Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ivan piper View Post
    Sto se tice hrane, skoro sve je stetno po organizam.Pogotovo ove kobasice,salame,pastete i td. Meso pogotovo. Takodje saznao sam da su mlecni proizvodi stetni po organizam,konkretno za zeludac(a ja pijem po 3 litra mlijeka na dan).
    Inace,ako zelite da se dobro osjecate,ujutru,kada ustanete iz kreveta,popijte 2 case vode i pojedite neko voce,kako bi nadoknadili onu vodu koju ste izgubili tokom spavanja. Vidjecete,osjecaj je dobar. I da, dorucak je najvazniji. A ako ste gladni,nemojte da jedete dok vas ne zaboli stomak.Pojedite pola tog oproka,sacekajte 15 min i necete imati potrebu za hranom ;) Toliko o zdravom nacinu zivota,za sada
    Ivane, nadam se da si član Lepih, a ako nisi, ne znam šta čekaju

    i ja obavezno pijem vodu čim ustanem, doduše samo 1 čašu.
    sigpic

    Comment


    • Kakva smo mi samo grupa pa to je neralno, istina je da se slicni pronalaze
      LEPI
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Ne pusim, ne pijem, ne pijem kafu, ne bacam otpatke po gradu, ne trosim nepotrebno struju... Siguran sam da cu zivjeti jos minimum sat vremena, ako ovo sto me ziga trenutno nije nista ozbiljno...

        Comment


        • uvek sam se pitao sta je istina...da li ona,ludog i pijanog i bog cuva ili ona ko se cuva i bog ga cuva
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Originally posted by tennis View Post
            Ivane, nadam se da si član Lepih, a ako nisi, ne znam šta čekaju

            i ja obavezno pijem vodu čim ustanem, doduše samo 1 čašu.
            Nisam, "nazalost",ali ko zna,mozda me prime
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by M_G_S View Post
              Ne pusim, ne pijem, ne pijem kafu, ne bacam otpatke po gradu, ne trosim nepotrebno struju... Siguran sam da cu zivjeti jos minimum sat vremena, ako ovo sto me ziga trenutno nije nista ozbiljno...
              Zar nije tako bolje,da zdrav na kraju umres,a ne kao oni sto piju i puse
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by asprilja View Post
                uvek sam se pitao sta je istina...da li ona,ludog i pijanog i bog cuva ili ona ko se cuva i bog ga cuva
                Meh ni jedno ni drugo, ja sam ateista, ne verujem u sudbinu, ne verujem u vestice i lazne Bogove, jedino u sta mozes u zivotu verovati je vera u sebe mada i to dosta puta zakaze....
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by ivan piper View Post
                  Sto se tice hrane, skoro sve je stetno po organizam.Pogotovo ove kobasice,salame,pastete i td. Meso pogotovo. Takodje saznao sam da su mlecni proizvodi stetni po organizam,konkretno za zeludac(a ja pijem po 3 litra mlijeka na dan).
                  Inace,ako zelite da se dobro osjecate,ujutru,kada ustanete iz kreveta,popijte 2 case vode i pojedite neko voce,kako bi nadoknadili onu vodu koju ste izgubili tokom spavanja. Vidjecete,osjecaj je dobar. I da, dorucak je najvazniji. A ako ste gladni,nemojte da jedete dok vas ne zaboli stomak.Pojedite pola tog oproka,sacekajte 15 min i necete imati potrebu za hranom ;) Toliko o zdravom nacinu zivota,za sada

                  Ima toliko toga što nije, npr. kefir i jogurt svako jutro pijem, i to bi svima preporučio. Ta smeća što si nabrojao, potpuno se slažem, onima koji jedu salame preporučujem da istu ostave 2-3 sata na otvorenom, pa da vide kakvu će boju dobit . Salama, kobasičetine i slične prerađevine trunu u crijevima, i to je katastrofalno za organizam, zato dolazi kasnije do pritiska i raznih drugih najmasovnijih bolesti Ovo su mi najbolji i najedukativniji postovi na ovom forumu, ali me niko ne shvata ozbiljno Mogu ja o hrani pričati cijeli dan, a možda sam mogao i otvoriti neku posebnu temu, pa probati otvoriti oči

                  Comment


                  • Bolje je umrijeti u ratu,poginuti u pokusaju da ucinis nesto dobro(u ratu ne mozes uciniti nista dobro,ali ok)nego da umres zbog alkohola ili cigareta.Mislim,to bih ja izabrao
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • LEPI, mislim da je Ivan zaslužio da ga primite
                      sigpic

                      Comment


                      • Nikakav problem ako puse i piju, sve dok uzivaju u tome i ne ugrozavaju druge ljude. Ako popije kao guzica, i sjedne za volan, od mene ce dobiti jednom savjet, a drugi put ili necu biti u blizini, ili lobotomiju... Ne pijem, ne pusim, ne pijem kafu ne jer je to nezdravo, vec jer ne bih uzivao u tome. Jedno vrijeme sam se i zdravo hranio. Sad jedem kao svinja, jer najvise uzivam u nezdravoj hrani, a i cirevi mi se tad isto dobro osjecaju...

                        Comment


                        • Nema nista zdravije od LOJA

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Ovo su mi najbolji i najedukativniji postovi na ovom forumu, ali me niko ne shvata ozbiljno Mogu ja o hrani pričati cijeli dan, a možda sam mogao i otvoriti neku posebnu temu, pa probati otvoriti oči
                            Pa za to si sam kriv.
                            Ako hoćeš pomoć oko nove teme... izvolte...

                            A sve je počelo od kafe jutros.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Meh ni jedno ni drugo, ja sam ateista, ne verujem u sudbinu, ne verujem u vestice i lazne Bogove, jedino u sta mozes u zivotu verovati je vera u sebe mada i to dosta puta zakaze....
                              ko ce ga znati.mozda pijani i ludi najbolje prodju jer ustvari vlada marfijev zakon,pa kada si lud i pijan nemas nikakve negativne misli i sve ti ide pozitivno u zivotu a kakve su ti misli takav ti je zivot.dok ljudi sto se mnogo cuvaju se ustvari cuvaju jer su prirodno plasljiviji,pa se kad tad ta plasljivost pretvori u negativu a kakve su ti misli takav ti je zivot.znaci kakve su ti misli takav ti je zivot.

                              KAKVE SU TI MISLI TAKAV TI JE ZIVOT ili ti u prevodu na nas jezik KAKVE SU TI MISLI TAKAV TI JE ZIVOT
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Originally posted by ivan piper View Post
                                Bolje je umrijeti u ratu,poginuti u pokusaju da ucinis nesto dobro(u ratu ne mozes uciniti nista dobro,ali ok)nego da umres zbog alkohola ili cigareta.Mislim,to bih ja izabrao
                                pa ima to dve strane...sta ako te neko ne daj boze,slucajno zgazi autom na ulici ili te neki narkoman izbode a ti nisi osetio car cigara,alkohola i masne hrane,nego si se citav zivot cuvao ni za sta...komplikovano je sve to
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X