Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo nadrkanko kaze ,,Zvezda jednostavno nije mogla da osvoji ABA ligu,, Satro krivi su drugi.
    Mars smradino iz kluba pa nek ti tata nadje drugu igracku.

    Comment


    • Najjači mi je panj Lazic kad je ušao na dvokorak hahah kakva panjina. Do kad on ima ugovor?

      Napusti Zvezdu Branislave.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Bukvalno kunem dan kad su on i milko ostali u klubu

        Comment


        • Originally posted by Vinsanity87 View Post
          Ne znam onda zasto si se pronasao u mom postu posto je bio namenjen nekima, a oni ce se pronaci, koji su nas ubedjivali da cemo razvaliti i Mornar i Cedevitu i Buducnost lagano jer smo previse kvalitetni...
          ZAto sam rekao da bi ih dobili da su nam igrali Dangubic i Antic, ne bi nam se igra promenila, bili bi isto ocajni ali bi sa Dangom mnogo lakse branili 1 na 1 i sa Perom pik.

          Comment


          • ako u EL ne ide Futura...nemoj ni mi vaki tamo da idemo.

            Comment


            • Ovo nam je dobitna kombinacija, igracemo Evroligu a smenice Alimpijevica , mozda.

              Comment


              • Originally posted by Svarog View Post
                ZAto sam rekao da bi ih dobili da su nam igrali Dangubic i Antic, ne bi nam se igra promenila, bili bi isto ocajni ali bi sa Dangom mnogo lakse branili 1 na 1 i sa Perom pik.
                Pa i sa Dangom i Perom su nas 2 puta dobili...A tada smo igrali kvalitetniju i kosarku sa mnogo vise energije nego sada kada se odlucuje o trofeju. Nemoj samo umor jer je i Budunost igrala i bila konkurentna u EK i ABA, a mi smo znali neke utakmice u EL i tankovati.

                Comment


                • Ma bez veze mi je osipati toliko drvlje i kamenje na Alimpijevića. Čovek voli košarku, trudi se... to što ne zna je druga priča. Nit je sam došao nit treba sam da ode. Čović je alfa i omega, sve dobro i loše od njega potiče.

                  Comment


                  • Originally posted by Manda77 View Post


                    Alimpijevic i Feldin vec nasli nova radna mesta.
                    Ne može, nisu kvalifikovani.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by Svarog View Post
                      Ovo nam je dobitna kombinacija, igracemo Evroligu a smenice Alimpijevica , mozda.
                      Klipa i VV cekaju kao zapete puske

                      Comment


                      • Lepo ste rekli...skupina luzera i glupana...ne znas kome su manji klikercici bili.
                        Bjelica je mnogo toga loseg radio ove sezone na parketu, postace paradigma za bezmudost i mlitavost.
                        Sto neko napisa..sinoc nisam spavaao zbog oruzane pljacke a veceras mi nema sna zbog lignji u tomu i na klupi.
                        Eh kada bi bili te srece pa ovaj pokusaj od trenera da da ostavku ili da ga Cova govnjivom motkom otera pa da nekako pokusamo da spaso sto se spasiti moze - KLS...
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Svarog View Post
                          Ovo nam je dobitna kombinacija, igracemo Evroligu a smenice Alimpijevica , mozda.
                          Nema sanse da bi to gledao.Mene bi bilo sramota da ponovo igramo EL zato sto je neko ispusio, a verujem i ostale.
                          Nismo zasluzili to na terenu i ne treba da igramo EL
                          Last edited by Manda77; 14-04-18, 22:33.

                          Comment


                          • Originally posted by Vinsanity87 View Post
                            Pa i sa Dangom i Perom su nas 2 puta dobili...A tada smo igrali kvalitetniju i kosarku sa mnogo vise energije nego sada kada se odlucuje o trofeju. Nemoj samo umor jer je i Budunost igrala i bila konkurentna u EK i ABA, a mi smo znali neke utakmice u EL i tankovati.
                            A sta mislis da njima nisu igrali recimo Ivanovic i Lendri ?

                            Comment


                            • Ne znam odakle vam to da Futura nece igrati EL...Imaju sve uslove organizacione, a ne sumnjam da ce neke CG "tajkuni" zarad cak i prestiza upumpati neki ozbiljan novac, ako nista bar nama u inat...

                              Comment


                              • Originally posted by Svarog View Post
                                Ovo nam je dobitna kombinacija, igracemo Evroligu a smenice Alimpijevica , mozda.
                                Ja necu gledati tu Zvezdu u EL ako dodje do toga. Kao sto nisam gledao ni nasu prvu sezonu nakon Cibone. To je govnarenje, i ako dodje do toga, zelim im 0-30 i sve poraze po 50 razlike uz teske povrede...

                                Comment

                                Working...
                                X