Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by SonjaFan View Post
    Sledi Ana...
    Samo pozitivno


    Spoiler

    I motivaciono
    Ajde Ana
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Деда купио унуче?
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by jovan View Post
        Ipak je tanak Lajovic...
        tanak za sta, da osvoji r.garos?
        gledah samo 3.set do prekida, momak napreduje u igri konstantno.....a to sto puk ocekuje od svakog domaceg perspektivnog igraca da ponovi ili nadmasi djokoviceve poduhvate....ne znam sta da kazem........sem da ce se nacekati.
        odlican turnir za njega.

        Comment


        • Valjda ce Bedene da napravi brejk,bas mi se gleda ovaj mec,i voleo bi kad bi u treci usao,ko jos zeli da gleda Anu,
          sigpic

          Comment


          • Ovo nema smisla. Ana uveliko igra meč sa Kvitovom a mi gledamo Bekera i Bedenea. I nije malo to na jednom kanalu nego taj meč prenose na oba. Sramota!!!

            Comment


            • Originally posted by rukometas View Post
              Ovo nema smisla. Ana uveliko igra meč sa Kvitovom a mi gledamo Bekera i Bedenea. I nije malo to na jednom kanalu nego taj meč prenose na oba. Sramota!!!
              Gledaj ovde kao i ja
              http://live.drakulastream.eu/static/...174359240.html

              Comment


              • ne padaj u vatru, sada će Ana umesto Serene

                evo je na SK1
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Vala Aj Ana izdominaraj dosadnu Kvitovu
                  sigpic

                  Comment


                  • Kvitova prava
                    Nece biti lako Ani

                    Comment


                    • Idemo Andjelija
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Kvitova je sve samo ne dosadna

                        Comment


                        • Vala bas, uh kako bih volela da Ana pobedi valjda lepi nije na tribinama, mislim zbog motivacije Kvitove
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • A sada...Stan

                            Comment


                            • Kako da ne padam u vatru kad na 2 kanala istovremeno prenose 115. i 93. tenisera iz Slovenije i Nemačke a top 20 Srpkinju ne. Pola prvog seta je bilo prošlo kad su se uključili, a Serenin meč je bio završen već 5 minuta uveliko. Nepoštovanje prema našoj sportistkinji.

                              Comment


                              • Ziki i Nestor pobedili i idu u cetvrtfinale

                                Comment

                                Working...
                                X