Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marej trenutno deluje zastrašujuće.

    Biće teško sutra.

    Biće 3:0 Novaka.

    Comment


    • Trebao si kaficu za kraj delovalo bi jos impresivnije

      Comment


      • Originally posted by Srkisa View Post
        Trebao si kaficu za kraj delovalo bi jos impresivnije
        Ne smem ja to da stavljam, čini mi se da sam negde pročitao da Sandu pizdi zbog tih stvari.

        Comment


        • Originally posted by gokara View Post
          Ne smem ja to da stavljam, čini mi se da sam negde pročitao da Sandu pizdi zbog tih stvari.
          Nemoj da Novak trpi zbog Sandua ipak sutra on igra protiv zastrašujućeg Skota

          Comment


          • Toliko koristite taj smajli da mi se smučio. Mogao bi on malo na odmor.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Toliko koristite taj smajli da mi se smučio. Mogao bi on malo na odmor.
              Ma kakav odmor,vidis da je tek ustao,jedva otvorio oci

              Comment


              • Pratim ovu igru 25 godina i tvrdim da u WTA kako se danas zove nije postojao veci folirant od Serene, sramota zaista.

                Comment


                • Mislim da ce Marej vise namuciti Novaka nego Rafa.
                  Novak ce biti sigurno dosta emotivno ispraznjen posle pobede u QF,Marej jos uvek nije izgubio na sljaci ove sezone i sigurno ce uzeti jedan set

                  3-1 za Novaka sutra
                  Stanko u 5 izbacuje Congu.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • A koja je to fora sa Serenom (ili vama) pa većina tvrdi da se folira? Nisam gledala, znam da je bolesna i znam kako može da izgleda izmrcvreno kada ne uđe dobro u meč ili kada joj se baš i ne igra....ali zbog čega se folirala sa igračicom koju može da pobedi žmureći?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      A koja je to fora sa Serenom (ili vama) pa većina tvrdi da se folira? Nisam gledala, znam da je bolesna i znam kako može da izgleda izmrcvreno kada ne uđe dobro u meč ili kada joj se baš i ne igra....ali zbog čega se folirala sa igračicom koju može da pobedi žmureći?
                      Serena cele godine kada loše počne meč,počne da se vuče po terenu,pa deluje da će svakog momenta da se onesvesti,a onda raspali viner od preko 150km/h,pa se onda opet vuče...Ukratko.

                      Originally posted by bice View Post
                      Mislim da ce Marej vise namuciti Novaka nego Rafa.
                      Novak ce biti sigurno dosta emotivno ispraznjen posle pobede u QF,Marej jos uvek nije izgubio na sljaci ove sezone i sigurno ce uzeti jedan set

                      3-1 za Novaka sutra
                      Stanko u 5 izbacuje Congu.
                      Novak dobija 3:1.ALI Conga dobija Stanislava sa 3:2
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Samo ne zaboravite (vecina vas) sta zna Novak da radi ponekad kad mu ne ide. (hint: Finale Shangaja protiv Delpa 2013, drugi set)
                        Oni su vrhunske igrace/igracice, i ceo svet ocekuje da idu do kraja turnira i da pobedjuju kad su izraziti favoriti, kao sto je bila Serena danas. Desava se kad izadju od komforne zone da se primeti los govor tela i malo cudne poteze, ali to nije nikakvo foliranje i ne znam sta god... Sta je Serena ometala Timeu da ova zabelezi pobjedu? Sta je tu Serena kriva? Ako je bila dovoljno mentalno jaka Timea, onda bi pobedila Serenu pa ona nek se vuce ili skakuce po terenu do sutra.

                        Ako nema neke ozbiljne probleme sa prehladom, tj.vrtoglavice i slicne stvari, mislim da ce pobjediti sa 2-0 Safarovu. Takva je Serena, ne ide i, losa je, i kad proigra nema spasa, a svi znamo kako igra bitne meceve. Iako da budem iskren volio bih da Lucie osvoi titulu, cisto zbog promene malo, da ne bude monotono. Ali ako pobjedi Serena bice mi drago, to ce biti njena 20 GS titula, a i siguran sam da ce napasti preostala dva slema godine i da uradi nevjerovatnu sezonu.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Novak 3-0 #peske Wawrinka 3-1

                          Comment


                          • Ne bih imao nista protiv. Na zalost, nemoguce.

                            Originally posted by bice View Post
                            Mislim da ce Marej vise namuciti Novaka nego Rafa.
                            To je neizbjezno.

                            Novak ce biti sigurno dosta emotivno ispraznjen posle pobede u QF,Marej jos uvek nije izgubio na sljaci ove sezone i sigurno ce uzeti jedan set
                            Nadam se da ce Novak biti daleko manje izpraznjen nego smo ocekivali prije meca sa Nadalom.

                            3-1 za Novaka sutra
                            Stanko u 5 izbacuje Congu.

                            9 setova igre, dva zagrijavanja i jedan intervju poslije meca da stanu u najvise 6 sati? Nema sanse.
                            Dakle treba da prizeljkujemo jednu od dvije solidne opcije 3:0 za Stana i 3:1 za Novaka ili
                            3:2 za Stana 2:0 za Novaka.

                            Bojim se da ce biti dugacak mec Stan-Conga, potom 1:1 Novak Mari poslije dva iscrpljujuca seta i konacno nastavak u subotu.

                            Comment


                            • Samo da ne bude pa da program kasni,a planirano je da počine u 13h i zato ja očekujem Noleta i Endija tek oko 17h.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Danas ce u Parizu biti paklen dan. U 7h temperatura je vec bila 19C. Grmljavine sa kisom se predvidja oko 4h, pa ponovo posle 7h. Velike su sanse da mec Novak- Marej nece biti zavrsen danas.

                                Comment

                                Working...
                                X