Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Normalno Olja, jos kad vidim ovakvu neku sliku

    federer_jura_uk_r2_c1.jpg
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Asprilja imas kolace od Canabisa ili Marijuane bolje to Olja isto ti preporucujem mani se kafe....

      Shardonnay je zivela u:
      a) Londonu
      b) Indiji
      c) Turska
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Nemaš pojma ni po jednom pitanju

        I pazi.... ovde ima maloletnika koji još uvek ne znau šta valja, a šta ne
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Cak ni likeri, kruskovac?
          @asprilja, dobro brate to bas i nisi morao da kazes al sa obzirom da ce biti legalizovano uskoro i nije toliko strasno....
          Ne kazem da nisam probao nesto od tih opijata ali to me uopste ne privlaci...
          A pusenje je po meni odlika slabog karaktera, svi uglavnom pocnu pusiti zbog drustva kako bi se lakse uklopili ili ako im devojka pusi cigare , meni je to jadno....
          ma ništa, baš ništa.

          da, i meni je jadno to kad nešto počneš da radiš samo zato što i neko drugi radi isto. ja se nikad u životu nisam osećala ni na koji način neprihvaćeno ili nešto slično, zato što ne pušim i ne pijem, iako mnoge osobe iz mog okruženja rade to.
          sigpic

          Comment


          • Nema tih para za koje bi popio caj,ni kad sam najbolesniji
            Kafu ne pijem,odvratna mi je,nikad mi nece biti jasno kako neko ispere onaj odvratni ukus posle cigare,a ne shvatam zasto bi neko pusio,sta ima od toga
            Ali zato vinjak
            sigpic

            Comment


            • ma gde cu 0-24 da jedem kolace od kanabisa,jel si lud ima i caj od kanabisa,kaze shardonnay da je dobar ma samo ponekad uvijeno,nista sa tim eksperimentisanjem

              edit: pa cigare se puse jer smiruju,nije to da nema efekta,samo se efekat ne vidi jer neces setati osamucen ako popusis cigaru a ko ima problem da ga osete prihvacenim pa zbog toga pije alkohol,pusi cigare,jede cokoladu,pise memoare ili sta god taj nek rascisti sa sobom pa u nove pohode
              Last edited by asprilja; 26-09-11, 13:12.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Indigo, nista od navedenog ;)
                znaju devojke sta je dobro, kafa
                in another life
                I will love you again, RF.

                Comment


                • Ajde da ne spominjemo bas lake droge na sportskom forumu
                  a nemojte sad da se prebacite, pa da pricate o teskim
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Nema tih para za koje bi popio caj,ni kad sam najbolesniji
                    Kafu ne pijem,odvratna mi je,nikad mi nece biti jasno kako neko ispere onaj odvratni ukus posle cigare,a ne shvatam zasto bi neko pusio,sta ima od toga
                    Ali zato vinjak
                    Xaxax Vinjak derem

                    Asprilja i ja sam kao klinja bio hiperaktivan al imas lekove za to
                    Olja sta fali kolacima

                    Bojana to je cak i legalno
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Shardonnay je izgleda obišla svijet, ponovo mi je porasla u očima.

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Gdje će ti se sviđat, odvratno je. Uvijek sam se pitao kako neko može uživati u alkoholu, o cigarama da ne pričam, onaj dim i smrad
                        hahahaha, pretpostavljam i da si pušač.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Xaxax Vinjak derem

                          Asprilja i ja sam kao klinja bio hiperaktivan al imas lekove za to
                          Olja sta fali kolacima

                          Bojana to je cak i legalno
                          ma to je genetika,nema tu leka,samo moze cigara da ublazi hiperaktivnost.a npr. tabletu ne pijem ni kada mi je terapijom prepisana...kada me otkida glava,ne mogu da popijem brufen,kafetin ili nesto slicno...cak i kada sam bolestan ne mogu onaj vitamin c,jednostavno su mi mnogo gadljive te tablete
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Somersby rules!
                            Cigare i kafa, gadi mi se od njih
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by asprilja View Post
                              ma to je genetika,nema tu leka,samo moze cigara da ublazi hiperaktivnost.a npr. tabletu ne pijem ni kada mi je terapijom prepisana...kada me otkida glava,ne mogu da popijem brufen,kafetin ili nesto slicno...cak i kada sam bolestan ne mogu onaj vitamin c,jednostavno su mi mnogo gadljive te tablete
                              Jok ja, i ja slabije pijem lekove ali to nadomestim vocnom salatom i cajevima, ne volim lekove....al nisu mi u zivotu ni trebali da kucnem u drvo, nisam inekciju primio niti sam ikada bio u bolnici...
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • uuu taj alkoholni caj je i vise nego dominantan,tece li tece
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X