Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prosledi dalje...

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Crnogorci...



      Beograđanke...

      http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/465...hranu-za-momke
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Comment


        • 1003, aj cas!

          Comment


          • Dinara Safina

            Comment


            • Originally posted by AleksaVP View Post
              Dinara Safina

              Ljubav mojaaaaaaaa Kad ona tako kaze, ma ima da uradim sta god treba
              link

              Comment


              • Inače...

                Comment


                • Veoma ponosan na sve koji ne odustaju od svojih života i na sve one koji su spremni da se bore do kraja.
                  Odeš da puniš dzakove a tamo 1000 ljudi puni optimizma i pozitivnog adrenalina koji čine sve da bi pomogli drugima.

                  Srbijo svaka čast!

                  Ne šaljite poruke i ne uplaćujte novac na račun, možda glupo zvuči ali sa sigurnošću mogu da kažem da ugroženi neće videti nikakvu korist od toga. Pomozite u robi i opremi za higijenu.
                  Ako neko hoće da volontira, prijavite se u najbliži punkt crvenog krsta a zatim će vas rasporediti na teren.

                  Novosadjani neka donesu stvari u humanitarni centar, Arse Teodorovića kod televizije Most.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Posto iz Makedonije mozemo donirati novac na posebnoj liniji ili sve drugo Crvenom Krstu, a nisam sigurna gde to zavrsi, mozda da oni koji su zagrozeni kome treba pomoc ovde na forumu pa da direktno posaljemo. Samo recite, da pomoc bude konkretna.

                    Comment


                    • Nisam baš bila u mogućnosti da pratim kakva je situacija u Srbiji, ali sada vidim da je i tamo strašno.... stvarno ne želim nikome da doživi ovo, i nadam se da ovako nešto nikada više neće da se ponovi, gradovi izgledaju užasno, ja iz moje perspektive mogu da kažem da Doboj trenutno liči na sve osim na grad, i mislim da više nikada neće biti isti, najgore od svega i ako je ružno to da kažem ali ima dosta naroda koji je prava stoka, obijaju se radnje koje su bile na višim spratovima i krade se sve što se nađe, mislim da je to stvrano sramotno, vjerujem da ni u drugim gradovima nije ništa bolje
                      Mislim da je ovo situacija u kojoj svi treba da budu složni i pomognu onima koji pomoć trebaju, ne mora to da bude materijalna pomoć, može se pomoći i na druge načine, da se pruži smještaj ljudima koji sada nemaju ni krov nad glavom, da se pomogne u čišćenju, odbrani nasipa koji pucaju... ali ne, mnogi su krenuli pogrešnim putem i to je stvrano žalosno

                      I slažem se sa ovim što je Indigo napisao, sve to što se sakupi na kaju neće otići onima kojima je to potrebno, uzimam opet za primjer moju regiju, nećete vjerovati šta se dešava, ali ima ljudi koji dostavljaju hranu i vodu ugroženima i istu naplaćuju, a da ne pričam za markete koji su ili na višem nivou i nisu poplavnjeni, sve cijene su duplo skuplje! Ako ste već u mogućnosti da pomognete, najbolje je da svoju pomoć odmah uručite onima koji su ugroženo!
                      Last edited by proudNolee; 18-05-14, 10:46.
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Bolje robu pošaljite. Novac u ovom trenutku ne znači ništa a kada taj isti uplaćeni novac budu trebali staviti u upotrebu postaće fantomski kao po običaju. Nije sad da pametujem ali bez obzira na sve uvek ima govana kojima tudja muka ništa ne znači.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Ali pare ce biti neophodne kad se ova voda povuce, treba sve to sanirati.

                          http://www.tanjug.rs/novosti/129348/...RoT1ps.twitter
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Dobro je da su ovo uradili, jos moja firma #ponosna

                            Telekom: Besplatan internet za pomoć ugroženima
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Udruženim snagama

                              Comment


                              • Moje najlepse Valjevo, ne lici vise na sebe, jedva cekam da se vrati na staro!


                                link

                                Comment

                                Working...
                                X