Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bilo bi lijepo ako bi Novak mogao izgubiti u 3 tijesna seta, maksimum koji se može izvući protiv perfekcije. Srećom da Federer nije u prajmu, Murray bi danas uzeo 5-6 gemova najviše, kao i Novak u nedelju. Obojica trebaju otići u Međugorje da zahvale Gospi zato što su se rodili 6 godina kasnije.

    Comment


    • Читам мало ове коментаре по овим страним сајтовима и форумима... Кажу федерер осваја милион посто, стављају људи кућу бубреге на клаџу итд...

      Само чекам недељу и стандардне коментаре није федерер више као некад...

      Comment


      • Meni se danas u toku drugog seta drugog SF javilo kako Roger u nedelju place a vi kako hocete.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Originally posted by nikola_bg View Post
          Само чекам недељу и стандардне коментаре није федерер више као некад...
          Šteta što danas nije bilo malo više sreće u Marejevu korist, tj. da je Federer pobedio tesnijim rezultatom, pa da ne čekaš na te komentare čak do nedelje.
          I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

          sigpic

          Comment


          • NI,
            Novak apsolutno zna kako se Roger pobedjuje na travi,u to me je ubedio proslogodisnjom titulom protiv Rogera gde je realno bilo za manje od 5 setova.Novak je igrac koji jos uvek ima sanse da uci i iz pobeda i iz poraza,dok za Rogera nema nade po tom pitanju.Sutra Novak ima najlaksi mec sa Rogerom u njihovim dosadasnjim finalima na GS,a sto mec bude duze trajao to se Novakove sanse uvecavaju.Taktika, umoriti veterana da umre na terenu i pehar je tu.

            Comment


            • Originally posted by AIRBORNE View Post
              Meni se danas u toku drugog seta drugog SF javilo kako Roger u nedelju place a vi kako hocete.
              Od srece ili...

              Nije tu stvar sto Federer nije kao nekad, moze on tu i tamo da prikaze igru iz prajma, problem je sto nema kontinuitet kao nekad. Ako izadje kao danas, on ce pobediti, bilo sta losije i verovatno ce Djokovic biti blizi pobedi.

              Comment


              • Ovog sto si stavio pod 3. tackice
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • De ljudi malo se uozbiljite, da dodje neko sa strane pomislio bi da nismo normalni
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Originally posted by juventus View Post
                    NI,
                    Novak apsolutno zna kako se Roger pobedjuje na travi,u to me je ubedio proslogodisnjom titulom protiv Rogera gde je realno bilo za manje od 5 setova.Novak je igrac koji jos uvek ima sanse da uci i iz pobeda i iz poraza,dok za Rogera nema nade po tom pitanju.Sutra Novak ima najlaksi mec sa Rogerom u njihovim dosadasnjim finalima na GS,a sto mec bude duze trajao to se Novakove sanse uvecavaju.Taktika, umoriti veterana da umre na terenu i pehar je tu.
                    1.
                    Ja sam bio uvjeren da Novak pobjedjuje Vavrinku, a zanas kako je zavrsilo.

                    Po mom misljenju je Federer prosle godine u finalu odigrao jedan od najboljih meceva u Uimbldonu. I opet ga je Novak pobijedio. Ali to je varljivo. Neke su se stvari promijenile.

                    2.
                    Kao prvo, Fedeerer je samouvjereniji. Vjeruje vise novom paketu i novom reketu. Pobijedio je Novaka u Dubaiu i Shangaju. U oba slucaj je Novak bio u odlicnoj formi. Danas je Federer lako dobio Marija. Glavni razlog za sve to je servis. Koji je ubitacan. To je sada u zoni Iznera i Karlovica. U 130 i kusur servis gemova samo je jednom izgubio servis. Mari je stvorio samo jednu BL. To je impresivno.

                    3.
                    Istina, novi reket je donio bolji servis i bolji BH ali je odnio nesto na FH-du. Prosle godine je Novak bio superioran u CC FH razmjenama. Novak jeset popravio FH, ali Federerov FH je losiji nego prije. Medjutim, ukupno uzvevsi, Federer je bolji sa novim reketom nego je bio sa starim. Tim vise sto sad izlazi cesce na mrezu i sto je popravio i onako odlicne voleje. Sjecas se Shangaja koji je bio 3 mjeseca iza Uimbldona?

                    4.
                    Svemu tome Novak moze da parira, ali ne moze da dominira. To je pokazo prosle godine.

                    Parirati se moze kao i igri bilo kojeg drugog servera. Osnovno je cuvati sopstveni servis. Za to su potrebni motivacija, koncetracija i fokus. Da li to Novak u ovom trenutku ima? Mislim da ne.

                    I znaj, da kad god Novakovo samouvjerenej skripi, njavise trpi igra protiv servera. Zato mislim da je Federer jasan favorit. Jedostavno ce Novak izgubiti previse servis gemova prije nego umori Federera.

                    5.
                    Posebno mi je zao sto nisam na vrijeme vidio da Federerov proslogodisnji paket postaje bolji i da godine malo smetaju. Zato sam izgubio opkladu sa Sanduom. To je treci put da sam precijenio uticaj Federerovih godina.


                    Originally posted by zdravkelja View Post
                    Od srece ili...

                    Nije tu stvar sto Federer nije kao nekad, moze on tu i tamo da prikaze igru iz prajma, problem je sto nema kontinuitet kao nekad. Ako izadje kao danas, on ce pobediti, bilo sta losije i verovatno ce Djokovic biti blizi pobedi.
                    To je sustina moga neslaganja sa vama federerovcima. Ako Novak izadje kao prosle godine onda gotovo sigurno pobjedjuje. Druga je stvar sto on ne moze biti kao prosle godine. Vi pak mislite da ako Federer bude kao danas, onda nista ne zavisi od Novaka.

                    Varate se, ali na zalost nece biti prilike da se to pokaze.
                    Last edited by NI; 10-07-15, 23:39.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      1.
                      Ja sam bio uvjeren da Novak pobjedjuje Vavrinku, a zanas kako je zavrsilo.

                      Po mom misljenju je Federer prosle godine u finalu odigrao jedan od najboljih meceva u Uimbldonu. I opet ga je Novak pobijedio. Ali to varljivo. Neke su se stvari promijenile.

                      2.
                      Kao prvo, Fedeerer je samouvjereniji. Vjeruje vise novom paketu i novom reketu. Pobijedio je Novaka u Dubaiu i Shangaju. U oba slucaj je Novak bio u odlicnoj formi. Danas je Federer lako dobio Marija. Glavni razlog za sve to je servis. Koji je ubitacan. To je sada u zoni Iznera i Karlovica. U 130 i kusur servis gemova samo je jednom izgubio servis. Mari je stvorio samo jednu BL. To je impresivno.

                      3.
                      Istina, novi reket je donio bolji servis i bolji BH ali je odnio nesto na FH-du. Prosle godine je Novak bio superioran u CC FH razmjenama. Novak jeset popravio FH, ali Federerov FH je losiji nego prije. Medjutim, ukupno uzvevsi, Federer je bolji sa novim reketom nego je bio sa starim. Tim vise sto sad izlazi cesce na mrezu i sto je popravio i onako odlicne voleje. Sjecas se Shangaja koji je bio 3 mjeseca iza Uimbldona?

                      4.
                      Svemu tome Novak moze da parira, ali ne moze da dominira. To je pokazo prosle godine.

                      Parirati se moze kao i igri bilo kojeg drugog servera. Osnovno je cuvati sopstveni servis. Za to su potrebni motivacija, koncetracija i fokus. Da li to Novak u ovom trenutku ima? Mislim da ne.

                      I znaj, da kad god Novakovo samouvjerenej skripi, njavise trpi igra protiv servera. Zato mislim da je Federer jasan favorit. Jedostavno ce Novak izgubiti previse servis gemova prije nego umori Federera.

                      5.
                      Posebno mi je zao sto nisam na vrijeme vidio da Federerov proslogodisnji paket postaje bolji i da godine malo smetaju. Zato sam izgubio opkladu sa Sanduom. To je treci put da sam precijenio uticaj Federerovih godina.




                      To je sustina moga neslaganja sa vama federerovcima. Ako Novak izadje kao prosle godine onda gotovo sigurno pobjedjuje. Druga je stvar sto on ne moze biti kao prosle godine. Vi pak mislite da ako Federer bude kao danas, onda nista ne zavisi od Novaka.

                      Varate se, ali na zalost nece biti prilike da se to pokaze.


                      ?????

                      Comment


                      • @NI
                        Sve si ti lepo napisao al` sve ti moze pasti u vodu i to u tacki 1.
                        Sve smo ovako analizirali i pred Vavu na RG ali sam ubedjen da niko nije predpostavio da ce se desiti onakav HOROR po nas Novakovce.
                        Znaci isto tako mozemo ti, ja, bilo ko, misliti da Novak sutra gubi a onda npr. Novak u nedelju izadje kao u Rimu.
                        Sta ga sprecava, takvim stavom moze da zaleci veliku ranu, da sebi da ogroman forsaz za dalji let, moze stosta... o porazu da i ne govorim... ali treba biti umereni optimista. Bez obzira kako Roger servira a na citavom W. je to 66% a samo danas je to bilo 75% ne mogu da poverujem da ga Novak ne moze bar po jednom u setu brejknuti.
                        Neka obojica dozive po jedan brejk i eto nas u TB. tu vec sigurno mozemo da vidimo i Rogerove BH nebu pod oblake
                        Last edited by AIRBORNE; 10-07-15, 23:45.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Sve se brise u nedelju LJUDI MOJI. Koji FH CC BH... sve zavisi kako se otvori mec, kako ko bude raspoloze ... nema pravila ama bas ni jednog kada igraju njih dvojica.

                          Comment


                          • Zenskinje sa WTA bolje da ne vide ovo, dok se ne penzionise niko GS pehara nece videti, naravno slucajnosti ce se desiti ali sve je to svedeno na minimum.

                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Ako novak uzme prvi set sticem utisak da federer ne moze da okrene. dok je u slucaju djokovica obrnuta situacija. tako da mislim da je prvi set kljucan u nedelju sto se tice federera.

                              Comment


                              • A niko ne pominje po meni jednu od jako važnih stvari.A to je da jedini Novak ume da na terenu iznervira (ili kako god to nazvali) Federera i dovede do tačke da čak i rekete razbija i psuje na terenu.Pored svega i ovo jako može uticati na krajnji rezultat meča.Setite se ovoga u nedelju.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X