Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da je vodio Radonja, garantujem da bi uzeo 3-0, eventualno bi mogla buducnost da ukrade 1 pobedu. Alimipijevic se toliko obrukao ove sezone, prvo je isprasen u finalu kupa Koraca, pa ga je oducio Dzikic, a redom su ga gazili u EL. Sva je prilika da ce i KLS ispustiti.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Evo, saznah rezultat, pa sam se sa zakašnjenjem iznervirao. Nisam gledao. Pa ovako. Za mene bi napredak za sledeću sezonu bio pre svega otkaz Alimpijeviću. I to koliko sutra. I ostavka moralne gromade Čovića. Od početka sezone sumnjam u njega i trpim kritike jer sam ga nazivao neznalicom. Igraćemo EC, što i nije toliko loše, jer i da smo se plasirali u EL, to ne bi bilo zasluženo, a i razmažena publika ne bi ionako dolazila na utakmice. Ako zadržimo kostur tima i Cipiripi kup će nam biti preveliki zalogaj. Ako pošutiramo štetočine, zna se na koga se misli, možda i uspemo sledeće godine da se vratimo. Budućnost nas je ove sezone dobila pet puta. A mi kukamo na sudije. PET puta! Eej!

      Comment


      • Juce nisam spavao bog kradje a danas zbog imbecila!

        Bjeica, feldin, rocesti umetnik ali bez muda, lesor bez mozga, trener debil... dobricu kapa dole ostali mrs u oizdu materinu

        Comment


        • Ma nema sanse da ostane Alimpijevic, ima valjda bar toliko ponosa u sebi da se povuce posle prekida nase apsolutne dominacije u svim domacim takmicenjima

          Comment


          • Bice bolje .... sledece sezoneTM.

            Duzi je spisak igraca i osoba u strucnom stabu koje treba pozdraviti i pozeleti im uspeha u daljoj karijeri, na nekom drugom mestu.


            P.S:Sve ovo me podseca na prvu Dejovu full sezonu

            Comment


            • Originally posted by VladaVlada View Post
              Ma nema sanse da ostane Alimpijevic, ima valjda bar toliko ponosa u sebi da se povuce posle prekida nase apsolutne dominacije u svim domacim takmicenjima
              Nema.

              Comment


              • Lessort +/- imao -13 za 9 minuta, Omic +/- mao +11 za za 30 minuta. Pametnom dosta.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vinsanity87 View Post
                  Kako smo dosli u situaciju da nam 4. Utakmica u Moraci bude odlucujuca? Cekam jos uvek smislen odgovor, mani ti sudije...Kako su nas dobili u 6 utakmica 5 puta? Jel Rochova lopta prodata kriva za tih 5 poraza? Ajde smisli pa odg
                  kad sam ja spomenuo sudije i kazem da su nas zasluzeno pobedili zato sto nismo znali da branimo pik, zasta je kriv Alimpijevic i nismo mogli da odbranimo njihove bekove u igri 1na 1, zasta je delimicno takodje kriv Alimpijevic jer je trebao da nadje nacin da to promeni a nije sve 4 utakmice!

                  Comment


                  • Originally posted by Klaymen View Post
                    Bice bolje .... sledece sezoneTM.

                    Duzi je spisak igraca i osoba u strucnom stabu koje treba pozdraviti i pozeleti im uspeha u daljoj karijeri, na nekom drugom mestu.


                    P.S:Sve ovo me podseca na prvu Dejovu full sezonu
                    Samo sto nema Cibosa da bankrotiraju i ABA da ima 2 mesta

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Sve je bilo jasno posle kupa kada se Canak posrao po nasem mega talentovanom treneru i oducio ga od kosarke. Partizan je posle 10 treninga sa Cankom igrao bolju odbranu.
                      Ali Alimpije je zapravo krio karte za najbitnije meceve.[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
                      Ovo zvuči kao zajebancija, ali na žalost nije.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • alimpije, ročesti, bjelica, pero, lesor, feldin, neša i enis...just left the building.

                        Comment


                        • Originally posted by Svarog View Post
                          kad sam ja spomenuo sudije i kazem da su nas zasluzeno pobedili zato sto nismo znali da branimo pik, zasta je kriv Alimpijevic i nismo mogli da odbranimo njihove bekove u igri 1na 1, zasta je delimicno takodje kriv Alimpijevic jer je trebao da nadje nacin da to promeni a nije sve 4 utakmice!
                          Ne znam onda zasto si se pronasao u mom postu posto je bio namenjen nekima, a oni ce se pronaci, koji su nas ubedjivali da cemo razvaliti i Mornar i Cedevitu i Buducnost lagano jer smo previse kvalitetni...

                          Comment


                          • Originally posted by VladaVlada View Post
                            Ma nema sanse da ostane Alimpijevic, ima valjda bar toliko ponosa u sebi da se povuce posle prekida nase apsolutne dominacije u svim domacim takmicenjima


                            Pa da li si ti normalan, to govance ne bi podnelo ostavku makar izgubio od mene i još četiri vrtna patuljka.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Sto se EL tice mogu da potpise. Da je buducnist nece igrati. Pa po centru podgorice setaju krave, zar stvarno misite da ce bartomeu dati buducnosti da igra EL. E sad to ne znaci ni da cemo mi igrati, tako da mislim da je ovo dobitna kombinacija za EL. Da odjebu stoku sa balkana, ubace neki asvel, bajern, london tauers picku lepu materinu...

                              Comment




                              • Alimpijevic i Feldin vec nasli nova radna mesta.

                                Comment

                                Working...
                                X