Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E vidiš Bojana mi je preporučila seriju, al da li je gledala ili se sprema, ne sećam se
    Meni izgleda skroz zanimljiva.
    Last edited by miloolja; 15-04-17, 18:39.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Heartbreak View Post
      Jel gleda neko 13 Reasons Why??? http://www.imdb.com/title/tt1837492/?ref_=nv_sr_1

      Izasla sezona na Netflixu, bas su dobre kritike
      Upravo zavrsavam poslednju epizodu..

      Sve 5 za seriju.

      Prati i Jax, tako da Jax ukljuci se..
      Last edited by l1m4r; 15-04-17, 18:40.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • E pa super, to bi moglo onda se zapocne

        Mada i ova FX-ova Feud mi deluje zanimljivo http://www.imdb.com/title/tt1984119/?ref_=nv_sr_1 zlatno doba holywooda, ludilo, svadje i ostalo....
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Heartbreak View Post
          E pa super, to bi moglo onda se zapocne

          Mada i ova FX-ova Feud mi deluje zanimljivo http://www.imdb.com/title/tt1984119/?ref_=nv_sr_1 zlatno doba holywooda, ludilo, svadje i ostalo....
          Gledao sam taj film, bas je mucan mucan bio.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            E vidiš Bojana mi je preporučila seriju, al da li je gledala ili se sprema, ne sećam se
            Meni izgleda skroz zanimljiva.
            Nista ti mene ne slusas
            spremam se da gledam jer ju je l1m4r preporucio, a i meni je bila na spisku
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ima neko da je zavrsio 13 razloga?! Sem mene?!

              Veoma lepa tema za raspravu.. Jax? Bojana?!
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Brate ja pregledo 7 epizoda i ne mogu da ti opisem kolko jedva cekam kasetu od Clay-a. Bas me zanima šta li je on zezno.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Ima neko da je zavrsio 13 razloga?! Sem mene?!

                  Veoma lepa tema za raspravu.. Jax? Bojana?!
                  Posle ovog komentara, moram pod hitno da krenem da gledam
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Jax Teller View Post
                    Brate ja pregledo 7 epizoda i ne mogu da ti opisem kolko jedva cekam kasetu od Clay-a. Bas me zanima šta li je on zezno.
                    Samo gledaj!!!

                    Ajde ljudi bacite pogled, trebalo bi svako bar malo da se nadje u seriji.

                    Bojana pozuri, ne znam sta si cekala do sada
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Ehhh sta je cekala ..
                      Da joj vidite spisak serija koje prati[emoji3]

                      tapatalk
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Bojana i ja mrtva trka
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          Bojana i ja mrtva trka


                          Gledala sam WW, pa posle toga Nevine lazi i sad sam razmisljal da li Taboo ili 13 reasons
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • 13-ku gledaj, ja gledam i Taboo ali 13 reasons why mi je puno bolja. Samo da se zna volim Hardija ko da mi je najrođeniji.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post


                              Gledala sam WW, pa posle toga Nevine lazi i sad sam razmisljal da li Taboo ili 13 reasons
                              Upravo gledam WW. I razmisljam da li sam jedini koji ne kapira nista

                              Taboo sam odgledao kako je izlazilo. Previse goyivim Hardija kako kaze Jax
                              Last edited by l1m4r; 16-04-17, 11:38.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Upravo gledam WW. I razmisljam da li sam jedini koji ne kapira nista
                                Skapiraces na kraju sve, sve je lepo povezano.

                                Samo sto je serija overrated do bola, TO JE MOJE MISLJENJE (da se ne svadjam na Uskrs sa Vladanom i Dusanom).
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X