Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Johnny Rotten View Post
    Gledao sam March Madness i djeluje impresivno i radi sve sto vrhunski plej treba da radi. Tempira igru, pronalazi slobodne saigrace, preuzima odgovornost kad treba. Pisalo je par forumasa o njemu par sati ranije i mislim da ga mogu bolje od mn opisati. Procitaj, ako ti nije mrsko.

    Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
    Ako je tako onda bi nam on definitivno dobro legao na ovu ekipu, pogledacu naravno.

    Comment


    • Originally posted by 011 View Post
      Ako je tako onda bi nam on definitivno dobro legao na ovu ekipu, pogledacu naravno.
      Ako zadovolji, javljaj Bogiju da potpisuje

      Comment


      • Evo ga da ne trazis:

        Comment


        • Mogli smo dovesti i Karnowskog, ode u Andoru
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • nekako mi je ovo strasno divljanje sto on radi ( makar po ovom klipu ). Nema tu timskog duha vec samo napucavanje vlastite statistike.

            Comment


            • Originally posted by abizolirni View Post
              nekako mi je ovo strasno divljanje sto on radi ( makar po ovom klipu ). Nema tu timskog duha vec samo napucavanje vlastite statistike.
              5 apg tokom college karijere

              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by abizolirni View Post
                nekako mi je ovo strasno divljanje sto on radi ( makar po ovom klipu ). Nema tu timskog duha vec samo napucavanje vlastite statistike.
                A jebi ga to je highlights gde se budze njegovi poeni namerno. Nije takav igrac, vise kreira za ekipu i dobar defanzivac. Ne prodaje lopte itd. Mozda ovde bolje:

                Comment


                • Boze me sacuvaj kad vidim ovog Pulena kosa mi se na glavi dize, jedan obican palijander, i lelemud u odbrani

                  Comment


                  • Originally posted by Wook View Post
                    Ako zadovolji, javljaj Bogiju da potpisuje
                    Iz tvojih usta u Bogijeve usi

                    Comment


                    • Meni se Dobric jako dopada kao igrac i mislim da ima reprezentativni potencijal (u prvih 12). Steta sto ga nismo vise gledali u EL, a ako mu je ball handling problem, tesko ce to resiti u ovim godinama...

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Kakve reklame brate?
                        Izbacuje mu reklamu za ubrzani kurs za insajdere.

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Evo ga da ne trazis:

                          I ovaj je eurokrem varijanta kao i Feldin

                          Comment


                          • Kad bolje razmislim mislim da su naša pojačanja i više nego zadovoljavajuća. Radičevic igrao najbolju ligu Evrope, mnogo talenta u njemu, ne bi ga Denver slučajno draftovao. Jović je sa 23 godine u Radničkom bio! Janković i Jovanović izuzetna pojačanja, pokrivaju pozicije 4 i 5, Janković mekana ruka, trojke ulaze kao kap, kontroliše loptu kao bek. Sva trojica će napredovati još!

                            Comment


                            • Originally posted by Cold187um View Post
                              Izbacuje mu reklamu za ubrzani kurs za insajdere.
                              Ne budali[emoji12]
                              Na stranici mi konstantno i to na vrhu i dnu stoje reklame.Nesto tipa sponzori itd. Bem li ga

                              Comment


                              • Feldin najzvučnije naše pojačanje u zadnjih ko zna koliko godina. Fenomenalan napadač, pogađa iz svih situacija, sjajna kontrola lopte, sekundarni plej, atraktivan. Defanzivac par ekselans!

                                Comment

                                Working...
                                X