Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by altlosta View Post
    Što si stariji to si netolerantniji na mlečni šećer iliti laktozu, tako da ivane ti još uvek ne moraš o tome da brineš


    Totalno netacno.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      pa nije to ništa novo. neki sportisti puše i piju, za neke se to nikad ne bi reklo.

      da, to što ja nisam pušač i ne volim alkohol ne znači da nisam tolerantna kada su takve stvari u pitanju. ja to ne radim jer mi ne prija, a ne zbog zdravog života. mada, meni uopšte nisu potrebni nikakvi stimulansi.
      a većina ljudi koje volim konzumiraju cigarete i alkohol, tako da mi je to sasvim ok.
      sigpic

      Comment


      • @ altlosta lakosta...cisto da vide obicni smrtnici da smo dominantan tandem kao jork i kol ,kao vudbridz i vudford,kao vodka i red bul,kao dzeko i grafite !

        a legendarni paspalj,a adrian mutu,klaudio kanidja,maradona,prosinecki,kasano,ajverson,ronald injo,gulbis,tipsarevic,pola nba igraca,omar kuk kad je igrao u zvezdi kupovao svaki dan rizle tu kod mene u kraju na trafici,vontigo kamings,dzejms gist i jos sijaset drugih sto sa ovim sto sa onim porocima...barem petina sportista ima stalni porok...ovde na forumu jos najzdravije persone
        Last edited by asprilja; 26-09-11, 14:40.
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Originally posted by asprilja View Post
          ima ona drevna izreka...jebes muskarca bez poroka
          Milo mi je sto si se vratio,nije isto bez tebe
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Neću više da razgovaram sa vama... Imate tu svi omiljene forumašice i ae...
            Zaludni ljudi ovde, majko moja, navode me na greh i porok (zavisnost od foruma)...
            Adio...
            E pa Olja,ti si moja omiljena forumasica!
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Neću više da razgovaram sa vama... Imate tu svi omiljene forumašice i ae...
              Zaludni ljudi ovde, majko moja, navode me na greh i porok (zavisnost od foruma)...
              Adio...

              Ako nisi primjetila, meni su sve forumašice omiljene, s tim što su mi omiljenije one kojima sam idol.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Neću više da razgovaram sa vama... Imate tu svi omiljene forumašice i ae...
                Zaludni ljudi ovde, majko moja, navode me na greh i porok (zavisnost od foruma)...
                Adio...
                Olja ja te volim
                Shardonnay i tebe volim
                Ivane i tebe volim
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Neću više da razgovaram sa vama... Imate tu svi omiljene forumašice i ae...
                  Zaludni ljudi ovde, majko moja, navode me na greh i porok (zavisnost od foruma)...
                  Adio...
                  Ja jos uvijek nemam,ocekujem od svih sliku pa cu onda odluciti koja mi je najdraza

                  Originally posted by tennis View Post
                  pa nije to ništa novo. neki sportisti puše i piju, za neke se to nikad ne bi reklo.

                  da, to što ja nisam pušač i ne volim alkohol ne znači da nisam tolerantna kada su takve stvari u pitanju. ja to ne radim jer mi ne prija, a ne zbog zdravog života. mada, meni uopšte nisu potrebni nikakvi stimulansi.
                  a većina ljudi koje volim konzumiraju cigarete i alkohol, tako da mi je to sasvim ok.
                  Samo kazem da to sportski nacin zivota ne pije vodu
                  Jedino je altlosta iskrena,caj,kafa,alkohol,tablete i ko zna sta joszasluzuje da bude clan LEPIH za razliku od vas

                  Meni npr. smeta kad neko pusi pored mene,bas mi smeta
                  Last edited by Vladan; 26-09-11, 14:48.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Olja ja te volim
                    Shardonnay i tebe volim
                    Ivane i tebe volim
                    Neka covjece,dje me ubrajas medju zene,pomislice ljudi nesto sto ne treba i ne smiju da pomisle
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Originally posted by ivan piper View Post
                      Neka covjece,dje me ubrajas medju zene,pomislice ljudi nesto sto ne treba i ne smiju da pomisle

                      Ako odbijaš Indiga, onda si definitivno udaljen od LEPIH za sva vremena.

                      Comment


                      • e ivane biberu,na kakvom je glasu prva suknja berana,jadranka barjaktarovic ? upoznao sam je,deluje fino,malo je lujka,jebem li ga
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Ako odbijaš Indiga, onda si definitivno udaljen od LEPIH za sva vremena.
                          A ne,ne,ko je rekao da ga odbijam
                          Oce li me ko ubacit u tu grupu?
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Ja jos uvijek nemam,ocekujem od svih sliku pa cu onda odluciti koja mi je najdraza
                            Izjasnio si se ranije..

                            Originally posted by notorious View Post
                            Ako nisi primjetila, meni su sve forumašice omiljene, s tim što su mi omiljenije one kojima sam idol.
                            Samo mene kudiš i grdiš

                            Ivane
                            Indigo
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by asprilja View Post
                              e ivane biberu,na kakvom je glasu prva suknja berana,jadranka barjaktarovic ? upoznao sam je,deluje fino,malo je lujka,jebem li ga
                              Dobra je,dobra,ali ima boljih
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Vidim ja da uskoro necemo imati samo fan teme tenisera, vec ce svako od nas imati svoju
                                ne pocne li uskoro neki turnir, ne smem ni da pomislim sta ce se sve ovde desiti
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X