Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne umeš da normalno komuniciraš je uvreda, jel?

    A tvoje "ko je toliko retardiran da obriše.." nije?

    Zanimljivo.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Za koliko dana ce ukinuti ovaj forum?
      Pitam cisto da znam, da se pripremim....
      Kako bi se mnogi .... jedni drugima,kakva bi to anarhija bila.
      Last edited by bojanaBG; 10-09-18, 22:05. Reason: recnik

      Comment


      • Originally posted by MarkoNFL View Post
        Čemu uvreda?
        Zar za "ne umeš normalno da komuniciraš" ne ide neka sankcija?

        Nisu dužna meni, a odgovor je da je forum "divlji" i van svake kontrole.

        Ko ima malo mozga zna da tako nešto ne sme da postoji.
        Jer bilo je pozivanja na kriv. dela.
        Na koja krivicna dela?
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Na koja krivicna dela?
          Tek cete da se iznenadite gospodo moderatori kad vam stigne sudski poziv.Ima u Hag da vas posalje Marko NFL.

          Comment


          • Originally posted by Ivan_PG View Post
            Kako bi se mnogi najebali majke jedni drugima,kakva bi to anarhija bila.
            Moguce da je opet pricanje i pretnje u prazno? Nisam siguran, pa ono...
            Zaista ne znam sta da ocekujem....
            A zamisli da se nista na kraju ne desi... Joj kuku blama.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Ivan_PG View Post
              Tek cete da se iznenadite gospodo moderatori kad vam stigne sudski poziv.Ima u Hag da vas posalje Marko NFL.
              sad kad postanes moderator, 3 klika su dovoljna
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Na koja krivicna dela?
                Aj sad kad si seo konkretno na plaćanje bugarskog snajperiste da me strelja. Ali ja nisam toliko prek i osetljiv čovek i ovaj moj odgovor nema veze sa prošlom raspravom jer ne znam šta se dešava.

                Jer Mare druže moj, niko nas ne tera da budemo ovde ili bilo gde gde se lepo ne osećamo.

                Tako da bi bilo najbolje da se smirimo svi. Ako sam ja prešao preko nečega tako krupnog svi mogu da predju preko svega.

                Živeo mir.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  sad kad postanes moderator, 3 klika su dovoljna
                  Ti bi zaista to uradila?
                  Osudila neduznog Ivana na kaznu za koju nije ni malo odgovoran?
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    sad kad postanes moderator, 3 klika su dovoljna
                    Fali nam jos jedan na kosarci,
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      sad kad postanes moderator, 3 klika su dovoljna
                      Marko je rekao da ima sve detaljno dokumentovano i snimljeno,tacno se zna u kom periodu su napravljena krivicna dijela i u cijoj nadleznosti je bio forum.Tako da ja ne mogu snositi nikakve posljedice.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Ti bi zaista to uradila?
                        Osudila neduznog Ivana na kaznu za koju nije ni malo odgovoran?
                        a sta mu fali, vidi malo Hag
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Uki brate, ako je forum Bojanin i Oljin ok.

                          Onda BojanaOlja Forum.

                          Ali ne može da stoji SK forum jasno, jer je vlasnik SK United medija dao izjavu o odricanju od odgovornosti za ono što se dešava na forumu.

                          Pitam ih 100 puta, ko je odgovoran za forum i ništa LOL

                          Tako nešto može da postoji kao divlja objekat na javnom dobru. Dakle ne može.

                          Kako će nadležni reagovati, pa videćemo.

                          Bilo je mnogo nezakonitosti.

                          Comment


                          • Nisu one loše, da ne bude da sam poltron pošto sam sve sem toga, verujem i ako ti je neko obrisao nije bilo zlonamerno. Nisu one zle, možda nekada pogreše ali ljudski je i grešiti i praštati tako da šta god su ti uradile, ti budi veliki pa oprosti.

                            Comment


                            • Marko budi hriscanin daj forumu jos jednu sansu,ako se nesto bude desilo i treci put imas svo moralno pravo da ukines ovo leglo grijeha.

                              Comment


                              • Marko ne obaziri se na Ivana, nego daj sve od sebe da ukines ovo.
                                Cisto da vidimo sta ce da se desi.
                                Ali u koliko ne uspes, sta cemo tada?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X