Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daba oterao Radonju

    Comment


    • nisam ja taj prvo nisam iz Rakovice a drugo lik se zove kao i nas direktor
      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

      Comment


      • Zanmo da nisi, jebote

        Comment


        • Mene i dalje od svega najvise fascinira cinjenica da, ako je stvarno jos dva-tri igraca blizu, cemo mi imati prakticno ceo tim odmah na pocetku priprema. Svakako cemo kroz ceo period da imamo Feldina, sto nije bio slucaj sa takvim Amerima ranije. Da je Radonja imao samo jednu takvu sezonu... Ne mogu ni da zamislim...
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Dobro jutro!

            Comment


            • Originally posted by abizolirni View Post
              spomenuo je debeljuca ali nas Daba je sa Vidikovca
              Pa Vidikovac pripada opštini Rakovica Ali ne bi Daba terao Radonju
              Last edited by Stojke1234; 05-08-17, 08:27.

              Comment


              • Dobra ti sreća Kume Žoržo
                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                Comment


                • Jel ostao neko na devedesetdvojci?
                  Daba pokrenuo migraciju.
                  sigpic
                  ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                  Comment


                  • Kad bi čovek mogao da radi svoj operativni posao gde je car i da ne daje intervjue. Ili bar kad ih daje da ostavi na miru druge Zvezdaše. Dovedi nam dva-tri dobra pojačanja i da slavimo.

                    Comment


                    • Ristovic? Ko je to i zasto ta osoba ima navodno toliki uticaj na Radonjica? Zna li se kuda ce (i hoce li uopste) Radonjic ove sezone?

                      Comment


                      • Davor se zove a nije Ristovic , ne znam ostalo zaista koliki je uticaj imao , a so se Deje tice on ce verovatno u SAD
                        na usavrsavanje.
                        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                        Comment


                        • Originally posted by daba 67 View Post
                          nisam ja taj prvo nisam iz Rakovice a drugo lik se zove kao i nas direktor
                          Даба звани информација.

                          Comment


                          • Poznajući lik i delo gospodina Dejana Radonjića ova Čovićeva izjava može da se podvede jednu od najvećih gluposti koje je izjavio do sada.
                            This is the beginning of your day
                            Life is more intricate than it seems
                            Always be yourself along the way
                            Living through the spirit of your dreams

                            https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                            Comment


                            • Tito najavio dolazak sutra. Ima da procenti prste na sve strane.

                              Comment


                              • Originally posted by daba 67 View Post
                                Davor se zove a nije Ristovic , ne znam ostalo zaista koliki je uticaj imao , a so se Deje tice on ce verovatno u SAD
                                na usavrsavanje.
                                Hvala. Na starom forumu, ako nije jeres, pise se ovako o tom liku:

                                "Rekoh vam, nije mislio na Dabu.



                                Kao sto rekoh, covek nije poznat javnosti niti ima neku funkciju u klubu, tako da ne bih ni ja da mu odajem identitet.

                                Jednostavno poznaje Radonjica i ima odredjen uticaj na njegovo misljenje, sto meni uopste nije jasno sa obzirom da je u pitanju veoma nepristojan, bahat i glup lik."

                                Any thoughts?

                                Comment

                                Working...
                                X