Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Pa videli smo to u prosloj sezoni. Deca sume su stvorila tudjine da ih stite od ljudi. Medjutim taj "pakt" je nekako puko, vrlo verovatno jer tudjini nisu svojevoljno postali to sto jesu, nego su ih Deca preobrazavala.
    Pa upravo to, zato je nemoguce da Ned bude Night King
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Kao i sada u tekucoj sezoni:
      Spoiler
      Varis koji je otac spijunaze, ne moze da provali da su Lanisteri odvukli vecinu svoje vojske iz Livacke Stene i krenuli na Viskoki Sad, a Sersei i Dzejmi znaju sve Denerisine planove. Ispade Kiburn otac za Varisa. Osim ako Varis iz nekog razloga cuti. Tojest je otkriva Deneris, Tirionu i ostalima sve sto zna. Mozda je izdajica? Ili iz nekog drugog razloga to radi?
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Spoiler
        Ma dajte sa tom teorijom da je Ned ziv, to bi bila najgluplja stvar ikada. U seriji i ajde, mogu oni jos da se srozaju, ali Martin to sigurno ne planira.

        To sa Varysom, jedino ako je predugo bio van Westerosa pa je Qyburn uspeo da preuzme spijunsku mrezu.

        Btw, rekao je Varys Nedu da je Arija pobegla.
        Last edited by s_hyperion; 02-08-17, 21:57.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Skajler Vajt nije bila toliko iritantna


          Originally posted by bojanaBG View Post
          I BB je imao dosadne momente, posebno na pocetku.

          Comment



          • pa meni nije bila toliko iritantna, posebno sto ste vi ovde pricali da je najgori lik ikada, a to bas i nije tacno
            a druga stvar, imao je BB dosadne delove, posebno u 1.sezoni
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Skajler Vajt nije bila toliko iritantna
              Gledao sam TV dok je bila njena scena.

              Najodvratnija karikatura u istoriji svih serija.

              Pored reci Iritantna stoji slika Skajler.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post

                pa meni nije bila toliko iritantna, posebno sto ste vi ovde pricali da je najgori lik ikada, a to bas i nije tacno
                a druga stvar, imao je BB dosadne delove, posebno u 1.sezoni
                Ne slažem se za BB. Meni apsolutno ni jedna epizoda velike trojke (BB, The Wire, Sopranos) nije bila dosadna. BB jeste imao sporiji tempo, ali to mi uopšte ne smeta dok god ima kvalitetnog razvoja likova. Ali ono, to je već do individue

                Comment


                • Оно што сам приметио, зависи на који начин гледаш серију. Рецимо, у мом случају ББ сам гледао неколико епизода дневно, за редом, и деловало ми је да је прва сезона мало досадна јер када гледам тако серију, само исчекујем да се деси нешто. С друге стране, када гледам епизоду дневно или једну епизоду кроз пар дана, па чак и недељу дана, тотално другачији утисак оставља серија на мене и посматрам је кроз другачију перспективу. Не знам, можда је ово само код мене случај

                  Comment


                  • Moguće, s tim što ja ne bih znao kako je kad se krene u neki maraton, jer nikad tako ne gledam serije. Jedna epizoda dnevno, mada i to ne bude svaki dan. U proseku verovatno 3 epizode nedeljno, kad gledam neku završenu seriju. I onda se otegne to mesecima, nekad traje i više od godinu dana. A 2 epizode u jednom danu su neki maksimum preko koga ne idem.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post

                      pa meni nije bila toliko iritantna, posebno sto ste vi ovde pricali da je najgori lik ikada, a to bas i nije tacno
                      a druga stvar, imao je BB dosadne delove, posebno u 1.sezoni
                      Kako nije, pa jebala se sa onim mentolom. Dovoljno je to. Sve ostalo, a ima jos puno toga, je samo bonus.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Победа View Post
                        Оно што сам приметио, зависи на који начин гледаш серију. Рецимо, у мом случају ББ сам гледао неколико епизода дневно, за редом, и деловало ми је да је прва сезона мало досадна јер када гледам тако серију, само исчекујем да се деси нешто. С друге стране, када гледам епизоду дневно или једну епизоду кроз пар дана, па чак и недељу дана, тотално другачији утисак оставља серија на мене и посматрам је кроз другачију перспективу. Не знам, можда је ово само код мене случај
                        Moguce da je to i kod mene bio slucaj, jer sam ja krenula da gledam BB, kad je bio ogroman hajp i serija tek sto se zavrsila. Cak mi je i shminka rekao da obavezno odgledam seriju, a on gleda jednu seriju godisnje i uvek mu ih ja preporucujem
                        I onda sam ja ocekivala da ce me serija oduvati, moguce da sam imala prevelika ocekivanja, gledala sam vise epizoda tokom dana i bilo mi je dosta dosadnih delova na pocetku.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Mene smara da gledam po epizodu. Zato sam skoro zategao 4,5,6 sezonu GoT. Smorilo me onda davno nekad, i bilo je zanimljivo gledati sezone vezano. Ovako previše iščekivanja. BB možda na početku dosadan, ali to zavisi od osobe. Ko očekuje odmah čudo, jbg. Ali za razliku od GoT u BB je radnja koncentrisana i samim tim ne gube konce.

                          U GoT kako god da se završi loše će biti, biće milion kritika. Ne vidim spektakularan kraj GoT.

                          Inače, moram da priznam da i mene može da smori na početku serija - The Wire nisam nikad gledao ni celu epizodu. Previše geto za moj ukus i nekako očajno, a znam da je kidalica čim ima onako top ocenu.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Mene smara da gledam po epizodu. Zato sam skoro zategao 4,5,6 sezonu GoT. Smorilo me onda davno nekad, i bilo je zanimljivo gledati sezone vezano. Ovako previše iščekivanja. BB možda na početku dosadan, ali to zavisi od osobe. Ko očekuje odmah čudo, jbg. Ali za razliku od GoT u BB je radnja koncentrisana i samim tim ne gube konce.

                            U GoT kako god da se završi loše će biti, biće milion kritika. Ne vidim spektakularan kraj GoT.

                            Inače, moram da priznam da i mene može da smori na početku serija - The Wire nisam nikad gledao ni celu epizodu. Previše geto za moj ukus i nekako očajno, a znam da je kidalica čim ima onako top ocenu.
                            Pokusaj da odgledas prve 2,3 epizode, ja sam vise puta odustajala na pola prve epizode bas iz tog razloga, ali kad sam konacno odgledala, posle nisam mogla da prekinem. Meni licno najbolja serija ikada, doduse nisam gledala Sopranove, nikako da krenem iako sam ih skinula
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Mene smara da gledam po epizodu. Zato sam skoro zategao 4,5,6 sezonu GoT. Smorilo me onda davno nekad, i bilo je zanimljivo gledati sezone vezano. Ovako previše iščekivanja. BB možda na početku dosadan, ali to zavisi od osobe. Ko očekuje odmah čudo, jbg. Ali za razliku od GoT u BB je radnja koncentrisana i samim tim ne gube konce.

                              U GoT kako god da se završi loše će biti, biće milion kritika. Ne vidim spektakularan kraj GoT.

                              Inače, moram da priznam da i mene može da smori na početku serija - The Wire nisam nikad gledao ni celu epizodu. Previše geto za moj ukus i nekako očajno, a znam da je kidalica čim ima onako top ocenu.
                              Serija koja najbolje opisuje zivot u Americi. Najkompletnija serija ikad'. Samo iskuliraj prve 2-3 epizode dok se upoznas sa svim likovima.

                              Comment


                              • Verujem da je tako, izdržaću prve epizode mnogima je to najbolja serija. Mene uvek interesuje da li bi GoT bila da nije toliko uloženo u nju? Ona jednostavno nije smela da propadne. Dobra serija, ali od pomenutih verovatno ima najviše nedostataka. Radnja jeste razbacana i teško je sve pohvatati, ali tako je kako je. Verovatno će The Wire u mojim očima biti ispred GoT mada treba uživati a ne gledati koja je bolja. Lupetam i ja. Tenis sindrom - ko je bolji.

                                Comment

                                Working...
                                X