Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E da vidimo to cudo od serije koju RTS najavljuje na sva zvona mjesecima.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      E da vidimo to cudo od serije koju RTS najavljuje na sva zvona mjesecima.
      Još jedna repriza Selo gori a baba se češlja ili Bolji ćivot.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Originally posted by Erik Lenšer View Post
        Tesko da ista moze i treba da skine TW, ipak je to jedinstvena serija.

        Sto se BSG vs Lost tice, zanimljiva borba jer su te 2 serije, iako tematski jako daleke, sustinski dosta slicne. Kultni status, kako odmicu obe jasno pokazuju svoju pretencioznost i naravno kretenski kraj u obe varijante.

        Recimo da zbog manjeg padanja kvaliteta tokom serije, tj veceg nivoa konstantnosti prednost dajem Galaktici. A i koliko god vrhunskih kadrova rajskog ostrva bilo u Lostu, svemir je svemir, tu kod mene nema ni najmanje dileme.
        Sve se slazem, samo meni kraj BSG nikako nije kretenski.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Sve se slazem, samo meni kraj BSG nikako nije kretenski.
          Brate toliko me je kraj iznervirao da mi je posle kraj Losta, u nekom poredjenju, bio prihvatljiv .

          Mislim da nisu ispali fer prema gledaocima, u smislu da su ih vukli za nos celu seriju, ali ajde da ne spojlujem coveku.
          sigpic

          Comment


          • Hell on whels na rts1. Sad vredi platiti pretplatu uz Blajnderse. Još recimo Broen kad bi uzeli. Pa da ne žališ...
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Nije losa ova prva epizoda ove krimi domace serije. Glogovac je najbolji glumac sa ovih prostora. Stimac je komedija, ne kazem to u pozitivnom smislu.
              sigpic

              Comment


              • Propustih je veceras jebem mu mater. A hteo sam da je pogledam. Jbg, zena dosla s posla ja cepao drva ceo dan, red je bio da se malo unormalim nakon toga, kupatilo tusiranje, pa onda spremi dete na spavanje. I setim se u devet i petnaest, da serija pocinje u osam
                Sledece godine kupujem kotao na pelet - jebacu mu kevu. MRS!
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Doro si iscepao ta drva kada si ceo dan ovde, posmrzavaćete se

                  O kakvoj domaćoj seriji pričate? Limeni kad je ova serija?
                  Last edited by miloolja; 23-10-16, 22:14.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Propustih je veceras jebem mu mater. A hteo sam da je pogledam. Jbg, zena dosla s posla ja cepao drva ceo dan, red je bio da se malo unormalim nakon toga, kupatilo tusiranje, pa onda spremi dete na spavanje. I setim se u devet i petnaest, da serija pocinje u osam
                    Sledece godine kupujem kotao na pelet - jebacu mu kevu. MRS!
                    Pribavi SBB D3/D3i, pa da vratiš k'o čo'ek ono što si propustio.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      O kakvoj domaćoj seriji pričate?
                      Ubice mog oca.

                      http://www.rts.rs/page/rts/sr/rtspre...-moga-oca.html
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Cuti ne pitaj me nista. Morao sam da ulazim zbog Nede, na svakih pola sata otprilike i onda namestim i Forge of Empire i pogledam sta se pise o Sitiju, pa nesto kasnije i o Celsi-Junajted.
                        Samo trci gore dole ... ALI nece vise ovako

                        Serija bi trebalo da bude vrhunska - misterija - domaca - Vuk Kostic valjda glumi glavnog lika.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Radnim danima oko ponoći.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Vladan ne voli Slavka Stimaru!
                            A Vuk Samotnjak Vladane? A Militar, Mile Hund??? To nista a?
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Oj šta je ovosa RTSom... Inače ovo vraćanje unazad 72 sata ima SBB odavno, a koliko znam i drugi neki provajderi uveli isto, ali čini mi se ne na toliko dug vremenski period od 3 dana
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Hell on whels na rts1. Sad vredi platiti pretplatu uz Blajnderse. Još recimo Broen kad bi uzeli. Pa da ne žališ...
                                Svaka im čas i za Peaky i za Hell on Wheels.
                                Emitovali su i Orphan Black.
                                Ono što preporučujem, a biće uskoro na RTS, je ko nije gledao Broadchurch i norvešku seriju Okkupert

                                Comment

                                Working...
                                X