Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by salinjo90 View Post
    Treba mi snimak jucerasnjeg meca gde komentarisu Rodik i Mekenro, ima li negde?
    Ako nisi do sada nasao, izvoli. Nije tezak File 1.53GB a dobro se skida

    magnet:?xt=urn:btih:0DF4982A57B59EE7799D419F569A9D 354CB45625
    Inace ako neko ima u glavi kako je izgledao prenos u nedelju, videce ogromnu razliku u prenosu, ESPN rezija je jako malo je prikazivala publiku i ovacije... vise se fokusirala na teren. Na ovom snimku posto sam hteo pomoci @Salinju trazim onog zdundanog i zadiglog... ali nema ga nigde.
    Sad` da li je sve slucajnost ili negde ima tendencije (Pecke za tebe mi je lako ) vi presudite sami
    Last edited by AIRBORNE; 13-07-15, 23:34.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • @ AIRBORNE, hvala! Sad covek moze na miru da pogleda tenis uz Mekove opaske

      Comment


      • Originally posted by salinjo90 View Post
        @ AIRBORNE, hvala! Sad covek moze na miru da pogleda tenis uz Mekove opaske
        Podijeli utiske sa nama posto u miru odgledas.

        Comment


        • Originally posted by AIRBORNE View Post
          Ako nisi do sada nasao, izvoli. Nije tezak File 1.53GB a dobro se skida
          jel OK ovaj magnet link, meni nešto neće?

          edit: radi
          Last edited by Nesic; 14-07-15, 16:01.

          Comment


          • Cudi me sto nema Prla da odradi analizu onog velicanstvenog polufinala RF-Endi Marej....
            Bas sam se zacudio, jer jbg kada vec ne moze da radi analizu finala, posto je tu Federer izgubio, pa mu se nesto neda...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Generalno su izostale analize ovde na forumu.
              Ali, ima jedna stvar. . .Djokovic zaista dominira svetskim tenisom i postize sjajne rezultate. To nikoga ne sme nervirati, bez obzira za koga navija. I ja ocekujem analize. Otvara se vec ozbiljno tema za njega kao jedan od najvecih ikad, ako to nije za analizu ne znam sta je.

              Comment


              • Evo ako nekome treba BBC verzija, tesko da ce se dugo zadrzati tako da skidajte

                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Ja gledam samo zadnja dva gema... po ko zna koji put

                  Comment


                  • Originally posted by Nesic View Post
                    Ja gledam samo zadnja dva gema... po ko zna koji put
                    I meni su draga ta dva gema, onaj "koucing" sa X gledaocem...
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Ono eeeeeee kod poena za titulu baš dobro signalizira prispeli SMS
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Nesic View Post
                        Ja gledam samo zadnja dva gema... po ko zna koji put
                        Originally posted by AIRBORNE View Post
                        I meni su draga ta dva gema, onaj "koucing" sa X gledaocem...
                        Originally posted by pecaros View Post
                        Ono eeeeeee kod poena za titulu baš dobro signalizira prispeli SMS
                        Posle onih metuzalema sto krste prste ovo mi je najjaci utisak...uploadfromtaptalk1436904221875.jpg

                        Kad napusava publiku jer mu zvizde i ometaju nakon prvog promasenog servisa

                        uploadfromtaptalk1436904266289.jpg

                        Kao i ovo "samaranje" ;)

                        Comment








                        • Spoiler





                          Boys' Singles - United States - Reilly Opelka


                          Girls' Singles -Russia - Sofya Zhuk



                          Boys' Doubles - Vietnam Lý Hoàng Nam / India - Sumit Nagal.................................................. .................Girls' Doubles - Hungary Dalma Gálfi / Hungary - Fanny Stollár
                          Last edited by miloolja; 14-07-15, 21:12.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Evo i Mađarica sa peharom

                            Comment


                            • To sam bojkotovao, kad srecica Mihalikova nije mogla do trofeja mada, i dotle su jedva dogurale
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Planirao sam da za meceve od trece runde pa do kraja uradim pregled broja servis vinera (mnogo je vaznije od pukih aseva a nije mi jasna ona logika brojanja servis vinera na zvanicnom sajtu), servis&voleja i najverovatnije duzinu razmena po standardnom sistemu 1-4, 5-8, 8-12, 13+. Videcu koliko mi brzo ide ali ipak je u pitanju 31 mec, ako se tema zakljuca dacu sminki da prebaci ovde
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X