Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Ne pamtim da su Englezi bili toliko protiv nekoga kao danas protiv Novaka. I to samo iz razloga da G.O.A.T. osvoji 8. Uimbldon.
    Ali desava se. Svi smo mi ljudi. Imaj malo razumijevanja za njih.
    Ma koliko bezali od nje, zuta stampa ipak malcice cini svoje

    Ako me uhvati inspiracija nesto cu duze da napisem o mecu ali sada cu reci samo ovo...

    Posle prvog seta sam pomislio kako je reditelj prenosa meca najmocniji covek, danas.
    Kako je Novak bacao u nevericu i trans bakute, gospodje, latentne psihopate i sve te cudnovate face koje je reditelj ciljano trazio kako bi pokazao navijacku superiornost za jednog igraca. Ali najjaci mi je kadar bio onaj zdundani i zadrigli gledalac u kariranoj kosulji koji kao zivotinja vrste od koje smo svi nastali samo mi smo evoluirali - on nije, kako aplaudira znaci platio bi da ga vidim ponovo.

    Bravo Novaceeeeee.
    Znate sta, bez obzira na RG i tu vrstu bola, ovu titulu nedam nizasto na svetu. Toliko je specificna.... UUUHHHH.
    Mozda RG tutula popravlja neku ukupnu sliku ali sve tri W. titule i preko koga su osvojene u finalima ipak cuvam za vek vekova.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Originally posted by nikola_bg View Post
      Искрене честитке новаку. После првог сета је било готово. Из разлога што не може фед да окрене, нема он снаге да држи интензитет 5 сетова. Њему су требала 2 сета и предност од 2 0 да би ово добио Ђоковић да је имао мало бољу главу отресо би га 3 0 али нема везе добро је и овако.

      Невероватно како је чоукно други сет. Да је преко пута надал или мареј оно би му се можда обило о главу. .
      Nista, sledeci put da damo Federeru 2 seta fore cisto da bude zanimljivo
      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        juve,

        Oprosti. Ali uzasno sam se opekao protiv Vavrike. Uzasno. Usao sam uvjeren da Novak mora da dobije. Nista se ne mora osim...

        Ovo nije ni virtualni svijet nego jedan mali segmet.
        Ja nisam sluga boziji da dajem oproste ,slazem se sa 99,99% analitickog teksta kojim odradis analize nakon meca i monogi verujem narocito Novakovi navijaci sa uzitkom citaju tvoje postove.Stekao si po mom misljenju odredjeni renome dobrog poznavaoca materije na zdravim osnovama i onda odlucis da krenes Vladanovim stopama ,dakako imas na to pravo ali meni kao Novakovom navijacu koji nema takav analiticki pristup treba NI koji je jedinstven a ne kopija vec vidjenog.Prosto receno i ja sam se opekao za RG ,bio ubedjen u osvajanje ali nije se dalo a za Wimbledon je bilo strepnje ali i navijacke vere u uspeh i falilo je tvoje analiticke podrske da nas ojaca ,da nam snagu i veru u uspeh koja je nazalost od tebe izostala.Osecao sam se navijacki izdano.Nadam se da ces nastaviti sa radom sa vise doslednosti i vere u Novaka i u gorkim porazima kao sto je onaj na RG.

        Comment


        • хех какав је циган овај виландер невероватно. гледам овај интервју са бекером. зноји се, цупка ногама. има тикове. невероватно колко не подноси новака. а питања која поставља о федереру а интервјуише бекера.

          Comment


          • Originally posted by DinoFC View Post
            Ali ne mogu i dalje da shvatim kakva je ono stoka na tribinama, pa Novak odigra poen godine dobije aplauz kao Federer kad odservira as. Kako je mec odmicao sve sam vise i vise uzivao u njihovoj patnji na tribinama sto Nole dobija i svaka mu cast jos jednom.
            Gori su bili u Parisu, tad se nisi žalio, nije bilo Feda na drugoj strani

            Comment


            • Originally posted by nikola_bg View Post
              хех какав је циган овај виландер невероватно. гледам овај интервју са бекером. зноји се, цупка ногама. има тикове. невероватно колко не подноси новака. а питања која поставља о федереру а интервјуише бекера.
              Da, bas je delovao unezvereno, imam utisak da je jedva cekao da se emisija zavrsi kako bi skoknuo do najblizeg bircuza

              Ne treba smetnuti s uma jos jednu stvar: da nije Novaka, Federer bi i sa svoje 34(skoro) i dalje suvereno vladao svetskim tenisom, imao bi bar jos dva slema i lagano bi odbrojavao do jubilarne 400. sedmice na vrhu atp liste. Nike bi za tu prigodu spremio i specijalnu ediciju patika i ostale opreme, a Mats specijalnu emisiju. Umesto toga ostalo mu je da utehu trazi u kapljici
              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

              Comment


              • Ali ono sa cvecem za rodjendan ga je kao "RAID - UBIJA INSEKTE NA MRTVO"!
                On (ljakse) kao da nije znao da je Anabeli rodjendan.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Mats bi radije proveo noc u kanalizaciji i spavao sa pacovima nego da slusa Dona u pobedonosnom zanosu ali jbg treba zaraditi honorar
                    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Vladane,

                      Ne pretjeruj. Ovaj mec je dobio Beker. A poslije prekida je bila sala. Moram da mu je Boris rekao: "Cega imas vise da se bojis?"
                      Ako ga nije Novak dobio onda nije ni Beker vec STEFAN NI !
                      Originally posted by AIRBORNE View Post
                      Ma koliko bezali od nje, zuta stampa ipak malcice cini svoje

                      Ako me uhvati inspiracija nesto cu duze da napisem o mecu ali sada cu reci samo ovo...

                      Posle prvog seta sam pomislio kako je reditelj prenosa meca najmocniji covek, danas.
                      Kako je Novak bacao u nevericu i trans bakute, gospodje, latentne psihopate i sve te cudnovate face koje je reditelj ciljano trazio kako bi pokazao navijacku superiornost za jednog igraca. Ali najjaci mi je kadar bio onaj zdundani i zadrigli gledalac u kariranoj kosulji koji kao zivotinja vrste od koje smo svi nastali samo mi smo evoluirali - on nije, kako aplaudira znaci platio bi da ga vidim ponovo.

                      Bravo Novaceeeeee.
                      Znate sta, bez obzira na RG i tu vrstu bola, ovu titulu nedam nizasto na svetu. Toliko je specificna.... UUUHHHH.
                      Mozda RG tutula popravlja neku ukupnu sliku ali sve tri W. titule i preko koga su osvojene u finalima ipak cuvam za vek vekova.
                      Kralj si zaista ! Bravo

                      Comment


                      • Originally posted by Dejan78 View Post
                        Pogledajte i ovaj klip pa onda recite jos jednom da je Mats ciganin.
                        A to da nije znao da je Anabeli rodjendan ne stoji nikako, pa mogao joj je 100 puta cestitati (a verujem i da jeste) u toku danasnjeg dana, dok su kamere bile ugasene.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Pogledajte i ovaj klip pa onda recite jos jednom da je Mats ciganin.
                          A to da nije znao da je Anabeli rodjendan ne stoji nikako, pa mogao joj je 100 puta cestitati (a verujem i da jeste) u toku danasnjeg dana, dok su kamere bile ugasene.
                          Kao sto isto stoji da mozda nije znao za rodjendan
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Много волим Федерера и зато се некако више радујем што га је Ноле победио и ухватим себе да сам заборавио да би требало да се радујем победи на слему... ипак је то Вимблдон човече! / и опет се више радујем што је победио Федерера/ не знам зашто?
                            sigpic

                            Comment


                            • Zato jer si Zika ;)

                              Comment


                              • Originally posted by cacanin View Post
                                Ako ga nije Novak dobio onda nije ni Beker vec STEFAN NI !
                                Nije ga jucer dobio Becker. Ali jucer, a i protiv Andersona, da ne pricam o ostlim mecevina, Novak je djelovao kao neko ko zna sto hoce i vaznije da to moze. I ovaj Uimbldon i Australiju je Novak dobio kako dobja masterse - skoro pa rutinski. To je pozitivni Bekerov uticaj koji tek sada daje puni rezultat.

                                A Stefan sigurno pozitivno utice na Novaka.
                                Last edited by NI; 13-07-15, 06:52.

                                Comment

                                Working...
                                X