Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ko je Rik?
    http://www.imdb.com/name/nm0511088/?ref_=nv_sr_1

    Najveci smarac koji dozivljava jednu od boljih transformacija u modernoj televiziji.
    sigpic

    Comment


    • A serijaaaaaaaaaaaaaa???? TWD jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hvala za link iz koga sam videla ko je Rik
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post


        Dođavola.... ko je Deril? Kako mogu da znam ako nisam gledala seriju?
        i meni smeta to, a zamolio sam par puta da se piše u spojleru, plus ime serije, plus epizoda, do je valjda deo opšte kulture na forumu

        nije da nas ne j.. 2% nego ajde
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Izvini Saburo, pricao sam o The Walking Dead, III sezoni, 6oj epizodi Hounded.

          Nadam se da nema ljutis.

          P.S. Nista nisam spojlovao.
          sigpic

          Comment


          • ne ljutim se, nemam ništa od toga, ali može da se desi to da nismo svi stigli do iste epizode iako gledamo istu seriju, jedan od primera samo kako može da dodje do cirkusa

            a posao je bukvalno 3 sekunde

            TWD sez. xx, ep.xx
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Erice zasto si tek tu?

              U prvoj epizodi nove sezone tek raznosi kako glumi. Rik je jedan od najboljih likova ikad.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Vidim pominjete lost. Preporucio bih Fringe ako neko nije gledao. Nije kao Lost, ali ako zelite jak mind fuck kroz celu seriju, Fringe morate da gledate.

                Da ne preporucujem film po film, koga zanima moze cekirati moj profil na imdb, ocenio sam nesto malo preko 1000 filmova. Ima samo deset desetki. Mada nisam u toku sa najnovijim filmovima jer sam u jacoj meri odustao od gledanja necega novog zbog srozanog kvaliteta danasnje kinematografije. I imam prilican "fetis" prema apokalipticnim i post-apokalipticnim filmovima, pa ne obracajte paznju na neke visoke ocene za takve filmove.

                http://www.imdb.com/user/ur27806158/
                Svidja mi se lista, Crna macka... 10, Vertigo 8.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Erice zasto si tek tu?

                  U prvoj epizodi nove sezone tek raznosi kako glumi. Rik je jedan od najboljih likova ikad.
                  Wow, meni ovde u III sabija. Sta ce da uradi ovom Guverneru... kakav negativac, ikonski lik serije. Prosto ne verujem da ce mu neki buduci negativac biti do kolena.

                  Cekaj da dodjem do VII sezone brate...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    cak mi je i malog Karlita bilo zao
                    Spoiler
                    Nije, ne laži. Kad je mogao headshot preživiti, šta je onda za njega jedno fikarenje ruke.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Erice zasto si tek tu?

                      U prvoj epizodi nove sezone tek raznosi kako glumi. Rik je jedan od najboljih likova ikad.
                      Bolje je pitanje zasto je Erik uopste gleda!?



                      Od njega samo se samo klasne stvari ocekuju kao i od Olje.. od tebe i Sandua... budi Bog sa vama
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • A imam ja svoje gilti plezure .

                        Walking dead je svakako bio sjajna serija do III sezone, onda radi navike sam nastavio i cini mi se da se od V stvari polako ali sigurno popravljaju. Ova nova epizoda je realno jedna od najboljih u celoj seriji.
                        sigpic

                        Comment


                        • Compared to You
                          +11
                          Rated 72 of the same titles.
                          Similar ratings for 47 of them.
                          Thinks another 16 are better.
                          Thinks 9 are worse.

                          Nisam znao da ovo postoji na imdbu, zanimljivo

                          Comment


                          • Originally posted by l1m4r View Post
                            Bolje je pitanje zasto je Erik uopste gleda!?



                            Od njega samo se klasne stvari ocekuju kao i od Olje.. od tebe i Sandua... budi Bog sa vama
                            Sandu...gledaj i uči.

                            Originally posted by p4p1 View Post
                            Compared to You
                            +11
                            Rated 72 of the same titles.
                            Similar ratings for 47 of them.
                            Thinks another 16 are better.
                            Thinks 9 are worse.

                            Nisam znao da ovo postoji na imdbu, zanimljivo
                            Nisam ni ja.. možda sa ovim novotarijama od skoro?
                            Last edited by miloolja; 24-10-16, 18:39.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Uciti, uciti i samo uciti!

                              Mislim da bici ima onaj imdb premium ili kako se to vec zove nalog.
                              Last edited by Sandugp; 24-10-16, 18:45.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Sandu...gledaj i uči.
                                Vanilice molicu!

                                mislis da te hvalim za dzabe?!

                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X