Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kako zavidim ljudima koji imaju brz metabolizam
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Nema od tebe čovjeka dok ne budeš brojao bar 100

      Meni je potpuno nebitno kad jedem, samo je bitno da stomo ne kuka, njega mi je uvijek najviše žao

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        kako zavidim ljudima koji imaju brz metabolizam
        Takodje.

        Ali jos vise svima vama koji sad imate snijeg...

        Comment


        • Moj jaran kaze jede 4 puta dnevno jedva 70 kg i prica mi svoje jade, reko ne pricaj gluposti majke ti

          Comment


          • Jedite više puta bez prežderavanja i vremenom ćete ubrzati metabolizam FC i nema metabolizam, čovjek jede po 2x dnevno

            Tetku Maju i Sloveniju još snijeg nije pronašao

            Comment


            • Ne prezderavam se, dorucak i rucak i mozda nesto izmedju smijesno i to je to. Ne bih smio da se upustam u takve avanture, stvarno

              Comment


              • Fkt Dino, nidje veze ti je da jedes 2 puta dnevno...rasporedi to na vise obroka

                Comment


                • Tako sam navikao , ne bih mogao drugacije. Dorucak oko 11, rucak oko 4-5 i to je to. Ustvari , ne bih smio drugacije

                  Comment


                  • Gladne oči, mora sve odjednom da potamani

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Gladne oči, mora sve odjednom da potamani
                      Mada volim kad sjednem da jedem da jedem fino, ne mogu ja to nesto vise puta pomalo, gubim vrijeme

                      Comment


                      • ne valja ti to

                        Comment


                        • Ako se ti fino nagruhaš za doručak i ručak tebi večera i ne treba
                          Iako ja za doručak ne mogu puno da jedem ne znam zašto.
                          Last edited by Adin; 25-01-14, 22:04.
                          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                          Comment


                          • To to pricam

                            Rostilj i

                            Comment


                            • Gore kombnacije na svijetu nema

                              Comment


                              • FC se zdravo hrani
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X