Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • solidarisi se kad te muvam
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Ups, sorry Ček, ček, ko onda ide na koncert

      Comment


      • pa planiram sa devojkom ali mozes da nam se pridruzis mada mogu i da je trejdujem za tebe
        mada ti mi delujes kao da si iznad toga,da si vise za nekog olivera mandica ili djordja balasevica eventualno u pozoriste da te vodim,mozda na operu ili na neku izlozbu u muzej
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Au! Pokušaj ponovo

          Comment


          • sto na umu to na drumu
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Evo ja ću ovaj put popustiti, ali da se rezervišem, kad bude da me vodiš

              Comment


              • eto za tebe cu cak i taj teror da izguram...sve za lakosticu
                Cuj prvi maj

                Comment


                • A ove muzeje, opere i pozorišta možemo preskočiti Mada Balaš može da prođe ponekad

                  Comment


                  • kako je divna moja lakostica...ajde preskocicemo i tog panonskog mornara a umesto toga te vodim na kanski festival ili san remo,biraj
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Jaooo decisions decisions Kan naravno, ali ako budem zaslužila možemo li u povratku svratiti i u San Remo, ne mora festival, čisto uzivancija

                      Comment


                      • moze lakostice moja,idemo u drevni kan,pa u san remo...samo cemo usput,posle kana svratiti do palerma da upoznas moju familiju,pa cemo produziti do san rema
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Ne znam vama,ali komentator Peshikan na ES mi je pokidao sve zivce,samo kad ga chujem ja sam odma nervozan!Toliko ga volim


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • da li neki dominator sem mene zna sta je to veliko crno izdaleka,malo a belo izbliza,al vazda bolje izdaleka nego sto je izbliza ?
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Moze li se ovdje sa Vujakalije slike postaviti?

                              Comment


                              • mislis sa Vukajlije?
                                zasto ne bi moglo, to smo vec radili
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X