Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije da ga ne volim, jednostavno ova odrasla verzija Slavka Stimca od Podzemlja ne glumi dobro, stavise presmijesno glumi
    sigpic

    Comment


    • Pogotovo kada je Glogovac u celoj ekipi. Svi ostali su jednostavno smesni.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Dušan mučenik

        Comment


        • Glumi Nina Jankovic, ne mora da glumi inace, samo neka se pojavljuje sto vise
          sigpic

          Comment


          • Ako je moguće sa što manje odeće?
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Vidim priča se o seriji....osveženje svakako za ove naše prostore. Ali.....malo je ovo skaj fikšn....u kom smislu, teže da ovako izgleda naša policija pogotovo ovaj deo sa forenzikom. Malo je to oslonac na ove američke krimiće, govorim to iz ličnog iskustva....mada naša sudska medicina je sasvim na ok nivou, deo sa otiscima i dokazima kaska.

              Comment


              • Ja sam od devedeset i neke prest'o da gledam recentnu domaću produkciju.
                Amaterizam, besparica i šmiranje.

                Comment


                • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                  Ja sam od devedeset i neke prest'o da gledam recentnu domaću produkciju.
                  Amaterizam, besparica i šmiranje.
                  To je steta jer propustas jednog od najboljih glumaca ikad sa ovih prostora.

                  sigpic

                  Comment


                  • Dodaj Klopku na to.

                    I serijske uloge njega u Rođaku i Vojnoj akademiji sce uoge različite a svuda dominira.

                    Plus na domaću kinematografiju staviš meni dovoljno samo Mrtav Ladan. I miran sam do kraja života. A ima još dosta da se pogleda što baš vredi

                    Glogovac kao De Niro
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • To mi je rođak po babine linije.
                      Ozbiljno.

                      Ne mogu brate, pun mi je kufer Koje, Đurička, Trifunovića, Bjelogrlića ....

                      Od 91 do danas nemaš 5 krštenih filmova/serija sa ex-YU prostora.

                      Zadnje dobro što sam gledao pre desetak godina na Pulskom festivalu bio "Što je muškarac bez brkova".

                      Comment


                      • Dzankene, prerigorozan si. Previsoki su ti standardi.
                        Nije da te ne razumem, ali jbg sta da ocekujes kada su uslovi takvi kakvi jesu.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • 7ipo
                          Klopka
                          Hadersfild
                          Ajde i 4ti čovek.
                          Bure baruta.
                          Nebeska.
                          Turneja.
                          Točkovi.
                          Apsolutnih što.

                          Evo na brzinu.

                          Čak cu i da dodam Sejtanovog ratnika. Iz razloga kako su ljudi snimili film. Cela ideja i sve što ide uz to
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Doro si iscepao ta drva kada si ceo dan ovde, posmrzavaćete se

                            O kakvoj domaćoj seriji pričate? Limeni kad je ova serija?
                            Haha, dobro si mu rekla, ovde nas farba da cepa drva, a ceo dan na forumu, cepa al po mišu.:-)

                            Dobiće hroničnu upalu ručnog zgloba, suvenir na forumaške dane.

                            Ova naša serija nije loša, ali gluma mi nešto labava, što je baš čudno za naše glumce.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Propustih je veceras jebem mu mater. A hteo sam da je pogledam. Jbg, zena dosla s posla ja cepao drva ceo dan, red je bio da se malo unormalim nakon toga, kupatilo tusiranje, pa onda spremi dete na spavanje. I setim se u devet i petnaest, da serija pocinje u osam
                              Sledece godine kupujem kotao na pelet - jebacu mu kevu. MRS!

                              Imaš na youtube, već je ubačena prva epizoda, samo dobro guglaj.
                              Nisam znao da serija postoji dok nisam slučajno zašao u temu.

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Imaš na youtube, već je ubačena prva epizoda, samo dobro guglaj.
                                Nisam znao da serija postoji dok nisam slučajno zašao u temu.
                                Fala, sad cu da proverim.

                                Goks, brate, zar tako???
                                Last edited by Sandugp; 23-10-16, 23:48.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X