Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pa tesko da cete se lako dogovoriti jer ono bas opasne pare bi trebao neko da ti da,pa da mu prevedes ceo film uglavnom sigurno tolike da ti se nimalo ne isplati da ih dajes za jedan film
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Originally posted by asprilja View Post
      pa tesko da cete se lako dogovoriti jer ono bas opasne pare bi trebao neko da ti da,pa da mu prevedes ceo film uglavnom sigurno tolike da ti se nimalo ne isplati da ih dajes za jedan film
      e bas si mi sad ti nepotreban upravo treba da se dogovaram sa klijentom


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • samo napred

        kakva numerica,kakav tekst od a do sh

        Cuj prvi maj

        Comment


        • Originally posted by Duka View Post
          e bas si mi sad ti nepotreban upravo treba da se dogovaram sa klijentom
          Duka, kad sam mladji bio i dzabalebario po cio dan, preveo sam nekoliko filmova na crnogorski jezik... Ne sumnjam da je to neko vrhunsko ostvarenje, znajuci tvoj ukus, ali tesko da bih nasao vremena i pored svog prisutnog elana.

          Comment


          • Originally posted by M_G_S View Post
            Duka, kad sam mladji bio i dzabalebario po cio dan, preveo sam nekoliko filmova na crnogorski jezik... Ne sumnjam da je to neko vrhunsko ostvarenje, znajuci tvoj ukus, ali tesko da bih nasao vremena i pored svog prisutnog elana.
            prvo...a sta ti znas kakav je moj ukus? i na koji crnogorski


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Kako me moj drug asprilja razume to je velik posao, ne možeš samo uzeti eng prevod i editovati ga, moraš gledati ceo film da znaš u kom je kontekstu šta rečeno. Mrzi mene to

              Probaj ovde http://www.podnapisi.net/, imaš i forum pa pitaj tamo, sigurno bi ti to neko odradio. A nznm što ti je baš toliko hitno, ako ima eng prevod, sačekaj par dana, izaćiće i domaći.

              Comment


              • atlosta,sve sam ja to provjerio,pa ne bi ja odje bas pitao da nemam vise kud zar bas na tadd_bassu da trazim pomoc da sam imao sta;) hvala ti za taj sajt,koji sam inace obishao nebrojeno puta,iz ochaja,kao sto sam sad iz ochaja posegao da trazim pomoc odje


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • duka dizelu,rekoh ti ja da je prevod filmova djavolja rabota...puno slenga,dvosmislenosti,koncentracije...mislim ne znam sta ocekujes,da ti neko za soma dinara prevede film
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • asprilja..pa baki,upravo vec u datom engleskom titlu imas slenga,te fore i to...i sad ovom ko razbija engleski,ali bas da ga zna,brate ne mislim da bi trebao da ima problema


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Ovo je jedini relevantni sajt http://titlovi.com/

                      Posalji tamo zahtjev za film koji bi volio da prevedu, i mislim da ce ti izaci u susret. Relativno brzo.

                      Comment


                      • Originally posted by M_G_S View Post
                        Ovo je jedini relevantni sajt http://titlovi.com/

                        Posalji tamo zahtjev za film koji bi volio da prevedu, i mislim da ce ti izaci u susret. Relativno brzo.
                        MGS..ih....hvala brate,ali ne da nema,nego znaci nema!! Dodjoh,vidjeh,izadjoh! 100000 puta pa opet


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne kosta te nista da se registrujes, zamolis... Ipak se tim bave i njima je u korist... Ako za neki pristojan period ne odrade to, ja cu ti to prevesti.

                          Comment


                          • Originally posted by M_G_S View Post
                            Ne kosta te nista da se registrujes, zamolis... Ipak se tim bave i njima je u korist... Ako za neki pristojan period ne odrade to, ja cu ti to prevesti.
                            ....brate odoh evo sad


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Ovi ne prevode filmove,ali moguce da ce ti odraditi ako se registrujes,otvoris temu i fino zamolis,to bar nije kaznjivo
                              http://www.prijevodi-online.org/
                              sigpic

                              Comment


                              • Reklama koja najbolje prikazuje kako Lepi postuju prave ljepote.

                                Comment

                                Working...
                                X