Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Sad krenuh da napišem, na tw kažu da su ovo prevaranti

      Comment


      • Originally posted by Johnny
        @Wilshere_10, ne uplacuj na ove racune !

        Nemojte na ove gore racune da uplacujete !!!!

        U pitanju je prevara.
        Sad sam video na sajtu Kurira, izbrisao sam sliku. Kakav je to olos, ubiti ih treba.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Na tviteru se svadjaju, neki kazu da su dobri, a neki da su lazni
          Najsigurnije je videti sta pise po portalima, blic, b92 i ostalim i tako uplatiti.
          A oni koji zive u dijaspori da vide sa ambasadom.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Kako postoje ovakvi ljudi, za nepoverovati

            Comment


            • Koja muka. Ovaj život ne vodi ničemu, postali smo masovno materijal za eksperimentisanje. Znači ne vredi, nemaš kako da se boriš i protiv koga. 90% ljudi će te proglasiti budalom. Neka Bog čuva ove ljude koji su ugroženi, a svi oni koji su za ovo zaslužni da večno trunu.

              Comment


              • Manite se ljudi slanja novca...u prodavaonicu, pa kupiti šta je potrebno, da se to šalje gdje je potrebno...ili poslati nekome koga znate, pa da on to za vas odradi...

                na svakom su čošku ljudi koji ovo vide kao priliku

                Comment


                • Donacije putem Crvenog krsta: http://www.redcross.org.rs/arhiva_%D...%98%D0%B5_2441


                  Donacije putem organizacije "Srbi za Srbe" (pored 28. juna naša najveća humanitarna organizacija iz dijaspore, mi smo proverili i pozivom u ambasadu Srbije u Kanadi), oni su samo imali problem sa uplatama iz Švajcarske jer su prilikom pravljenja plakata greškom u kucanju umesto CH stavili samo C pa su ljudi imali problem sa uplatom:

                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • Ovo je sa zvanicnog sajta Vlade Srbije

                    BROJEVI RAČUNA ZA POMOĆ
                    Vlada Republike Srbije otvorila je dinarski i devizni račun na koji zainteresovani mogu da uplaćuju pomoć namenjenu postradalima u poplavama.

                    Pomoć ugroženima može da se uplati na dinarski račun 840-3546721-89, svrha uplate: otklanjanje posledica vanrednih okolnosti – poplave.

                    Pomoć može da se uplati i na namenski devizni račun za uplatu sredstava za otklanjanje posledica od poplava 01-504619-100193230-000000-0000.

                    Pomoć ugroženom stanovništvu u poplavljenim područjima Srbije može se slati i putem SMS poruka na broj 1003, za sve tri mreže mobilnih operatora – Telenor, Telekom i VIP mobil.

                    Cena poruke je 100 dinara, a sredstva će biti usmerena na račun Vlade Republike Srbije posebno otvoren za prikupljanje pomoći.

                    Žiro-račun Grada Beograda i Sekretarijata za finansije je: 840-744141843-14, model 97, poziv na broj: 39-501-04.
                    Uplate iz inostranstva:

                    http://www.srbija.gov.rs/pages/popup....php?id=209921
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Problem je što postoje idioti koji ne znaju ni sami o čemu se radi pa onda zbunjuju i druge. Postoje računi Vlade, Crvenog krsta i mnogih humanitarnih organizacija iz dijaspore koje prikupljaju novac na svoje račune i prosleđuju dalje. Organizacije "28. Jun" i "Srbi za Srbe" su proverene jer rade već duži niz godina i sami su pokretali mnoge akcije ovde i skupljali pomoć vredne milionima dolara. Za ostale ništa ne znam i ne mogu da tvrdim.
                      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                      Comment


                      • Izvinjavam se na duplom postu ali evo, ispravio se i Kurir: http://www.kurir-info.rs/srbi-za-srb...clanak-1372235

                        Sad bi bilo dobro da vi koji imate tviter proširite vest, da ljudi ne bi prestali da uplaćuju na ove račune.
                        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                        Comment


                        • Comment


                          • Sunce se probija kod mene, mislila sam da ga nikad vise necu videti
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Sad sam bio do opstine Vozdovac da vidim mogu li kako biti od koristi, fascinantno je koliko ljudi donosi stvari i koliko klinaca volontira, kao osice su, svaka im cast #ponosan

                              Comment


                              • Ljudi, zna li neko nekoga u Crvenom krstu u Beogradu?

                                Imamo prijateljice sa fakulteta u Obrenovcu, za jednu znamo gde je i da je dobro, ali sa drugom se već više od dva dana niko nije čuo i nemamo predstavu gde je. Video sam da se prave spiskovi pridošlih u sve centre za evakuaciju iz Obrenovca, pa mislim da bi bilo dobro da se oni fotografišu i postave negde na netu da ljudi mogu da pogledaju i potraže poznanike, ukoliko je to dozvoljeno od strane Crvenog krsta naravno... Ako je nešto tako urađeno, molio bih da se prosledi informacija...

                                Comment

                                Working...
                                X