Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Svarog View Post
    A znao si i da nam nece igrati glavni bek i centar, strucno si to predvideo?
    Mogli su da igraju isto bi bilo.

    Comment


    • I sve cestitke Gordicu na celoj sezoni i odigranom u finalnoj seriji.

      Comment


      • Ova ekipa ne zna da pobedi. Tri puta smo sami sebe pobedili. Sem dobrica niko tu nema muda ukljucujuci i rocestija. I oni koji su oitali ko je bolji roc ili mwill. Mwill nije skorer pa je vezivao 17 kad je trebalo. Mi gubimo i od partizan!

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Ako je Pero Antic glavni centar, ja sam Wilt Chamberlain.
          Da nije Lesor?

          Comment


          • Nismo mogli bez Dange i Antica i to je to.

            Comment


            • Originally posted by Manda77 View Post
              Smejurija je ovo sto on prica, dobili su nas pet puta, bilo je meceva gde su igrali glavni bek i taj glavni centar.
              Posle evrolige i jednim danom pauze i svaka je bila na jednu loptu.

              Comment


              • Čovek je odigrao majstorski celu sezonu.
                Posebno inspirisan protiv Zvezde.
                U pravu je da su zasluženo prvi i najbolji su.
                5 puta su ove sezone dobili Zvezdu,
                5 puta Cedevitu.
                Toeto.

                Comment


                • nema muda ova ekipa...nema muda kao sto su kalinic guduric,jovic zirbes i ostali imali...niko ne sme da sutne...roc se sakriva dodaje kome stgne...laza da sutne ma jok bolje iza table da se pokusa...

                  Comment


                  • Jbt on trazi tajm aut i od tad mi ne sutnemo na kos. Jebem li ti mamu retardiranu. Sto je najgore mi smo do tog tajm uspostavili ravnotezu a oni bili ti koji nisu sutnuli na kos

                    Comment


                    • Gomila luzera.

                      Najveći luzer u istoriji košarke, sporta, ljudskog roda, mlečnog puta i univerzuma, milko usrani bjelica.

                      Uz njega, srebrna medalje, usroljani feldin i na trećem, počasnom mestu, čovek zvani Nikad Ništa Nisam Osvojio, gospodin Ročesti.


                      Uz njih, pajac na klupi, tatin sin.

                      Ne treba zaboraviti ni Žderu Kantića, koji je svojim prisustvom u kafani dao nemerljiv doprinos klupskoj (alkoholnoj) hemiji.


                      Bravo momci, dva trofeja su izgubljena, vreme je da ode i treći. Ne sumnjam u vas ni trena!!!
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Cestitke ekipi Buducnosti.

                        Comment


                        • Originally posted by Svarog View Post
                          Posle evrolige i jednim danom pauze i svaka je bila na jednu loptu.
                          Koga boli uvo za to?
                          Sta imam ja od toga sto je jedan razlike, to je izgubljena utakmica, tako da mi je svejedno kolika je bilo za njih.
                          Last edited by Manda77; 14-04-18, 22:09.

                          Comment


                          • sta predstavlja antic u ekipi?hvala ti veliki zvezdasu...jovic sa polimljenin ledjima igrao a ti kad je najbitnije stopalo...bezi u makedoniju seronja jedan....o bielici necu da trosim reci...A ti covke i tvoja sujeta te ugasila....

                            Comment


                            • Uvek cemo naci neke izgovore...Sudije, Dangubic, Antic, umor, putovanje, tvrdi obruci,... Kada uspete da uvidite da je kriminal selekcija i amater trener onda ce vam biti jasnije zasto je ova sezona vec sada zavrsena, a kako igramo bice bez trofeja...

                              Comment




                              • Srecan svima koji slave, pa i meni.
                                Jedno veliko hvala gospodinu Covicu i Alimpijevicu za plasman, puno hvala.

                                Comment

                                Working...
                                X