Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Djaba to, kad topovi ne rade kod nas kad dodju

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      Djaba to, kad topovi ne rade kod nas kad dodju
      Sta sad , oces i neku planincugu od + 2.000 m nadmorske visine pride.
      sigpic

      Comment


      • Ma ne treba peca, tvoja volju nista ne moze zamjeniti

        imamo mi vec te planine

        Comment


        • Očajni Shminka...

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Shminka jutros

            Comment




            • Comment


              • Nadam se da ovdje nije rizik postovati , shminka brisac postova koji mu se ne svidjaju


                EDIT : Tacnije, brisanje sljeduje nakon procjene njihove kvalitete
                Last edited by DinoFC; 25-01-14, 15:59.

                Comment


                • Ja sam sve obrisao, a sad ću i ono gdje piše ko za koga navija, idem redom, ostaviću samo svoje postove

                  Comment


                  • Originally posted by Petra View Post
                    Hvala, sad mi je jasno, to je zato sto ja nisam strucnjak za tenis, sto jeste tacno
                    Nisam znala da i onda ide brisanje
                    Sutra nas ocekuje grande finale, nadam se dobrom tenisu, neizvesnom mecu.
                    Valjda je post sad zadovoljavajuci

                    Posto postoji velika mogucnost da nam se ovo obrise nastavicemo ovdje

                    Ne bi trebalo na osnovu manjaka kvaliteta da se brisu postovi osim ako nije klasicno trolovanje ali to nije bilo ali opet nismo bas najbolje pricali o Wawi i moguce da je to zasluzilo brisanje
                    Last edited by DinoFC; 25-01-14, 16:13.

                    Comment


                    • Originally posted by DinoFC View Post
                      Posto postoji velika mogucnost da nam se ovo obrise nastavicemo ovdje

                      Ne bi trebalo na osnovu manjaka kvalitet da se brisu postovi osim ako nije klasicno troloovanje ali to nije bilo ali opet nismo bas najbolje pricali o Wawi i moguce da je to zasluzilo brisanje
                      Nista ruzno nisam napisala o Stanu, samo iznela svoje misljenje da nema sanse da pobedi
                      Ako se i to ne sme onda je ovo pravi sportski forum
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Ironican sam bio Petra, normalno da nije nista lose ali nije uz Wawinu vodenicu

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post


                          Shminka el su to #trojica
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Originally posted by Petra View Post
                            Nista ruzno nisam napisala o Stanu, samo iznela svoje misljenje da nema sanse da pobedi
                            Ako se i to ne sme onda je ovo pravi sportski forum
                            Ne smije, dozvoljene su provokacije i iznošenje mišljenja o Goatereru (napisao bih nešto drugo ali ne smijem ), ostalo ne dolazi u obzir i podložno je brisanju kao sad

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Ne smije, dozvoljene su provokacije i iznošenje mišljenja o Goatereru (napisao bih nešto drugo ali ne smijem ), ostalo ne dolazi u obzir i podložno je brisanju kao sad
                              kristalno mi je jasno, od sad triput procitam sta sam napisala, ako zabrljam
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Mora se paziti, takvo vrijeme doslo, tenziju pred finale rastu

                                Comment

                                Working...
                                X