Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kidalica.

    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Kali kartel demokratija Eskobar diktatura, Kali tehnokratija, Eskobar harizmatski tip vladara. Kolko je jači Pablo bio...To je bio strah.
      Kažu da je El Chapo bio suroviji i više su se plašili njega nego Pabla, nzm za sada po jednoj odgledanoj sezoni Meksikanca Pablo je bio klasa kako su ga prikazali..

      Comment


      • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
        Kažu da je El Chapo bio suroviji i više su se plašili njega nego Pabla, nzm za sada po jednoj odgledanoj sezoni Meksikanca Pablo je bio klasa kako su ga prikazali..
        Moguće. Ali kod Eskobara je bilo strahopoštovanje. Ono kad te neko voli i kada bi dao život za tebe, pomešano sa osećajem sranja u gaće od straha, ambivalentan osećaj svakako. Treba Narcos posle ovoga da se prebaci na srpsko-crnogorske klanove, da snimi o Đinđića do Šarića i naravno da se provlače 90te. Ima tu materijala za top seriju, samo ne znam ko će da im glumi Bebu Popovića i kako će ga predstaviti.

        Moram pogledati El Chapa.

        Vikinzi su kidalica baš. Jedva čekam. Vikings, Peaky Blinders i Narcos... to je to...
        Last edited by Cassius Clay; 30-09-17, 15:08.

        Comment


        • Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Spider-Man: Homecoming (2017) 1080p BrRip x264 - RARBG
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • E da. Verovali ili ne, proslog vikenda sam prvi put odgledao Karaulu. Kako su mi svi taj film predstavili kao komediju, prilicno drugaciji utisak sam imao na kraju. Malo toga mi je bilo komicno, gotovo sve tragicno.
              "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

              Comment


              • Odgledao teškom mukom Fargo. Kažu po istinitim događajima - čovek je totalno uništio sve tri priče.....ništa lošije nisam gledao.

                Comment


                • Better call Saul odlična treća sezona, sve zavisi kakve će biti sledeće sezone/a, ali ovo je rang Breaking Bada. Vince Gilligan je genije.

                  Comment


                  • Zavrsavam 1.sezonu Sopranovih, koji propust sto ranije nisam gledala seriju
                    ali nikad nije kasno
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Uvijek mi iznova srce preskoči kad pomenes da nisi gledala Sopranose.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Hahahah, ali evo ispravljam gresku
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Koliko god to mozda cudno zvucalo zavidim ti sto ih gledas po prvi put, uzivaj u jednoj od najboljih serija ikada.

                          Sad se seti pa tebe je trebalo nagovarati i Zicu da gledas, bas imas averzije prema tim HBO klasicima, sledeca na redu OZ.
                          sigpic

                          Comment


                          • Shvatam tu ljubomoru, to ja osecam kad neko kaze da nije gledao Zicu
                            A Zicu sam pocinjala mislim 2 ili 3 puta da gledam i nesto mi je bio pocetak dosadan na kraju sam resila da izdrzim jer je previse ljudi hvalilo

                            Sledeca na spisku mi je OZ, mislim da je to onda to
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • @ Bojana

                              Uzivaj! I pripremi se za drugu sezonu, koja je po meni nesto najbolje snimljeno za tv.
                              "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post

                                Sledeca na spisku mi je OZ, mislim da je to onda to
                                Imas jos i Dva metra pod zemljom i onda bi to trebalo biti to.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X