Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala MGS,nadam se (znam!) da cu uzivati u grupi ;)

    EDIT: http://www.youtube.com/watch?v=jPPAg...layer_embedded Gledam 50. put danas

    Comment


    • a i nije vala nesto


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Radi sad Pjanic u intervjuu: "The final rezultat..." ili "I must have much balls in the game"

        Comment


        • MGS,dobro je i to srocio,odakle je dobro je pismen

          He is coming,trebalo bi da je pusten,samo ne znam hoce li domah doci ili ce pocastiti BG malo svojim prisustvom
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Odlican engleski, s obzirom da je igrao u FR... Ovo bols je bas bilo trosmisleno... Bitno je da je asprilja ponovo s nama, a normalno je da pocinje dominacija. Do ujutru.

            Comment


            • Dje je dominator?
              sigpic

              Comment


              • hvala na bezrezervnoj podrsci i pritisku na vladu mirka cvetkovica...bilo mi je lepo u dvaescetvorocasovnom pritvoru,odspavao pola,cuvar mi doneo neke smesne cigare koje smo pusili i slusali rep.slucaj nije imao ni glavu ni rep tako da su moju glavu morali da oslobode.cak mi ni moj drevni advokat toma fila nije bio potreban
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Najomiljenija



                  Dobro jutro... ponedeljak...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • kakva anti dominacija,kakav bod na domacem terenu protiv bsk borce kada moras posle 4 sata sna da ustanes da bi odradio posao od sat vremena...sve najgore ponedeljku ujutru.mada oraspolozio me neki ganci sad kada sam isao do radnje,prosi gospodin i obraca se sa,aj bre bato daj koji dinar vidi kako si sarmantan...mada sad kada sam izdominirao nad obavezama i nije toliko los mandej monin

                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Vrato se drevni, LEPI nikad kompletniji i dominantniji.

                      Olja, znam da mi nećeš vjerovati da kafu u životu nisam popio.

                      Comment


                      • Dje si Dominatoru ziv li si
                        Ni ja u zivotu kafu nisam popio, naravno mi LEPI imamo dosta slicnosti...
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • evo tebra,ziv na jedvite jade,bas mi nesto umorna dusica a treba veceras da idem u pionir sa lepsom polovinom da gledam ove odbojkasice,ne znam da li da odspavam malo ili da se razbudim pozitivnim mislima
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Što ti ne bih verovala ako kažeš tako... Samo bolje da se hvalite kako druge stvari ne pijete
                            A ni ja ne pijem svaku, samo tu sa slike... Omiljena...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ma jok ozbiljno sada, niti kafu niti cigare to mi je odvratno uvek bilo i to ne konzumiram...
                              Alkohol ponekad, pre je bilo cesce ali ja sam jedan od onih sto izgube kontrolu pa prave sra*a... tako da ne smem u tolikoj meri...
                              Mada jeste malo glup osecaj kada odem u kafic ono svi piju taj espreso ili sta vec a ja negazirani sokic
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Ja nikad u zivotu nisam pila caj
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X