Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Shardonnay View Post
    Ja bih najvise volela jednodnevni boravak u vasoj grupi
    Moze li sedmodnevni odmor u Egiptu?

    Comment


    • Izvedes je na veceru Cijene one takve stvari,znas i ti to;) jos kad se spremi,docera...lijepa kao svitanje! a ti onda kao frajer sa stilom uz veceru joj uruchis poklon


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Dule, taj film bi od mene viđela samo buduća gospođa. Ne bih mogao da nosim na savjesti razno sjecenje vena, skokove s mostova, plaćanje psihijatara... Mislim da, bas zbog toga sto sam preLep, moram biti odgovoran prema zenskom okruzenju.

        Comment


        • hahahhaha brate tako je ili ako ti dovede bracu,ili vod rodbine,ili ti dodje njen otac i zaprijeti,makse to su horor stvari!


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by asprilja View Post
            evo ti jedan pogani savet...na zagrevanju svuda oko linija tapni onako lopticu,u tkzv blagi aut,da ostane trag,ali sve kao kulerski slucajno da te ne provali i onda kada god je sumnjiva ti mu pokazes trag malog auta...tkzv peglica

            Hvala na savjetu, ali mi nije pomogao ne pali to kad igraš u gostima, kod nekog koji spava na tim terenima. Izgubio sam, iako sam uzeo 3 gema više, to samo ja mogu

            @ Olja Raduje me što kažeš da neki neće okusiti čokoladnu tortu, to znači da neki i hoće

            @ Shardonnay AK se stidio da ti kaže, da većina budžeta ide na paradu ponosa za koji dan u Beogradu, tako da se uzdaj u MGS-a i da će se pojaviti Romeo.

            Comment


            • Ja imam 33 godine,ali se osjecam kao da imam 30
              sigpic

              Comment


              • LEPI veceras ste prevazisli sami sebe, dugo se nisam ovako ismejala, od srca
                in another life
                I will love you again, RF.

                Comment


                • Originally posted by Duka View Post
                  hahahhaha brate tako je ili ako ti dovede bracu,ili vod rodbine,ili ti dodje njen otac i zaprijeti,makse to su horor stvari!
                  A najjaci su likovi sto svakoj curi upoznaju porodicu... A onda brzo nakon toga sut karta... Kad nedje naidju na nekog brata sa zelenom kartom u dzepu, promijenice taktiku za 180 stepeni...

                  Comment


                  • Originally posted by M_G_S View Post
                    A najjaci su likovi sto svakoj curi upoznaju porodicu... A onda brzo nakon toga sut karta... Kad nedje naidju na nekog brata sa zelenom kartom u dzepu, promijenice taktiku za 180 stepeni...
                    ma to sve mijenja


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Vladane, je bih ti dao oko 25 godina... Sto rece neko, nije bitno koliko imas godina, vec kako ih nosis i kako se ponasas...

                      Comment


                      • Kako ova dva gurua, na mig... hop eto obojice...

                        Što se tiče torti i kolača, nema šta ne pravim, zapravo pravim sve.... a što se tiče degustiranja istih... pa ne znam videćemo, možda ako bude neka prilika... lepa prilika...

                        Ali što pravim čokoladne torte... tiiiiiii...............
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Biće dosta prilika. Ako slučajno prođeš sve testove za LEPE, vjerujem da ćeš od sreće napraviti vagon torti i kolača. Bićemo tu i na paradi ponosa, LEPI to ne propuštaju, MGS je jedan od glavnih organizatora, pa se možeš i tad iskazati čokoladnim vještinama.

                          Comment


                          • Originally posted by M_G_S View Post
                            Vladane, je bih ti dao oko 25 godina... Sto rece neko, nije bitno koliko imas godina, vec kako ih nosis i kako se ponasas...
                            Hvala,ja sam se iznanadio kad sam prije 15-ak minuta saznao koliko imas godina,imas zrele postove i izgleda mi kao da imas bar 19,svaka cast momce


                            Originally posted by miloolja View Post
                            Kako ova dva gurua, na mig... hop eto obojice...

                            Što se tiče torti i kolača, nema šta ne pravim, zapravo pravim sve.... a što se tiče degustiranja istih... pa ne znam videćemo, možda ako bude neka prilika... lepa prilika...

                            Ali što pravim čokoladne torte... tiiiiiii...............
                            Nista ja ovo na pricu ne priznajem,dokaz
                            sigpic

                            Comment


                            • Nadam se da ce Milo pokazati svoje pravo lice i pojaviti se na paradi. Muskarac koji pravii takve cokoladne kolace uvjek mora preispitati svoju seksualnost.

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Biće dosta prilika. Ako slučajno prođeš sve testove za LEPE, vjerujem da ćeš od sreće napraviti vagon torti i kolača. Bićemo tu i na paradi ponosa, LEPI to ne propuštaju, MGS je jedan od glavnih organizatora, pa se možeš i tad iskazati čokoladnim vještinama.
                                prosto mi zao da idem da spavam!!!
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X