Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cetka View Post
    Evo posta sa bivšeg foruma (pokajao sam se čim sam "kliknuo"):
    [ATTACH=CONFIG]15107[/ATTACH]
    gde kaže da su ljudi prešli ovde zbog funkcija, jadno.
    Pa ono, evo javno mada se sve zna, niko od vas nista nije trazio, tako da njima na obraz
    sigpic

    Comment


    • Nemojte vise o njima, bar iz postovanja prema ljudima kojima smo ovde na noge dosli.. A neki ce se mozda i vratiti tamo.

      Comment


      • Originally posted by cetka View Post
        Evo posta sa bivšeg foruma (pokajao sam se čim sam "kliknuo"):
        [ATTACH=CONFIG]15107[/ATTACH]
        gde kaže da su ljudi prešli ovde zbog funkcija, jadno.
        Smesno. Moze vrlo lako da se bude glavni baja, a da se nema nikakva funkcija
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Bogi@
          Ma pusti stari forum, daj neku ekskluzivu.

          Comment


          • Originally posted by Ćutolog View Post
            Svaki posten zvezdas zna sta je apstinencija , a uce i grobari polako

            Nikako mi se ne svidja ideja sa dovodjenjem cetvorke. Mislim da Jannkovic, Bjelica i Borisa mogu to da pokrpe, da napadacki nece biti problema, a u odbrani ce pomagati Danga kao i do sada.
            Borisa do sada nije odigrao posteno nijednu utakmicu u seniorskoj kategoriji, a Bjelica je samo 5. Mislis da ne bi igrao na 4 kod Radonjica?
            Igrao bi, ali je sporiji i stariji. I zicere je promasivao jer se umori dok dodje do kosa. Za njega je idealno da u evroligi odigra jednu sekvencu od 10-15 minuta, dok je jos odmoran.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Stari forum je pukao i neka je sami su hteli
              sada kukaju i pisu neke gluposti kao sto je ganac stavljao.

              sami pali sami se ubili ovde su nas ljudi maksimalno korektno docekali i to treba ceniti i postovati
              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

              Comment


              • Dobro vece

                Comment


                • Bitno je po meni sto pre kompletirati ekipu, da bi svi zajedno prosli kompletne pripreme sa Alimpijevicem, i da sto pre pocne da se gradi hemija ekipe i dobra atmosfera. Eventualno da se ta 4-ka saceka posle pocetka sezone ako se bude procenilo da je neophodna.

                  Comment


                  • Ljudi hajde da ne pisete vise o b92 iz postovanja prema ovom forumu, ili vec ako hocete kontam da ima ovde neka kafana tema da ne gusimo ovu temu.

                    Comment


                    • Kako ja gledam na stvari,nama je nekih 3/4 meleona vrh koliko mozemo da se opruzimo za sezonu bez ozbiljnih gomilanja dugova,cak i da poduplamo to nista ne znaci vis-a-vis budzeta teskasa iz gornjeg doma sa budzetima preko 10 a nama bi se to katastrofalno odrazilo na neku finansijsku stabilnost i odrzivost celog projekta dugorocno.
                      Sta je onda prioritet(valjda),sa najmanjim mogucim ulaganjem biti najbolji u ABA ligi dok ona bude garantovala prolaznost prema EL,i normalno selektirati ekipu koja nece biti kanta na EL zato sto se onda gubi smisao svega.Ovo je neka ekonomska logika svega i prostor u kojem treba da nalazimo sebe

                      Comment


                      • Dobro vece, dobri ljudi

                        Comment


                        • Pozdrav stari i novi prijatelji

                          Comment


                          • Vreli vikend polako prolazi,a od pojacanja ni traga ni glasa...

                            Comment


                            • Originally posted by DelijaVrsac View Post
                              Vreli vikend polako prolazi,a od pojacanja ni traga ni glasa...
                              polako, bice. Ni prosle god. nisu stizali kao na traci.
                              Traze se stranci tj. cekaj da bogati izaberu pa tebi sta ostane.

                              Comment


                              • Ае сада када је активна тема, може се рећи најактивнија на форуму сигурно, да напишем шта очекујем од екипе, анализу тима итд.

                                Пре свега, када је Дејан Радоњић дошао у клуб, дошао је с неким успехом. Континуитет с Будућности, увек у врху, стизао доста у ЕК. Значи већ је имао неки резултат иза себе.
                                Оно што је чињеница, је да је много напредовао од самог доласка код нас. Било је доста његових грешака током сезоне, лоше ротације, каснио с тајм-аутима и пре свега писхолошка припрема играча. Богу хвала, све је превазишао то и дошао до тог нивоа да развали Вујошевића у директном дуелу у најбитнијим утакмицама за клуб и донесе 3 успешне сезоне навијачима и клубу.

                                Оно што је карактерисало период код Радоњића је одбрана, пре свега веома агресивна одбрана на играчу и максимално физичка спремна екипа. Главни адут у нападу нам је игра из пика, који су вртели прво Маркус и Јовић, па Јовић и Васа и на крају Јовић с Волтерсом који је ипак више скорер него асистент.

                                Е сад, зашто сам писао све ово изнад?

                                Зато што је Алимпијевић дошао као тренер кога сви знају јер је избацио Партизан у 1/2 АБА лиге и очекују исте или мало слабије резултате. Огроман проблем код истог може да буде ауторитет, заиста је превише млад за тренера. Радоњићу, примера ради, је једна од најбитнијих ставки била дисциплина у екипи, као и хемија.
                                Такође, већ сам напоменуо, не знамо какав је тај кондициони тренер. Гачевић је, могу рећи, један од најбољих био у Европи прошле сезоне, барем је имао најбоље резултате. Није то само да екипа може да трчи, већ и темпирање форме за најбитније утакмице, број повреда итд.

                                У Радоњићевом систему је било неопходно да имамо играча типа Јовић који је алфа и омега на терену и од кога све почиње. За Алимпијевића не знам да ли је тако, па не мора да буде и први плеј екипе као Јовић. Наравно, Пулена би било веома лоше довести јер није никакав тимски играч.

                                Радичевић ми делује као добар играч, идеалан за бек-апа. На двојци имамо Лазића, Фелдина па чак и Добрића с обзиром да је тројка попуњена. Одличан посао је ту одрађен, ја сам задовољан. Тројка Дангубић и Кешељ. Дангубић је време да скупи муда и игра онако како може. Има физикалије, шут је поправио доста, дриблинг је ок. Може да игра на врхунском нивоу, само је проблем у глави, а богами имао је и повреде после којих му је требало да уђе у ритам.
                                Кешељ, шта знам. Ајде да играмо на ту карту да је велики Звездаш и да ће погинути на терену. Да му је ово шанса да опорави каријеру..Као бек-ап може да прође иако нисам задовољан баш његовим доласком.

                                Ову двојица, Јанковића и Јовановића, нисам гледао нити их знам какви су. Од Милка знамо шта можемо да очекујемо, а ту је и Бориша. Од Борише мислим да нема ништа, ако је такав тип и до сада није имао мотива да гине на тренинзима и напредује, сумњам да ће сада нагло да промени начин размишљања.

                                Немам представу ко ће доћи на плеју и центру, али ту би морали да не погрешимо.

                                АБА ће бити паклено тешка с оваквом Цедевитом, КЛС узимамо без проблема надам се. У ЕЛ се не заносите, не идемо преко 10 победа ове сезоне, надам се да грешим.

                                Comment

                                Working...
                                X