Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Još će onaj pokojni da ispadne malo dete...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by proudNolee View Post
      Meni nikako nije jasno otkud ovolika voda, kod nas je kiša padala samo jedan nad i sledeći dan nas sve poplavilo, kako i odakle nije mi jasno

      Ne znam koliko je ovo za Doboj tačno, čak ni mi ovdje ništa ne znamo, nikakve informacije nam se ne dijele, nove žrtve se pronalaze svaki dan (čak i cijele porodice koje su ugušene u kućama) a u medijima se plasira informacija kako ima samo 10 žrtava... ne znam zašto narodu ne kažu istinu, kao da smo glupi i ne vidimo šta se dešava
      Prvi dan javljeno da je bilo 20 žrtava koje su nadjene...onda je neki lik s vrha rekao da to nije istina...pa je drugi dan sve to smanjeno...cirkus iliti politika

      Comment


      • Od pocetka nesrece krecu vesti iz `pouzdanih izvora`, pocev od raspada elektrosistema, zagadjenja pijace vode i gomile drugih polu ili apsolutno netacnih informacija. Zato cenzura ne cudi, cak je nuzna. Ljudi ne shvataju da je sirenje laznih vesti kaznjivo zakonom.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Još će onaj pokojni da ispadne malo dete...
          Bas tako....

          ovo je taj blog sto je nestao, i necu vise nista dalje da postavljam, ipak je sportski forum

          http://imgur.com/U1VWPQx
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Prvi dan javljeno da je bilo 20 žrtava koje su nadjene...onda je neki lik s vrha rekao da to nije istina...pa je drugi dan sve to smanjeno...cirkus iliti politika
            Upravo to, niko ne želi da kaže tačne informacije, a nove žrtve se pronalaze svaki dan, prave nas budalama kao da mi sami ne prolazimo kroz sve to i ne vidimo šta se dešava
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Juce i danas sam par puta cuo da je 17 osoba.

              Kada se voda povuce tek cemo onda videti koliko zrtava ce biti..

              Olja, radio-amateri su pokidali, zamenili su mi muziku u zadnja 3 dana. Cujem da su i tviterasi odradili dosta..
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Jest cenzura na kritiku vlasti odnosila se na neke netačne informacije? Ajde, pa nismo deca.
                Radio-amateri, nadam se da nikome od vas nisu bili potrebni, uradili su bogovsku stvar za ovaj napaćen narod, ali isto tako zna se da će svaka info preko njih proći.
                Last edited by miloolja; 19-05-14, 18:20.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ministar Pravde rekao da je laz da su ga napali u Krupnju i da je otisao pre nego sto je doslo do incidenta.
                  Last edited by Mr. Wolf; 19-05-14, 18:24.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Kod nas su mediji dobrano zasrali puštanjem dezinformacija, a izvori su im bili kojekakvi mahalaški likovi. Doslovno se nagađalo sa brojkama, a to je po meni pravi cirkus i ismijavanje žrtava i svih ostalih koji su na neki način nastradali. Mada, za to treba kriviti i vlasti koji niti su izašli sa tačnim informacijama niti su demantovali ove mahalaške izvore, a nisu ni sankcionisali plasiranje dezinformacije i stvaranje panike među narodom. I nikako mi neće biti jasni portali koji su odokativno baratali sa ciframa mrtvih na fazon "jedna žena iz Doboja nam je javila da ima preko 70 mrtvih samo da se šuti o tome". Goli otok jedino riješenje za ovakve maloumnike.

                    Kod nas je kantonalni načelnik civilne zaštite u direktnom javljanju u kantonalnoj televiziji rekao kako je brana Modrac kritično i pred pucanjem. Što je naravno izazvalo veliku paniku među stanovništvom, neki su se krenuli sami evakuisati, pakovale se stvari, da bi ne dugo zatim pola sata kasnije direktor i čovjek koji je nadležan za istu branu iznio informacije koje govore da je doslovno nemoguće da brana pukne i da nema razloga za brigu. Iako su demantovali te navode o kritičnom stanju, poslije se na svaku moguću (dez)informaciju stvarala panika.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Društvene mreže i fb, ali twitter, koji u minuti primi gomilu informacija, sve sad, odmah šta je bitno i hitno.. odrađuju bogovsku stvar! Samo nek nešto kaže za društevene mreže.
                      Ai i da znate samo da je Smiljan Banjac čovek koji radi nenormalne stavri, preko njegovog fb i twittera već evo koliko dana skoro bez prekida, na hiljade info i poruka i to samo proverenih obajvio i razmenio...tek za njega reč da nisam čula... makar sam on prenosio sve na ES. Morate da ga trpite.
                      Ivane jes čuo?
                      Last edited by miloolja; 19-05-14, 18:30.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ne znam da li je to za 70 žrtava tačno, mislim da se ne zna još tačan broj, zato što se voda još nije povukla iz cijelog grada pa nisu sve obišli, na parkingu ispod jednog tržnog centra ostali su zarobljeni ljudi u automobilima tako da se tu očekuje najviše žrtava... mislim da se tačan broj nikada neće znati, ne vjerujem da će to ikada da objave u medije
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Jeste, Banjac lupa gluposti kad prenosi tenis, ali je odradio neverovatan posao ovih dana
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Koliko samo glumatanja (i ostalih gluposti pred kamerama) dok narod strada. Ljigavci najgore vrste - politicari.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Ah o pozorišnim predstavama ili cirkuskim za široke narodne mase i to veoma loše, amaterske, ipak nećemo...
                              Last edited by miloolja; 19-05-14, 18:35.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by proudNolee View Post
                                Ne znam da li je to za 70 žrtava tačno, mislim da se ne zna još tačan broj, zato što se voda još nije povukla iz cijelog grada pa nisu sve obišli, na parkingu ispod jednog tržnog centra ostali su zarobljeni ljudi u automobilima tako da se tu očekuje najviše žrtava... mislim da se tačan broj nikada neće znati, ne vjerujem da će to ikada da objave u medije
                                Pa drugarice ne moraš biti mnogo upućena da bi skontala da je ta cifra netačna. Objavljeno je danas na klixu sve dosadašnje žrtve.

                                http://www.klix.ba/vijesti/bih/saopc...u-rs/140519093
                                Last edited by Merlin; 19-05-14, 18:37. Reason: Neupućenost! :D
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X