Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li smo igrali lose (ne po ukusu vascele forumaske populacije)? Jesmo. Da li smo i kao takvi bili ravnopravni sa novim prvakom ABA? Jesmo. Da li smo pigu zavrsili kao prvi? Jesmo.
    E pa goapodo, da vas obavestim, mi smo pokradeni i ovom LOSEM TIMU nije dozvoljeno da bude ono sto jeste - nqjbolji

    Comment


    • Da je bjelica dao 1 trojku od onih silnih promasaja bolelo bi nas dupe za sudiju, da je alimpike nasao resenje za gordica u 4 utakmice bolela bi nas patka za sudjenje tako da batalite o sudijama...ozbiljno su nas pokrali samo u trecoj, niko nam.nije kriv sto ispustimo 10 razlike kao volovi

      Comment


      • Originally posted by Grof View Post
        Da li smo igrali lose (ne po ukusu vascele forumaske populacije)? Jesmo. Da li smo i kao takvi bili ravnopravni sa novim prvakom ABA? Jesmo. Da li smo pigu zavrsili kao prvi? Jesmo.
        E pa goapodo, da vas obavestim, mi smo pokradeni i ovom LOSEM TIMU nije dozvoljeno da bude ono sto jeste - nqjbolji
        Grofe, da te obavestim: ako tim igra kao TIM - ne moze mu niko oteti pobedu. Grupa pojedinaca koji igraju svako za sebe je grupa gradjana, a ne tim, i obicno gube.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Grofe, da te obavestim: ako tim igra kao TIM - ne moze mu niko oteti pobedu. Grupa pojedinaca koji igraju svako za sebe je grupa gradjana, a ne tim, i obicno gube.
          Vidi Kronose, to apsolutno nije tacno, jer je grupi bilo da su tim ili random individualci uskraceno pravo RAVNOPRAVNOG takmicenja
          Preporucujem ti takodje da pregledas upise nekih forumasa i sankcionises zelje za teskim poverdama igraca...
          Dusebriznika - politicki korektnih imamo dovoljno i u svojum redovima
          Last edited by Grof; 15-04-18, 16:07.

          Comment


          • Ukrao sa drugog mesta, ali vredi pogledati;

            On court/off court u finalu, prosek na 40 minuta

            Omić +13 na parketu / -21 na klupi / razlika +34 (skor u finalnoj seriji, računajući samo rezultat kada je bio na parketu: 4-0 za Zvezdu)

            Dobrić +9 / -11 / +20 (2-2)

            Janković +7 / -4 / +11 (2-2)

            Enis 0 / +0 / -0 (2-1, jednom nerešeno)

            Davidovac 0 / +0 / -0 (3-1)

            Ročesti 0 / +1 / -1 (2-1, jednom nerešeno)

            Lazić -1 / +1 / -1 (2-2)

            Bjelica -9 / +6 / -15 (0-4)

            Feldin -6 / +10 / -16 (1-3)

            Lesor -20 / +12 / -32 (0-3, jednom nerešeno)
            Toliko što se tiče priča o zadržavanju Lesora. Mozak se ne može nadoknaditi.
            Last edited by Laki21; 15-04-18, 16:11.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Jbga PO, usli ljudi da se pobiju... Realno se Alimpije istrpovao da je Davidovac Bodiroga, Dobric Brajant...nije tempirao formu najboljih igraca i tima... mi kako se sezona odmicala bili sve gori...

              Meni neverovatno da EL tim dovede anonimusa i posle se cudi sto nije osvojio nista... Roch polako pakuje kufere, ostaje Alimpije...

              Nekad se pitam dal sam na nekom tripu kad sve ovo citam i gledam...To je kao da neko Uvalina dovede u Indijanu ..menije to tako...Uvalin je doktor kosarke.. a nema sta u trenera da ulazes...pisao sam o sveropulosu,i ovom iz CSKA itudisu..sta su oni prosli da dodju do mesta coach...

              I sad je od njih svi pametniji Covic i neki random likovi sa foruma...Ovu sezonu treba staviti u knjige kako ne treba..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • .....
                Last edited by Laki21; 15-04-18, 16:11.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Buducnost zaista ima problem sa dvoranom.
                  Neophodno je dograditi 1000 mesta, ventilacione sisteme itd,itd. Trebaju da se uloze zaista ozbiljna sredstva. EL ne dozvoljava montazne tribine.
                  Videcemo kako ce to resiti.
                  Mislis slicne onima iz Pionira gde smrdim na dim cigareta i znojim se kao prase posle svkae utakmice?

                  Comment


                  • Predsjednik Dragan Bokan najavio je put u Barselonu gdje bi trebalo da dobije potvrdu nastupa, ali ako se to i ne dogodi, nema drame. Na birokratske muljaže teško je uticati, ako ih Đordi Bertomeu i društvo ne žele u svojoj ligi, tu se ništa ne može. No, ovaj trofej i prepunu Moraču niko im ne može oduzeti
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by drakon1 View Post
                      Mislis slicne onima iz Pionira gde smrdim na dim cigareta i znojim se kao prase posle svkae utakmice?
                      Jes bio nekad u Moraci ?

                      Comment


                      • Svi smo ovo očekivali i znali da će se desiti još krajem prošle godine. Emotivno smo se nadali da neće ali to je onaj emotivni navijacki deo mozga. Posle 3 godine uspeha Čović se okurazio i umislio da može da prodje sa svim i svačim. Ali rivali su osetili slabost i pojačali se na vreme. Mislim da bi nas i Cedevita pobedila u finalu.

                        Činjenica je da smo i ovakvi imali pojedinačno najkvalitetniji tim ali trener početnik i realno neznalica je od tih individualaca napravio basketasku ekipu za drugoligaški nivo takmicenja. Alimpijevic je klasičan stranački direktor javnog preduzeća koji samo vodi računa o svom interesu dok je interes preduzeća nebitan tj uglavnom smetnja njegovom ličnom interesu. On čak i ne zna kako da radi u interesu dodeljenog mu JP jer kada bi znao ne bi ni došao na to mesto. Takvi ne trebaju, samo poslušne neznalice. Naravno da neće podneti ostavku jer je u rukama Covica koji će odluciti kada je vreme da se tako nešto desi i da li će se uopšte tako nešto desiti.
                        Ma kako ja poštovao rad Nebojše Covica mislim da ima malo vremena da pokaže da je sposoban da ovo prebrodi i vrati klub na pravi put. Iako mu iskreno želim uspeh, sumnjam da će biti u stanju. Mnogo je toga pogrešio ove sezone a nema koga da okrivi osim samog sebe. Kako će protiv sebe samoga?
                        Za klub i navijače ništa se strasno nije desilo, bolje evrocup nego sezona kao ova u EL. Moramo da povratimo glad za uspehom iz koje proizilazi sve ono sto smo gledali prethodnih godina u EL.

                        Comment


                        • Originally posted by Grof View Post
                          Da li smo igrali lose (ne po ukusu vascele forumaske populacije)? Jesmo. Da li smo i kao takvi bili ravnopravni sa novim prvakom ABA? Jesmo. Da li smo pigu zavrsili kao prvi? Jesmo.
                          E pa goapodo, da vas obavestim, mi smo pokradeni i ovom LOSEM TIMU nije dozvoljeno da bude ono sto jeste - nqjbolji
                          Jesmo ali cvetka. Dobijeni smo 5 puta, ali 5 puta. Od toga sudije su na jednu realno negativno uticale protiv nas, i to je to. I pre nego krene, druga je to prica na 2-1 za nas i sl, sve je to SBBKBB jer i dalje ne znamo da li bi ih dobili i da je sudjenje bilo najbolje ikada.

                          Mi smo na papiru samo bolja ekipa od njih. Isti je slucaj bio i sa Partizanom u kupu. I opet kad podvuces crtu mi imamo 0/2 u trofejima koji su morali da se osvoje.

                          Vreme je da se kupi prnje...

                          Comment


                          • Originally posted by Grof View Post
                            Evo ga jos jedan korektan, ali na ustrb svog kluba. Necu da budem bolji 20 razlike da bih mogao da pobedim sa 5. Hocu da budem bolji za 1 i da pobedim za 1
                            Pitaj malo sta misle ljudi van ove zemlje o sudjenju koje smo mi imali u EL zadnjih godina, pogotovu kod kuce. Pa ce ti neke stvari biti jasnije. Mi smo godinama manipulisali kriterijum sudjenja tako sto smo kopirali Olijev hrkljus, jer kad bijes stalno, onda zadnje dve cetvrtine ti i ne sviraju nista.

                            Pitaj druge ekipe sta misle kako im je sudjeno protiv Zvezde u ABA?

                            Ta prica da se neko organizovao da pokrade Zvezdu sudijski ne pije vodu, niti ce ikada da pije...

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Jesmo ali cvetka. Dobijeni smo 5 puta, ali 5 puta. Od toga sudije su na jednu realno negativno uticale protiv nas, i to je to. I pre nego krene, druga je to prica na 2-1 za nas i sl, sve je to SBBKBB jer i dalje ne znamo da li bi ih dobili i da je sudjenje bilo najbolje ikada.

                              Mi smo na papiru samo bolja ekipa od njih. Isti je slucaj bio i sa Partizanom u kupu. I opet kad podvuces crtu mi imamo 0/2 u trofejima koji su morali da se osvoje.

                              Vreme je da se kupi prnje...
                              Sve tacno, ali smo tih 0:2 anulirali prvim mestom u regularnom delu ABA. U prevodu, dobili smo vise utakmca od direktnih rivla.
                              Znaci ostaje finale (samo za sebe) i umesto da bude 2:2 (u najgorem slucaju), mi smo popusili 3:1

                              Comment


                              • Originally posted by Grof View Post
                                Sve tacno, ali smo tih 0:2 anulirali prvim mestom u regularnom delu ABA. U prevodu, dobili smo vise utakmca od direktnih rivla.
                                Znaci ostaje finale (samo za sebe) i umesto da bude 2:2 (u najgorem slucaju), mi smo popusili 3:1
                                Pobedila vas je takticki i psihicki bolje spremljena ekipa u finalu - sta je tu problem?
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X