Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    #WengerOut

    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

    Come on you Gunners!

    Comment


    • https://vine.co/v/evpei7HKbF9
      Kakva kraljina, oplakah
      OVAKO

      Comment


      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
        https://vine.co/v/evpei7HKbF9
        Kakva kraljina, oplakah
        Hahahahha... tako treba. Ipak nije to što reče

        Comment


        • Originally posted by Nesic View Post
          Hahahahha... tako treba. Ipak nije to što reče
          Nema veze sto se smijem, ovo mi je bas simpaticno. Propustio 7 set lopte i vidi reakciju, znaci kritikuje sam sebe i svestan je da je ovo bio njegovo. Ja ga potpuno podrzavam u ovo sto je uradio.
          OVAKO

          Comment


          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
            https://vine.co/v/evpei7HKbF9
            Kakva kraljina, oplakah
            Po onome što govori da se vidjeti da je svjestan kako je odigrao u tim trenucima, istrese se i nastavi dalje kao da ništa nije bilo. Don je napravio zvijer na travi

            Comment


            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
              https://vine.co/v/evpei7HKbF9
              Kakva kraljina, oplakah
              Strog je prema sebi ali izgubio je 2. set zbog prevelike opreznosti na BL-tama.
              Last edited by NI; 12-07-15, 21:50.

              Comment


              • Nije ovo ništa da je kojim slučajem umesto Novaka tu bio Miša Južni sad bi mu hirurzi vadili reket iz lobanje.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Samo me interesuje sta li sada rade svi oni po mtf-u i ostalim teniskim forumima koji su od petka najavljivali kako ce Federer da rastrgne Djokovica.
                  Ti likovi o tenisu pojma nemaju...
                  Ja procitah par zanimjivih stvari na MTF. Tako recimo Wilander tvrdi da ce Novak osvojiti jos 8 do 10 GS, dok McEnroe svrstava Novaka u Top 5 of all time zajedno sa Borgom.

                  Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  https://vine.co/v/evpei7HKbF9
                  Kakva kraljina, oplakah
                  U live temi na MTF neko je napisao... Novak je u Hulk modu nema sta da trazi Federer vise ovde.
                  Last edited by skeptik; 12-07-15, 21:48.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Storg je prema sebi ali izgubio je 2. set zbog prevelike opreznosti na BL-tama.
                    Ja sam rekao da je on zbog te mlakosti na neke brejk lopte ili set lopte ostao kratak za 2-3 GS-ova. Djokovic da je imao predatorski instikt Nadala sad bi sigurno drugo nesto govorili. Ali ovo nije uopste lose, eto on uvek uspeva da nadje nacin i energiju da popravi igru, ali ovaj danasnji mi je bas simpatican. Zasto? Jer sam isti kao njega. I ja se sam sebi pcujem ponekada kad mi ne ide, govorim o kosarci, a u zadnje vreme isto i u tenisu. Jedan reket je vec otisao u istoriju, tacnije u kantu, ali to sam preventivno uradio, i tako je trebalo da kupim novi.

                    Inace danas je Novak izdominirao u svim segmentima. Rekao sam u petka da ne panicarite, naravno odredjene jer sam znao da se jedna banda sprda, ali ostali su prehvatili njihov sindrom i poceli panicariti. Fed ne moze dobiti Novaka na 3 dobijena seta, tacnije na GS-ove i to je to. Ne moze najpre fizicki da isprati meceve, to je najbitnije. Novak je danas odigrao fantastican mec i apsolutno pomeo Federera sa terena. Dominacija se nastavlja, prejak je nema sta.
                    OVAKO

                    Comment


                    • @Dejane78

                      Svaka cast za klipove.

                      Comment


                      • Odgledah sad Donovo gostovanje kod Matsa i Anabel, krajnje smekersi Anabel simpaticna kao uvek, dok je Mats bio kao p*sran, ali to je uvek tako kad Novak osvoji GS
                        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                        Comment


                        • Ali ne mogu i dalje da shvatim kakva je ono stoka na tribinama, pa Novak odigra poen godine dobije aplauz kao Federer kad odservira as. Kako je mec odmicao sve sam vise i vise uzivao u njihovoj patnji na tribinama sto Nole dobija i svaka mu cast jos jednom.

                          Comment


                          • Originally posted by Navras View Post
                            Odgledah sad Donovo gostovanje kod Matsa i Anabel, krajnje smekersi Anabel simpaticna kao uvek, dok je Mats bio kao p*sran, ali to je uvek tako kad Novak osvoji GS
                            Mats je stvarno vjerovao da je Rodzer bolji ove godine i da ce pomesti Novaka. Isto tako ga je iznenadilo kako je Novak prebolio RG.

                            Originally posted by DinoFC View Post
                            Ali ne mogu i dalje da shvatim kakva je ono stoka na tribinama, pa Novak odigra poen godine dobije aplauz kao Federer kad odservira as. Kako je mec odmicao sve sam vise i vise uzivao u njihovoj patnji na tribinama sto Nole dobija i svaka mu cast jos jednom.
                            Ne pamtim da su Englezi bili toliko protiv nekoga kao danas protiv Novaka. I to samo iz razloga da G.O.A.T. osvoji 8. Uimbldon.

                            Ali desava se. Svi smo mi ljudi. Imaj malo razumijevanja za njih.
                            Last edited by NI; 12-07-15, 22:06.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Ne pamtim da su Englezi bili toliko protiv nekoga kao danas protiv Novaka. I to samo iz razloga da G.O.A.T. osvoji 8. Uimbldon.

                              Ali desava se. Svi smo mi ljudi. Imaj malo razumijevanja za njih.
                              Sve sve ali bez neke minimalne doze respekta prema protivniku ne mogu imati razumijevanja a toga danas nije bilo a samim tim Djokovicu i njegovim navijacima pobjeda moze biti samo jos sladja a i ono radovanje je bas cool bilo.

                              Comment


                              • Искрене честитке новаку. После првог сета је било готово. Из разлога што не може фед да окрене, нема он снаге да држи интензитет 5 сетова. Њему су требала 2 сета и предност од 2 0 да би ово добио. Ђоковић да је имао мало бољу главу отресо би га 3 0 али нема везе добро је и овако.

                                Невероватно како је чоукно други сет. Да је преко пута надал или мареј оно би му се можда обило о главу.

                                Не могу а да се не осврнем на то како је новак дигао игру за финале. Једноставно видело се да мечеве против слабијих противника, такозване бораније игра се пола снаге, онако преко... Што се игре тиче кључна ствар је био новаков сервис. Он му је извукао први сет. Бејзлајн ударци су било добри, само онај мртви лоб никако да пребаци. 0 од 9 је много лоше.
                                Такође велики респект за Алија Нилија за ону корекцију код 0 30 на крају меча. Ту је морам признати и Фед господски прихватио корекцију, није се бунио. Мада није имао ни разлог да се буни јер оно неби окренуо нема шансе.

                                Да је освојио РГ сад би се вртела прича о календарском гренд слему, али и овако је добро. Поклопило му се то да Вавринка одигра меч живота. Што се тиче Ју Ес оупена ваљало би и ту да узме титулу. Срамота је да један од најбољих хард корт играча има само 1 титулу на УС опену, исто као и рецимо један Чилић (без увреде).

                                Comment

                                Working...
                                X