Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I bicemo bez struje celu noc.
    link

    Comment


    • Originally posted by Miki90 View Post
      Samo da kazem da su informacije da voda u BG nije ispravna izgleda netacne. Ne mogu da tvrdim, ali to je navodno "buva" pustena od strane ljudi koji bi da zgnu lovu, tj od najgore bagre. Ipak, nista nije sigurno.

      Evo ga: http://www.tanjug.rs/novosti1/129084...u-beogradu.htm
      Info je potekla iz Batuta koji je zvanično javio da se pazi na čistoću vode, a da poplavljene regije ne računaju na česmovaču. Iz istog tog Batuta su nezvanično izašle informacije da se kanalizacija izlila i da ne treba da se rizikuje. Zbog situacije i potencijalnog manjka vode, zvanično će se ovo saopštiti tek kad postane kritično... Gradski zavod je pod upravom grada, tako da info odatle nije uvek tačna, već je podobna...

      Bez panike, ali oprezno...

      Comment


      • Ja sam to za struju cula jos pre 3h, ali da ce navodno da nestane u 19h
        nije mi jasna ta potreba da se unosi panika
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Koliko znam kritično će biti sa strujom kada Sava poraste još 30 cm, ali vest je, sa nekog TVa, još od pre tri sata... da li se toliko podigla?

          A vodu navodno kontroliše Batut svakog sata, takva je direktiva
          Last edited by miloolja; 16-05-14, 19:54.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ma to je onaj Vucic izjavio, da li je moguce da premijer izjavi tako nesto?
            Svi znamo da ce Sava bas da naraste, ocekuje se poplavni talas, a on izjavljuje tako nesto i unosi paniku
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ne volim ga, ali to je moralo biti rečeno... Jer ako nestane struje, komunikacija će biti drastično otežana.

              Comment


              • Nemam pojma ko je rekao.... deda me uspaničeno zvao... kaže zahvati vode, jer ni pumpe neće raditi tada
                Dobri moj deka a ja mu još juče dovezla balone i balone da ima
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Ne volim ga, ali to je moralo biti rečeno... Jer ako nestane struje, komunikacija će biti drastično otežana.
                  Ne mozes da das izjavu: Ako naraste Sava jos 30cm, cela Srbija ce ostati bez struje
                  samo zamisli tu kolicinu panike medju ljudima

                  ionako zbog info oko vode, za koju se ne zna da li je tacna je nastao haos po prodavnicama, ja otisla da kupim 2l i vidim ljude koji tegle po 5,6 paketa
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • I Đerdap radi smanjenim kapacitetom...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Ne mozes da das izjavu: Ako naraste Sava jos 30cm, cela Srbija ce ostati bez struje
                      samo zamisli tu kolicinu panike medju ljudima

                      ionako zbog info oko vode, za koju se ne zna da li je tacna je nastao haos po prodavnicama, ja otisla da kupim 2l i vidim ljude koji tegle po 5,6 paketa
                      ako se nisu pobili oko vode nista nisu uradili

                      Comment


                      • Manite se vise `proverenih` vesti i rekla-kazala izvora.
                        Ko moze da pomogne neka pomogne, a tracarenjem sigurno nece.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Ne mozes da das izjavu: Ako naraste Sava jos 30cm, cela Srbija ce ostati bez struje
                          samo zamisli tu kolicinu panike medju ljudima
                          Nisam znao za taj deo oko struje za celu Srbiju, to je stvarno nepromišljeno...

                          Comment


                          • Ajde Peco, kakvo tračarenje, pričamo među nama, jer smo svi ovim pogođeni, ko direktno, ko indirektno.
                            Moje drugarice i ja se nešto organizovale i odnele priličnu količinu robe neke, konzervirane hrane i vode. Bože zdravlja sutra opet.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Elektrana u velikim crljenima ne radi ( na 2km od kuce u mom selu), a ona pravi 30% struje za Srbiju, plus se odatle salje ugalj vozovima za Obrenovac, a Elektrane u obrenovcu su u katastrofi.
                              Sto se vode tice, ujna mi radi u Vinci i kazu da svaki sat vremena se kontrolise i da je stvarno ok. A Sto se tice kupovine, na karaburmi u bg-u moze da se nadje samo prolom voda i to na po par flasa. Roda, Tempo, Metro, Aman, Dis nema nigde sve su pokupovali ljudi.

                              U celoj situaciji nam treba panika,,,
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Vučić je rekao kako postoji mogućnost da dobar deo Srbije ostane bez struje ako Sava poraste još 30cm a ne da će sigurno tako biti. To mu je rečeno od ljudi koji su zaduženi za kontrolu tih stvari.

                                Comment

                                Working...
                                X