Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    U nedelju sudar dva svijeta. Ljepotica i zvijer. Zapadni gospodin protiv istocnog primitivca. U svemu se razlikuju pa i u tenisu. Federer je poezija u pokretu, Djokovic robotizovani trkac. Federer je pjesma, Djokovic basna. Federer je najljepsa bajka, Djokovic najgrdja. Federer je sve ono sto Djokovic nije i obratno. Federer ima manire, Djokovic ih nema. Federer ima duzu kosu, Djokovic je nema. Federer ima traku za kosu, Djokovic je nema. Servis je izuzetno bitan, ako Rodzer bude ubacao prvi kao danas onda je on izraziti favorit. Djokovic je najbolji riterner na svijetu, ali protiv takvog servisa na travi si gotovo nemocan, Anderson je to najbolje pokazao. Federer je gospodin u svakom smislu, Djokovic nije. Federer je izlazlio sa Mirkom pune tri godine prije nego je poljubio u obraz i drzao za ruku. Djokovic je Jelenu na prevaru poljubio u usta vec posle prvog izlaska, isti dan je stigao do druge baze, na silu. Federer Mirku izvodi u najbolje restorane, Djokovic Jelenu u burekdzinicu. Bice vazan i Federerov ritern, danas je sjajno riternirao, tjerao Mareja da radi za svaki poen na servisu. To em mnogo trosi servera, em otvara veliku sansu za greske jer naravno iritira servera. Federer kad igra GTA V vozi po propisima, staje na crveno, ne krade automobile, Djokovic se popne za znak Vajnvuda, uzme snajper i skida ljude, redovno izvlaci ljude iz svojih vozila i krade im iste. Pravi nerede po ulicama, za razliku od Rodzera koji staje na svaki znak stop, koji uspori ispred skole. Federer ne igra sa Trevorom, Djokovic samo i iskljucivo sa Trevorom. Bice im ovo 40. medjusobni susret.
    Pa dabome, svaka ti je na mestu

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Ima pod jednim uslovom, da servira i igra drugi udarac kao prošle godine. Novak je stalno sticao inicijativu i pritiskao Federera. Sjeti se koliko je puta morao na mrežu jer više nije imao ideju, i tu ga je Novak konstantno probijao pasingom i opet je jedva dobio. Taj drugi udarac je ono na čemu je Murray danas pao kao Maliajnstajn na ispitu. Federer mu je vratio polovinu prvih servisa i ovako i onako, to su bile loptice nakon kojih je morao stvarati inicijativu i uzimati poene, nije bio u stanju. Zadnji poen je odslikao njegove patnje i igračke i psihičke, jer je upadao u probleme isključivo kad je servirao za ostanak u setu (i još jednom kod 2-1 u 2 setu kad je Federer promašio BH paralelu), možda i nema oružja da parira Federeru u top formi. Vjerovatno nema, nije prvi put da ga čisti u 3 seta. Upozoravao sam da se s vremena na vrijeme pojavi Federer koji igra kao u najboljim danima, uglavnom je propraćeno sa podjebavanjem, a kako bi drugačije kad dolaze komentari s druge strane.

      Novak može dobiti samo ako ponovi prošlogodišnji nivo igre, sve ispod toga je sigurna pobjeda Federera kao 2012. Namjerno pominjem 2012, meč se igrao u dvoranskim uslovima, lako moguće da će i ovaj. To znači da će loptica još brže ići i da Federer neće imati nikakvih smetnji da ponovi sličan servis i bude još ubojitiji. S druge strane neki kažu da je Novak postao kralj dvoranskih uslova
      1.
      Federer nije igrao nista bolje nego u Dubaii ove godine i nesto losije nego u Shangaiu 2014. Jedinio to federerovci ne shvataju.

      2.
      Apsurdno, da je to tako zato sto je Federerov FH ubojitiji na brzom hardu.

      3.
      Da bi se zaustavio ovaj Federer treba proslogodisnji Novak koji ce drzi nivo 4-5 setova. Tako da se Federer na kraju umori.

      Novak ima dvije stavri potrebne da se zaustavi ovakav Federer. Prvo, ima povremena fantasticne returne i defanzivu. To ima i Mari. I to je debelo nedovoljno. Drugo, moze da cuva svoj servis satima. To moze i Karlovic, ali i to je samo za sebe nedovoljno.

      4.
      Problem je sto je Novak mentalno ranjen u Parizu. Ta rana nije zcijelila da bise odigralo finale na zahtijevanom nivo.

      5.
      Jos i gore, Sandu ce da mi uvali neki monstruosni avatar. ALi ko mi ej kriv kad sam vjerovao da je Federer za staro gvozdje.
      Last edited by NI; 10-07-15, 20:48.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        U nedelju sudar dva svijeta. Ljepotica i zvijer. Zapadni gospodin protiv istocnog primitivca. U svemu se razlikuju pa i u tenisu. Federer je poezija u pokretu, Djokovic robotizovani trkac. Federer je pjesma, Djokovic basna. Federer je najljepsa bajka, Djokovic najgrdja. Federer je sve ono sto Djokovic nije i obratno. Federer ima manire, Djokovic ih nema. Federer ima duzu kosu, Djokovic je nema. Federer ima traku za kosu, Djokovic je nema. Servis je izuzetno bitan, ako Rodzer bude ubacao prvi kao danas onda je on izraziti favorit. Djokovic je najbolji riterner na svijetu, ali protiv takvog servisa na travi si gotovo nemocan, Anderson je to najbolje pokazao. Federer je gospodin u svakom smislu, Djokovic nije. Federer je izlazlio sa Mirkom pune tri godine prije nego je poljubio u obraz i drzao za ruku. Djokovic je Jelenu na prevaru poljubio u usta vec posle prvog izlaska, isti dan je stigao do druge baze, na silu. Federer Mirku izvodi u najbolje restorane, Djokovic Jelenu u burekdzinicu. Bice vazan i Federerov ritern, danas je sjajno riternirao, tjerao Mareja da radi za svaki poen na servisu. To em mnogo trosi servera, em otvara veliku sansu za greske jer naravno iritira servera. Federer kad igra GTA V vozi po propisima, staje na crveno, ne krade automobile, Djokovic se popne za znak Vajnvuda, uzme snajper i skida ljude, redovno izvlaci ljude iz svojih vozila i krade im iste. Pravi nerede po ulicama, za razliku od Rodzera koji staje na svaki znak stop, koji uspori ispred skole. Federer ne igra sa Trevorom, Djokovic samo i iskljucivo sa Trevorom. Bice im ovo 40. medjusobni susret.
        Oplakah

        Bas si uporan u jinxovanju. Sve mi se nesto cini da nema potrebe za tim. Jasno je ko je favorit.
        Last edited by Prototype; 10-07-15, 20:41.

        Comment


        • Čekajte. Pre meča Andy-a i Rogera svi Novakovi navijači su priželjkivali Rogera.
          Sad odjednom Novak nema šanse ako Federer odigra ovako.
          Po meni Novak najbolje odigra kad nije izraziti favorit. Ja očekujem pobedu Novaka od 3:0 eventualno 3:1

          Comment


          • Originally posted by Weltschmerz View Post
            Čekajte. Pre meča Andy-a i Rogera svi Novakovi navijači su priželjkivali Rogera.
            Sad odjednom Novak nema šanse ako Federer odigra ovako.
            Po meni Novak najbolje odigra kad nije izraziti favorit. Ja očekujem pobedu Novaka od 3:0 eventualno 3:1
            Jesi li ti gledao danasnji mec? To ti je bilo skoro kao u Shangaju prosle jeseni.

            Comment


            • Novak moze da dobije, prosle godine isto nije nesto igrao do finala i onda BUM u finalu nadigrao travara

              Comment


              • Svaka čast matorom... sva-ka čast!
                A od koga se ja plašim i strepim svaki put.. e mukica

                EDIT: Pobogu NI kakav ti je to potpis?
                Last edited by miloolja; 10-07-15, 21:18.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  EDIT: Pobogu NI kakav ti je to potpis?
                  Skratio sam ga.

                  Comment


                  • Rodzeru i njegovim fanovima cestitam na velicanstvenoj pobedi, partiji i ovoj potvrdi koliko su sviiiiii ostali za BIG 3 samo boranija.
                    E sad` da ne razvlacimo pricu, analize, strahove, nadanja ono sto nije pokazao ovaj W2015 je sledece:

                    Kakav je Roger na ovom turniru kada dobije bar jedan udarac direkt medj` rogove?

                    Novak u kavoj god da je formi za jedan kvalitetan udarac ima, pa kada se rodzer zaleluja tada ce nam se sva kazati.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Batalite analize, nema Kvitove nema titule.

                      Comment


                      • Ne ide da tako otpisujete Novaka u finalu, jednostavno ne ide. Ne igra Federer protiv Fonjinija...

                        Comment


                        • Mentalno ranjeni Novak nema sansi u nedjelju, iako je Federer losiji negu u Shangaju. Zato cestirtke na 8. Uimbldonu.
                          NI,
                          Ovo ne mogu da razumem ni kao jinx,od najtrezvenijeg Novakovog navijaca da napise da Novak nema sansi u nedelju citiracu nesto iz jednog naseg filma/zao mi je sto ste moji a ne deca mog neprijatelja,ko je vas poznavao i pakao mu nece tesko pasti.Duboko sam razocaran ovim ,duboko

                          Comment


                          • william hill

                            novak - 1.8
                            federer - 2.1
                            I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by juventus View Post
                              Mentalno ranjeni Novak nema sansi u nedjelju, iako je Federer losiji negu u Shangaju. Zato cestirtke na 8. Uimbldonu.
                              NI,
                              Ovo ne mogu da razumem ni kao jinx,od najtrezvenijeg Novakovog navijaca da napise da Novak nema sansi u nedelju citiracu nesto iz jednog naseg filma/zao mi je sto ste moji a ne deca mog neprijatelja,ko je vas poznavao i pakao mu nece tesko pasti.Duboko sam razocaran ovim ,duboko
                              Juve zar ne vidis da NI radi neku opasnu navlakushu ?
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Mislim dovoljno je par postova na ovoj strani da pročitam i ne pada mi na pamet da idem nazad... sigurno su svi uživali u njima.

                                Originally posted by skeptik View Post
                                Batalite analize, nema Kvitove nema titule.
                                Red je da se "upari" sa Serenom.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X