Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Najomiljenija

    Jao, greenet kafa je stvarno jedna od najboljih, ako ne i najbolja koju sam ja probala. Nisam neki veliki ljubitelj kafe pa se ne mogu baš pohvaliti da sam puno probala, i nisam neki ekspert, čak mi često i ne prija. A nznm zašto, svaka kafa mi je lepša kad je pijem iz one ambalaže za poneti ;) A nekako kad naručiš sok u kafani popiješ ga za 3min, kafa može lepo da se gustira polako, duže ostaje ukus. I ja obožavam da ubijam ukus slatkog gorkim

    Čaj isto volim, i bez ičega, i sa medom i limunom, i sve vrste... Njaviše nanu i kamilicu. @Shardonnay, ne bih da te razočaram, ali biljaka ima u još pića i hrana koju jedeš i piješ

    Originally posted by bojanaBG View Post
    Normalno Olja, jos kad vidim ovakvu neku sliku

    [ATTACH=CONFIG]3002[/ATTACH]
    Kad bi ti je još takav donosio svako jutro?

    Originally posted by asprilja View Post
    pre neki dan,nisam imao pojma sta da pijem,sve mi je vec nekako dosadilo...i setim se one pesme,najbolje se mjesa dzin i limunada i ja naivac rekoh ajde da vidim kako se to mjesa dzin i limunada,nikada nisam cuo da to neko pije i narcuim dzin i limunadu i ono klizi,osetis samo limunadu i popijem 4 dzin limunade i kad je krenula kiselina u zeludcu da me vata,ej mislio sam da cu da se preselim u vecna lovista ...sve zivo i nezivo sam psovao toj pevacici...nikada nemojte da vas neko nasamari da probate taj smrtonosni koktel...grrr
    Meni baš ne prija ukus alkohola. Ali šta da se radi kad je dosadno A ceđeni limun je najbolji ubica ukusa alkohola, uz vodku i gin savršeno prijanja Jedino još nikako ne mogu da svarim obojene žestine.. Od ovih slabijih pića volim razne hladne, osvežavajuće koktele, one razne gluposti tipa breezer, bahia, smirnoff ice... Ne volim pivo, a somersby mi isto nije nešto.. Vina mi nekad prijaju, najčešće kupinovo (preporučujem ljudima koji ne vole alkohol da probaju, kao sokić je )...

    A naaajviše volim tablete, jedino bih mogla postati zavisnik tableta ako bih morala neki biti Za sada samo kafetin, to mi je najbolji drug

    Comment


    • Originally posted by tennis View Post
      LEPI, mislim da je Ivan zaslužio da ga primite

      Ako ne ove, onda iduće godine sigurno. Mora se riješiti svih poroka, i tek onda će bit spreman.


      @Olja Pa uvijek sam ozbiljan, a niko me tako ne shvata, ne znam šta da radim Ti si kriva za kafu, dovela si do toga da mi tennis ne vjeruje šta pišem, a uvijek je vjerovala u sve što kažem, bio sam joj idol

      Comment


      • nikada nisam nekoga javno hvalio na forumu,nije to stil drevnoga asprilje,ali moram vam priznati da mi je altlosta lakosta ubedljivo najdraza forumasica...nekako je svestrana,jebem li ga,ima taj neki smek altlosta
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Originally posted by asprilja View Post
          pa ima to dve strane...sta ako te neko ne daj boze,slucajno zgazi autom na ulici ili te neki narkoman izbode a ti nisi osetio car cigara,alkohola i masne hrane,nego si se citav zivot cuvao ni za sta...komplikovano je sve to
          Pa nisam probao cigare iz prostog razloga, jer ih ne volim,gadi mi se od njih. Da me neko izbode,vise bih razmisljao o porodici,bliznjima,djevojci,nego o tome sta sam jeo i pio a sta nisam
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Na kraju ispade da niko ne pusi i da se svima gade cigare,ja ne znam od cega zive duvanske industrije
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by ivan piper View Post
              Pa nisam probao cigare iz prostog razloga, jer ih ne volim,gadi mi se od njih. Da me neko izbode,vise bih razmisljao o porodici,bliznjima,djevojci,nego o tome sta sam jeo i pio a sta nisam
              nisam ni pominjao da bi u tom trenutku razmisljao o tim stvarima,pa razmisljao bih ja o bliznjima i da umirem od alkohola ili droge,nije to poenta nego da u svemu ima nesto dobro i nesto lose i nikada ne znas sta zivot nosi i sta ce da ispadne dobro...cas te ima,cas te nema,danas sedis u bmw-u,sutra lezis u cz-u
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                @Olja Pa uvijek sam ozbiljan, a niko me tako ne shvata, ne znam šta da radim Ti si kriva za kafu, dovela si do toga da mi tennis ne vjeruje šta pišem, a uvijek je vjerovala u sve što kažem, bio sam joj idol
                Ja sam uvek za sve kriva
                I što ste neozbiljni... i što vas ne vole neki... i što vas banuju... i što vam ne veruju, jer lažete... i što ne volite kafu, a volite alkohol... i što ide jesen, jer se završilo leto....
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Na kraju ispade da niko ne pusi i da se svima gade cigare,ja ne znam od cega zive duvanske industrije

                  Ovde se sportski živi, nije džaba sportski forum.

                  Comment


                  • ima ona drevna izreka...jebes muskarca bez poroka
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Ako ne ove, onda iduće godine sigurno. Mora se riješiti svih poroka, i tek onda će bit spreman.


                      @Olja Pa uvijek sam ozbiljan, a niko me tako ne shvata, ne znam šta da radim Ti si kriva za kafu, dovela si do toga da mi tennis ne vjeruje šta pišem, a uvijek je vjerovala u sve što kažem, bio sam joj idol
                      nemoj nju kriviti, niko te nije terao da komentarišeš

                      kako sad da nastavim da verujem ljudima?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Ovde se sportski živi, nije džaba sportski forum.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by ivan piper View Post
                          Takodje saznao sam da su mlecni proizvodi stetni po organizam,konkretno za zeludac(a ja pijem po 3 litra mlijeka na dan).
                          Što si stariji to si netolerantniji na mlečni šećer iliti laktozu, tako da ivane ti još uvek ne moraš o tome da brineš

                          Originally posted by asprilja View Post
                          nikada nisam nekoga javno hvalio na forumu,nije to stil drevnoga asprilje,ali moram vam priznati da mi je altlosta lakosta ubedljivo najdraza forumasica...nekako je svestrana,jebem li ga,ima taj neki smek altlosta
                          Hvala druže asprilja, ti si mi drugi po redu najbolji drug, posle kafetina, bar što se ovog foruma tiče. Tj, jedini si mi drug, mada nznm baš koja je svrha toga ali ae..

                          Comment


                          • A zamisli da nije bilo tako...pa ne bi pobedili Nemačku
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ja sam uvek za sve kriva
                              I što ste neozbiljni... i što vas ne vole neki... i što vas banuju... i što vam ne veruju, jer lažete... i što ne volite kafu, a volite alkohol... i što ide jesen, jer se završilo leto....
                              Pa neću ja bit kriv, mene ne banuju nego brišu postove, iako nema glavnog erasera, koji je bio ekspert za ta pitanja. Ne lažem nikad, možda u prošlom životu da sam slagao 2-3x, ali nesvjesno. Jesen je najbolji period godine, gledati kišu i žuto lišće kako svakodnevno padaju, neprocjenjivo.

                              Comment


                              • Neću više da razgovaram sa vama... Imate tu svi omiljene forumašice i ae...
                                Zaludni ljudi ovde, majko moja, navode me na greh i porok (zavisnost od foruma)...
                                Adio...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X