Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi moji, Hemofarma smo dobili 37 razlike a vi opet neke zamjerke ispucavate! Znate ko je Hemofarm? Ekipa koja je bila prvak Jadranske lige i 3 puta su igrali polufinale Evrokupa! O cigani što bi rekao Tozovac, ko bi nama udovoljio

    Comment


    • Originally posted by mikara92 View Post
      Ljudi moji, Hemofarma smo dobili 37 razlike a vi opet neke zamjerke ispucavate! Znate ko je Hemofarm? Ekipa koja je bila prvak Jadranske lige i 3 puta su igrali polufinale Evrokupa! O cigani što bi rekao Tozovac, ko bi nama udovoljio
      Nema ova ekipa veze sa tim Hemofarmom.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Otkud Apa u timu??

        Comment


        • Ima li planova da se Rakićević šutne u FMP ili ma gde drugde?
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Ljudi ajd malo logike i pamet u glavi.

            "Previse se kaki o Radicevicu.

            Ako decko mogao da igra celu sezonu u ABC kao (co) lider svoje ekipe znaci ipak nesto jelda. A ovde 95% nisu ga uopste gledali primer prosle sezone nego samo se cita stats i prvi se nekakve analize a foundation je "rekla kazala, cula videla"

            Reko bi: "Don't judge a book by the cover"

            Nekazem ja sada da je Teo nego hocu da kzzem da on bez problema moze da odigra veliku minutazu protiv bilo koga u EL.

            Last edited by Debeljuca sa Vidikovca; 30-08-17, 20:23. Reason: gramatika bre!

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Otkud Apa u timu??
              Pa tu je i on, kao i ova druga ekipa iz FMP-a.. Davidovac, Lazarević, Radanov..

              Comment


              • Kakav crni Hemofarm, kakve titule. Ova ekipa Vršca je dobra za pripreme a te titule su joj samo sećanje. Bosna je bila prvak Evrope pa je sad nema ni na mapi.

                Comment


                • Originally posted by Nebojsa View Post
                  Nema ova ekipa veze sa tim Hemofarmom.
                  Gazda nemoj da zezaš, već dovodi tog Morisa

                  Originally posted by Hogar View Post
                  Kakav crni Hemofarm, kakve titule. Ova ekipa Vršca je dobra za pripreme a te titule su joj samo sećanje. Bosna je bila prvak Evrope pa je sad nema ni na mapi.
                  Prijatelju pa zar misliš da sam ozbiljan bio?
                  Last edited by Боги; 30-08-17, 20:22.

                  Comment


                  • Šali se čovek za hemofarm, o jbt ...
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Lazić kad se vrati, dođe plej i ta četvorka iz večerašnjeg tima će igrati 9 igrača.
                      Last edited by dekkard; 30-08-17, 20:27.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Боги View Post
                        Pa tu je i on, kao i ova druga ekipa iz FMP-a.. Davidovac, Lazarević, Radanov..
                        Bila je vest onomad za ovu trojicu da su potpisali ugovor sa Zvezdom....za Apica sam ocigledno propustio.

                        Comment


                        • Apic je i prosle godine bio na pripremama. Mislim i Lazarevic i Davidovac i Uskokovic. Ali za Apica se secam sigurno.

                          Nego cudno da bas hvale najvise igraca na poziciji za koju najvise ocekujemo pojacanje. Pustio Covke bubicu da malo smiri narodne mase.

                          Comment


                          • Zvezdine haubice

                            Comment


                            • Originally posted by mikara92 View Post
                              Gazda nemoj da zezaš, već dovodi tog Morisa
                              mini moris2.jpg

                              Comment


                              • Rakicevic se razgoropadio.

                                Comment

                                Working...
                                X