Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ova ekipa igra mozda najgroru i najbedniju kosarku koju sam gledao u zivotu.
    Last edited by Manda77; 14-04-18, 22:52.

    Comment


    • Originally posted by Manda77 View Post
      Ova ekipa igra mozda najgroru i najbedniju kosarku koju sam gledao u zivotu.
      Ovo nije kosarka , ovo je basket.

      Comment


      • Kronose daj otvori prelazni rok

        Mora da ostavim neku poruku za Brata Djamila opet, valja se nadati

        Comment


        • MannyCalavera promjeni avatara.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • E bre Losmi, a nastupio si kao da je ABA titula sigurna stvar, kao da je to sigurica.

            A vidim koliko smo postali razmazeni pa nam se javila neka pravdoljubivost prema Evroligi. Ne prema nekim stvarima gde je zasluga stvarno bitna, nego prema Djordijevoj Evroligi. Sto nismo bili takvi nakon Laktasa i Cibone?

            Comment


            • Rocesti ce brzo put Izraela,tako da ni Kls nećemo uzeti a sto se tice ostalih,Feldina,Lazića,Bjelicu,vise necu da vidim očima.. .Alimpije da se tera u. . .

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                E bre Losmi, a nastupio si kao da je ABA titula sigurna stvar, kao da je to sigurica.

                A vidim koliko smo postali razmazeni pa nam se javila neka pravdoljubivost prema Evroligi. Ne prema nekim stvarima gde je zasluga stvarno bitna, nego prema Djordijevoj Evroligi. Sto nismo bili takvi nakon Laktasa i Cibone?
                Ja jesam. O kome to govoris, bilo bi lepo da navedes. Vise puta sam i to naveo. Kao sto i sam rekao da ovu repku u Rusiji u guzbalu necu da podrzavam takodje. Preko nekih stvari se ne prelazi.

                Comment


                • Covic je uspeo da razjebe sve na brzinu.. Covic nije mogao nista da uradi pre Radonje ne moze ni posle njega.. Toliko o njegovim zaslugama za Zvezdinu dominaciju u prethodnom periodu. Gubimo mesto u EL od amatera.. Ne bih nikoga da uvredim ali u Buducnosti nema ni jednog igraca koji bi imao mesta u Zvezdi.. Skup amatera i starih luzera nam je ocitao lekciju..
                  Serem ti ce Covicu na halu u Zelezniku i na jebanu infrastrukturu

                  Comment


                  • Originally posted by MannyCalavera View Post
                    Hvala brale. Drago mi je da si se ulogovao i otvorio dushu. Idi coluj guch nekom. I da naravno, sportski pozdrav!
                    lako je biti duhovit na forumu momcino.. Ne bih se kladio da bi se tako ponasao uzivo. Verovatno si ponosan na inovativnu “guč” prozivku. To možeš caletu ta polizes

                    Comment


                    • Uglavnom, nisam hteo da mracim sve do plej ofa jer je u pitanju nov tim gde se pravua igra pokazuje onda kada je ona i najpotrebnija. Dakle pa da rezimiramo:

                      Titule za NINDZU godine: Dzikic, Gordic, Ivanovic, Omic, Milo, Javor

                      Titule za MINDZU godine: Alimpijevic, Covic, Bjelica, Feldin, Lesor, Rocesti

                      Glasanje moze poceti sada.
                      Posaljite SMS na 9224 za NINDZE i 9332 za MINDZE i u tekstu poruke napisati prezime igraca. Cena poruke je 120 rsd, a sav novac ce ici u akciju prikupljanja sredstava za platu novog trenera.

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        Ja jesam. O kome to govoris, bilo bi lepo da navedes. Vise puta sam i to naveo. Kao sto i sam rekao da ovu repku u Rusiji u guzbalu necu da podrzavam takodje. Preko nekih stvari se ne prelazi.
                        Ti jesi, ti si jedini bio konzistentan. Mada, mislim da bi se ipak predomislio ako bi to licilo na pravu stvar.

                        Comment


                        • Originally posted by stefan92czv View Post
                          lako je biti duhovit na forumu momcino.. Ne bih se kladio da bi se tako ponasao uzivo. Verovatno si ponosan na inovativnu “guč” prozivku. To možeš caletu ta polizes
                          Jebi ga vise sam akcentovao colovanje, ali eto vidis ti sam znas da guch ima tu tezinu i znacaj. Iskustvo je na tvojoj strani, samim tim respect.

                          Comment


                          • je l moze neko da sabere slobodna bacanja ukupno czv i bud u sve 4 utakmice?

                            Comment


                            • bilo je 78-54 do ove.

                              Comment


                              • Na ovoj je odnos bio 35-18, ako se dobro secam.

                                Comment

                                Working...
                                X