Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jesi vidio,kao da na Madagaskar ides,ja kada sam jednom htio ici i saznao sta mi sve treba,bio sam vrlo blizu odustajanja

    Samo jos da dodam ako si clan LEPIH da bi mogli neki popust srediti,da ti mi neke papire zavrsimo

    Ma CG je konza
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • @tennis
      Sve i da oces, ne bi mogla, jer ti je rezultat testa daleko ispod prosjeka grupe. Ali i pored toga smo te bodrili i zeljeli da sama vjerujes u poboljsanje.

      Comment


      • Ali pazi,i iz CG za BiH ti masu dokumentacije treba,pa ti zato preporucujem da ides preko CG,na prethodnoj strani ti je objasnjeno sve
        sigpic

        Comment


        • Lepo rece Asprija,CG je zakon,samo licna i bas te briga...
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Ja sam da asprilja dobije invite za grupu... Ocigledno je da se radi o nestasnom tipu sa dosta klikera.

            Comment


            • Originally posted by M_G_S View Post
              @tennis
              Sve i da oces, ne bi mogla, jer ti je rezultat testa daleko ispod prosjeka grupe. Ali i pored toga smo te bodrili i zeljeli da sama vjerujes u poboljsanje.
              ahahaha, divni ste.
              sigpic

              Comment


              • Ja sam inace,nisam vam se pohvalio,jos od pre nekoliko dana clan te grupe...
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Karizmatican je nema sta,takvih bas i nemamo,morao bi dobiti pozivnicu,slazem se
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AcaGrobar View Post
                    Ja sam inace,nisam vam se pohvalio,jos od pre nekoliko dana clan te grupe...
                    Skromnost je vrlina kod nasih clanova... Aca je jedan od prvih clanova i ucestvovao je u postavljanju temelja grupe.

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Jesi vidio,kao da na Madagaskar ides,ja kada sam jednom htio ici i saznao sta mi sve treba,bio sam vrlo blizu odustajanja

                      Samo jos da dodam ako si clan LEPIH da bi mogli neki popust srediti,da ti mi neke papire zavrsimo

                      Ma CG je konza

                      ma evo ja odustao...jer ko ce se natezati za babama od 4 ujutruo da bi cekao za pasos,babe koje vade pasos iako ne idu dalje od maxija,cisto da bi mogle da pricaju komsinicima na kafi jaooo vidi ovaj novi pasos sto je meden,videla sam i radojkinu cerku sa nekim momkom,lep ko lutka vade pasos,putuju mladi,neka neka hteo sam malo da izdominiram srpskom 2,3 nedelje ali cu ipak na reprizu u micunovicevo drevno carstvo
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Ne odustaj. Lepotice iz RS obozavaju momke iz Srbije. Sav taj trud nece biti uzaludan kad samo krocis nogom na teritorij RS.

                        Comment


                        • Originally posted by tennis View Post
                          ovo mi je bilo prvi put da tražim nečije golišave fotke po netu. ali, takva sam, kad treba nešto da uradim maksimalno sam posvećena tome ili uopšte ne radim.

                          ma kakvi Verdasko, Lopez i društvo, potpuno sam ravnodušna prema takvim likovima (pozerima). možda grešim jer ih ne poznajem, ali mi deluju dosadno. dosta toga se može zaključiti i na osnovu njihovih intervjua...

                          Gulbis je skroz druga priča. ukusi su različiti, on meni jeste najlepši teniser, ali sve to ne bi imalo veze da nije tako zanimljiva, autentična ličnost. ima sjajan smisao za humor (inteligentan, brzo razmišlja), njegove kzš i intervjui su pravo osveženje. novinari uglavnom postavljaju ista pitanja na koja većina igrača odgovara istim (uvežbanim) odgovorima, ali on ne. kad krenu sa takvim pitanjima on krene da ih zeza, ali na kulturan način. neki shvate da su im pitanja glupa, ali neki se i prime
                          i brutalno je iskren, kaže stvari koje niko drugi ne bi.

                          nego, fanovi moćnog Mareja, naleteh na jednu njegovu super sličicu, pala sam od smeha. ako neko želi za avatar ili potpis.




                          p.s. samo da se zna, ja nemam želju da ulazim u tu vašu grupu, test sam uradila jer nisam imala šta pametnije posle 2 ujutru, a i volim.
                          Da,da,ovo je prvi put da trazis takve slike
                          Mada ti nije los ovaj izgovor da ih trazis,imas jos 7 dana pa ih dobro iskoristi

                          Ako te Judy cuje imaces problema,a Ernests je prejak lik nema price ;)

                          Ovo je mocni Andy

                          sigpic

                          Comment


                          • Jest momak lijep ko lutka,pametan i iz fine kuce,smori se covjek slusajuci takve price

                            Steta radi dominacije i planova,ali kazu da od sljedece godine neces morati vaditi uvjerenje o kretanju,samo licna,pasos,taksa i da im javis zasto dolazis,lakse ce biti dosta
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by asprilja View Post
                              ma evo ja odustao...jer ko ce se natezati za babama od 4 ujutruo da bi cekao za pasos,babe koje vade pasos iako ne idu dalje od maxija,cisto da bi mogle da pricaju komsinicima na kafi jaooo vidi ovaj novi pasos sto je meden,videla sam i radojkinu cerku sa nekim momkom,lep ko lutka vade pasos,putuju mladi,neka neka hteo sam malo da izdominiram srpskom 2,3 nedelje ali cu ipak na reprizu u micunovicevo drevno carstvo
                              Brate kad bi svi tako lako odustajali ne bi bilo dominacija uospte.Sta bi Novak uradio ove godine da je odustajao zbog viza i pasosa i da je propustao turnire,imao je i Nadal problema,pa i Federer ali su bili strpljivi i dominirali godinama.Ti neces u tenisu da dominiras,ali dominacija je dominacija,pa o kojoj god sferi da se radi.Nee smijes odustati na prvom koraku.
                              sigpic

                              Comment


                              • Sindikalna organizacija Samostalnih uprava iz svih gradova Srbije ovim putem oglašava besplatan i brojno neograičen

                                KURS ZA MUŠKARCE


                                MODUL 1 : Naučiti živeti bez mame (2.000 sati) + Moja devojka/žena nije moja mama (350 sati) + Kako shvatiti da je fudbal samo sport (500 sati)

                                MODUL 2: Ne pričati gluposti kada mojoj devojci/ženi dođu prijateljice (500 sati) + Kako prevladati sindrom daljinskog upravljača (550 sati)

                                BONUS: Ne urinirati oko WC šolje (100 sati + praktičan rad) + Kako preživeti prehladu bez drame (100 sati)

                                MODUL 3: Kako ispeglati majcu za manje od 2 sata (praktičan rad) + Varenje bez podrigivanja (praktičan rad)

                                MODUL 4: Početnički kurs o kućnim aparatim (prikaz sa dijapozitivima) + Vežbe (ON...upali; OFF...ugasi)

                                KURS ZA NADARENE: :Moja prva "Maggi" supa bez da iskipi (praktičan rad)


                                7 BESPLATNIH SEMINARA

                                Pored kurseva nudimo 7 besplatnih seminara sa sledećim temama za diskusiju (s obzirom na kompleksnost tema, primamo po 8 kandidata)

                                TEMA 1: Peglanje, od veš mašine do ormana, taj misteriozni proces.

                                TEMA 2: Opasnost pri punjenju i pražnjenju posuda za led (demonstracija + dijapozitivi)

                                TEMA 3: Struja i mi, ekonomske prednosti zvanja majstora.

                                TEMA 4: Poslednja naučna otkrića - da li kuvanje i odnošenje smeća izazivaju impotenciju.

                                TEMA 5: Kako se spušta poklopac od WC šolje i koristi četka za čišćenje - korak po korak.

                                TEMA 6: Muškarac kao suvozač - da li je genetski moguće da ne komentariše dok ona parkira?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X