RAFAFANATICS
          Wizard

          Comment


          • i jos jedan biser mudrosti sa TPF

            Originally posted by NI View Post

            Ipak, postoji jedan kulturna razlika koja izaziva odredjenu odbojnost. Iako je to sekundarno. Kao i mnogi Balkancima i Mediterancima, Novakov govor tijela izraz lica je povremeno previse ekspresivan.
            Wizard

            Comment


            • Najjače na teniskom PDFu ove nedelje definitivno

              Originally posted by Chiwwi View Post
              Ne jebe rame nego uporan
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by NemanjaMikser View Post

                Originally posted by Stojanče View Post
                To je moja odluka.

                Mogu ja jednom da oprostim i dam šansu čoveku.

                Al ako se i dalje nastavi po starom onda nema više oproštaja.
                Isto to je i Krstajić govorio.
                malac iznenadio, biće nešto od njega
                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                  meni recimo Nascar trke nije bilo u nedelju na ova 3 kanala u osnovnom paketu pa nisam plakao nego sam lepo nasao stream. ustvari lazem nisam ni gledo jer je bilo kasno nego sam sutradan skino sa torenta i pogledo. znaci nacina ima. a vama je PL nekoliko utakmica po kolu dok je meni trka samo jedna.

                  Comment


                  • I ja sam umro od smeha

                    Comment


                    • nisam znao da ce biti smesno
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                        U ime svih nas iz devedeset i neke
                        za zakletvu Tumbi ja spev'o sam stih.
                        Ne spominjem prošlost ni bitke daleke,
                        jer rođen sam tek posle njih.

                        Al' život pred nama još bitaka skriva
                        i preti nam, preti, k'o duboki vir.
                        Ja znam da nas čeka još sto ofanziva,
                        jer moramo čuvati mir.

                        Računajte na nas.

                        Sumnjaju neki da nosi nas pogrešan tok,
                        jer slušamo ploče i sviramo rok.
                        Al' negde u nama je bitaka plam,
                        i kažem vam, šta dobro znam:
                        računajte na nas.

                        U ime svih nas iz devedeset i neke
                        za zakletvu Tumbi sam spevala stih.
                        Ne spominjem prošlost ni bitke daleke,
                        jer rođena sam posle njih.

                        U nama je sudbina budućih dana
                        i neki se možda i plaše za nju.
                        Kroz vene nam protiče krv partizana,
                        i mi znamo zašto smo tu.

                        Računajte na nas.

                        Sumnjaju neki da nosi nas pogrešan tok,
                        jer slušamo ploče i sviramo rok.
                        Al' negde u nama je bitaka plam,
                        i kažem vam, šta dobro znam:
                        računajte na nas.

                        - A J M O - S R B I J A -
                        Prisustvujemo istoriji i novoj fudbalskoj himni.

                        Comment


                        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                          Sto se tice tacnog broja znam jos kad je Boris Dzonson rekao kad su oni imali 500 racunajte 5.000 ili vise. Tako i kod nas sada je verovatno 10.000

                          ali ko ce to stici sve istestirati

                          ali cujem da je virus oslabio. Jeste zarazenih ali evo stalno oko 20 na ventilatorima
                          lololol

                          Comment


                          • pa ja sam amerikanac
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Ma šalim se ja brate. Samo cepajte, brojite obolele, zaražene. To je život bato. Koja je mera danas i tako to.

                              Comment


                              • evo ja i ti da se dogovorimo

                                ja koji verujem u koronu necu vise napisati ni jedan komentar ako obecas da ti koji ne verujes u koronu isto neces pisati tamo

                                okej?
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X