Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Боги View Post
    Niko Hamiltona ne zove?
    umal se ne udavih
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Originally posted by Боги View Post
      Niko Hamiltona ne zove?
      Da Bog da jezik pregrizo.


      Opaa Lakac prijatelju

      Comment


      • kod mene kao i u realnom zivotu sve na prvu.Pa ako se zajebem zajebem ali nekako lepse tako.
        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

        Comment


        • Eh tesko ovim ljudima ovde haha.

          Comment


          • Originally posted by daba 67 View Post
            Navikli smo mi na to.
            Pozvali smo i drugu stranu Topciderskog brda da nam se pridruzi, navikli smo mi sa njima da se macujemo
            Nego treba nam vremena da se naviknemo da nema gornjih spratova hahahahahahah
            Pa sad, da li bi i ovde da otvaramo Tatu? Ja bih se zamislio. Bratanac, Dare, Kuper i kompanija bez kratkog lanca?
            Ja sam covek fin i suptilan.

            Comment


            • Stigao meni broj 1. E sada sam miran
              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

              Comment


              • Administrator da je veceras naplacivao registracije obogatio bi se brze nego Abramovic

                Comment


                • Originally posted by daba 67 View Post
                  kod mene kao i u realnom zivotu sve na prvu.Pa ako se zajebem zajebem ali nekako lepse tako.
                  Iskreno,nego kako!

                  Comment


                  • Polako bre ne plasi ljude ovde pomislice stvarno horda dosla, pa ce na kraju oni sa gornjih spratova da dobiju potvrdu istinitosti
                    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                    Comment


                    • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                      Pa sad, da li bi i ovde da otvaramo Tatu? Ja bih se zamislio. Bratanac, Dare, Kuper i kompanija bez kratkog lanca?
                      Mislim da je bolje bez toga.

                      Comment


                      • Sliku sajberke da urami i svako jutro da joj se klanja
                        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                        Comment


                        • SK je večeras odradio najjači transfer u istoriji foruma ...
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Pozdrav dobri ljudi!

                            Dugo vas čitam, i to...

                            Comment


                            • Evo još jedne prijave,citao sam forum b92,pisao malo...valjda cu ovde vise pisati...ako budem imao sta da kazem

                              Comment


                              • Ne treebaaa naaaam ona rupetina
                                Dobro vece, oprostite mi moju ruznu proslost (B92)
                                Je l' gazda Cova zakazao predstavljanje za ponedeljak?

                                Comment

                                Working...
                                X