Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    To je kao kad klinac kaze tati, pa moj drug Pera ima bolju loptu,doduse I skuplju a ti kazes pa to jeste tacno ali ti mas njabolju loptu za te pare.

    Kad izadjemo na teren, kakve to veze ima, eto bolji je of Diaza iz Unikahe..cena I'm je tu negde..Diaza ocima ne mogu videti ..

    Prvi ja njega dizem u nebesa I imace vecu karijeru of studenata I bice dobar igrac ali taj isti Diaz je vec 2,3 godine u sistemu Plaze npr itd... Odlican igrac ali ako dodje taj Munford NPR TO CE BITI NAJSLOSIJI PG par u EL...Sto znaci da na mestu jedinice mora da se pukne lova I dovede trener na terenu,dirigent..Ne nekakav suter bez asistencije inace ce namLazic biti nanjbolji asistent tima...I odnos asistencija I turnover ce nam biti ogroman,a opet nemamo individualce koje ne moras hraniti loptama vec klasicne igrace koji zive o asista..
    Jebote, mi moramo da osvojimo ABA ligu i da se ne obrukamo u EL.
    NE treba mi ništa više od ove ekipe.Ja zadovoljan.
    Još ako finansijski prođemo dobro, sve nogama u dupe i pevaj.
    PA ne jurimo igrače da osvojimo EL, ako to mislite grdno se varate ili ne znate Čovića.

    Originally posted by mikara92 View Post
    Feldin na instagramu lajkuje slike nafurane srpske cice. On će izgledati kako stvari stoje trpati i koš i nešto drugo, da izvini raja
    Trpao je i Cirbes i mislim da su svi bili zadovoljni.
    Last edited by Боги; 30-08-17, 21:54.

    Comment


    • Simanić debitovao za FMP u pobedi nad Budućnosti 70-69. Postigao je 3 poena.

      Comment


      • Zvezda danas 56% za 3, 28 asistencija.

        Comment


        • Pa nista..ajd mi da ustupimo nekom to EL mesto..da se ne blamiramo sa tim Radicevicima, Jovicima...oh wait...Niko ali niko ne moze da predvidi kako ce ova ekipa izgledati protiv "skupljih" rivala...jedino sto je 100% sigurno je da necemo biti kanta za napucavanje, jer bez obzira sto vise nemamo Radonju, ostali su ljudi koji se kosarkom bave ozbiljno...Kad bude Kalemegdan u junu, ponovo cemo se smejati ovim upisima i izvinjavati na sva zvona sto smo bili "neverne Tome"...i onda novi prelazni rok, novi balvani, neznalice, fiba marinko rokvic nivo igraci...i tako..."zitije cigansko"
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Radicevic bi mogao da bude dobar igrac, ali to trneutno nije za EL nivo. Igrao je u Sevilji koja je skoro ili ispala iz lige sa 7-8 pobeda. Najslosiji sut za , najslosiji sut za tri u ekipi a imao ogromnu minutazu sa 2.7 asistencija I 2to po mecu. Cela ekipa je imala veci broj gresaka nego asistencija.

            Najjace oruzije je kontra I ulaz drive, tu dobro zavrsava kod obruca, ima tu neku snagu kod ulaza, asistencie slab, kontrola lopte dobra. Sut kriminalan ali se mozda moze srediti... Sevilja je imala dobre utakmice,posebno protiv jacih timova nekad cak su I Real dobili ali to nije nita posebn cudno.

            Ima 23 godine I moze da napreduje, neka uloga zizisa, Sloukasa bi mu prijala po meni dosta I u tom pracu treba da ide. Napadacki pet na pet kad se igra napadacki je slaba pretnja..Ipak ima prostora za napredak smao ne volim te neke price kao da smo ne znam kakvog PG dobili trenutno, treba tu mnogo rada...
            ja kao parametar imam ono sto je igrao pre tri sezone. ruku na srce prosle godine sevilja je bila bas bas bedna ekipa. od njega se ocekivalo da bude vodja, nije to bas najbolje izgledalo, ali covek nije imao ni s kim da igra. nece sigurno strahinji milosevicu da deli asistencije. pre tri godine, je to mnogo bolje izgledalo. nagovestio je potencijal u znatno jacem timu sa porzingisom, ernangomezom i oriolom...

            ono sto mene brine, je sto smo prilicno tanki i na 4 i na 5 bez obzira sto na pet imamo tri igrac. nebitno je za pricu to sto je bjelica igrao na 4 danas, ali trio lesor, bjelica, jovanovic mi ne uliva puno poverenja. lesor je potencijal, ali prilicno sirov, ja sam licno uvek skeptican prema igracima niskog iq-a. o bjelici vec sve receno, a meni jovanovic ni na usc nije bas ulivao poverenje. kad ga covek vidi rekao bi da lepi 3 banane po utakmici. on ima to vretenasto telo, bez grama sala, ko brus li od 2 10, ali nema ni malo atletike, a ni snage u njemu. on ima igru za mnogo manje od 210. hoce li lesor moci zaista da bude startni centar evroligasa?

            Comment


            • Originally posted by Боги View Post
              Simanić debitovao za FMP u pobedi nad Budućnosti 70-69. Postigao je 3 poena.
              Nek upise fakultet dok je jos mlad. Ako ovako nastavi, nema od njegove karijere nista.

              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by Боги View Post
                Nemam podatak za Dobrića

                Ko kaže da će isključivo? Imaće minute i na 4 i na 5.. Kažem, krpiće malo Kešelj, a ne bi me iznenadilo i da Apić tu upadne u neke kombinacije.

                Četvorka će se dovoditi. Ne znam kad.

                Na 5 Lesort i Jovanović za prvo vreme.
                Dobrić je povređen.Pauza 2-3 nedelje . Boriša je u FMP-u da bi igrao što više Radičević baš prijatno iznenađenje . Bjelica i Feldin odlični, Danga dobar .Francuz će biti pojačanje ...imao baš dobrih poteza . Aleksa igrao malo ali imao grešaka u dodavanju ,vođenju .U svakom slučaju daleko ispred Rakićevića . Od J I J smo videli malo ,pogotovo od Jankovića. mada se izgleda lakše povredio. Jovanović je zadnju četvrtinu odigrao solidno. Alimpijević strog insistira, na odbrani ...utisak je da ćemo igrati dosta brže .Meni deluje da će to biti sve bolje,pogotovo kad se kompletiramo

                Comment


                • To sa Zenitom, jel to neki turnir u Vrscu ili? Opet sumnjam da ce biti prenos ili publike, jos je rano za takve utakmice.

                  Comment


                  • Mislim da je sledeća sa Steauom u petak .Tako sam čuo u Pioniru

                    Comment


                    • Originally posted by Пера Ложач View Post
                      Jebote, mi moramo da osvojimo ABA ligu i da se ne obrukamo u EL.
                      NE treba mi ništa više od ove ekipe.Ja zadovoljan.
                      Još ako finansijski prođemo dobro, sve nogama u dupe i pevaj.
                      PA ne jurimo igrače da osvojimo EL, ako to mislite grdno se varate ili ne znate Čovića.



                      Trpao je i Cirbes i mislim da su svi bili zadovoljni.
                      Koje finansije..prosle 3 g mi bili u minusu 2.5m..haha daj ljudi da li ste vi ozbiljni...Uprava treba da napravi pare a ne da se navijac pita sta I kako..to je njihov posao. Of ovoga love nema, peru ko zna sta rade da se ne vracam na lucky bet, zeta itd..

                      Osvojis ABA I prezivis u evropi, meni to deluje iskreno lose. Treba da napravis tim za el za F8 u okviru nashi mogucnosti onda sigurno ABA nece izostati ;)

                      Meni je mnogo zao kako razmisljamo
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Pa pravi se tim koji ce napadati plej of Evrolige. Samo ne ove godine. To ti valjda govori prosek godina pojacanja koje smo doveli.

                        Comment


                        • Originally posted by NateHuffman View Post
                          ja kao parametar imam ono sto je igrao pre tri sezone. ruku na srce prosle godine sevilja je bila bas bas bedna ekipa. od njega se ocekivalo da bude vodja, nije to bas najbolje izgledalo, ali covek nije imao ni s kim da igra. nece sigurno strahinji milosevicu da deli asistencije. pre tri godine, je to mnogo bolje izgledalo. nagovestio je potencijal u znatno jacem timu sa porzingisom, ernangomezom i oriolom...

                          ono sto mene brine, je sto smo prilicno tanki i na 4 i na 5 bez obzira sto na pet imamo tri igrac. nebitno je za pricu to sto je bjelica igrao na 4 danas, ali trio lesor, bjelica, jovanovic mi ne uliva puno poverenja. lesor je potencijal, ali prilicno sirov, ja sam licno uvek skeptican prema igracima niskog iq-a. o bjelici vec sve receno, a meni jovanovic ni na usc nije bas ulivao poverenje. kad ga covek vidi rekao bi da lepi 3 banane po utakmici. on ima to vretenasto telo, bez grama sala, ko brus li od 2 10, ali nema ni malo atletike, a ni snage u njemu. on ima igru za mnogo manje od 210. hoce li lesor moci zaista da bude startni centar evroligasa?
                          Da, sve se slazem, rekao si kako I ja mislim iskreno. Sem za Strahinju, bio je tu Stojanovski,Loket, Nahbar,Mahalbasic itd...Nisu oni ne znam ko pa da dovode ne znam kakve zveri Ipak je imao veliki proctor I nije imao pritiska...

                          Ovde kad pocnu da mu psuju majku na svaku gresku iz prvog reda trbina pa do golubarnika bice skroz druga prica

                          Inace se slazem sa celim tekstom, mislim da je Radicevic potencijal ali ako se dobro radi sa njim I da mu se prava uloga. Sad da li moze to da se istrpi, uradi rezultat I on razvije pitanje je.

                          Lesor po meni bi mogao ali mi tanka ta pomoc oko njega, sto da ne pa I Hajns je krenuo iz Brosea da gradi ozbiljniju karijeru, ima potencijal ali treba tu jos neko...

                          Sam on bas kao lider ispod kosa ne znam iskreno.. kad vidim ostale centarske linije nasa igleda bas tanko. Po meni jak kec I jaka petica, ili cetvorka batr da vuce na pet...To je vec ozbiljna prica, mnogo nam znaci da dodje jos jedan dole..men isto ovo deluje slabo za EL a ne dominantno za ABA f4..verovatno dovoljno za ABA ali sa tim da igramo EL I da imamo najveci budzet nije razlika na terenu tolika..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Chupa View Post
                            Pa pravi se tim koji ce napadati plej of Evrolige. Samo ne ove godine. To ti valjda govori prosek godina pojacanja koje smo doveli.
                            Ti stvarno verujes u to?
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • A kako da razmisljamo??? Nemamo bogate "pijane milionere" koji ce da nas finansiraju, nismo "ponos Izraela/Litvanije"...Kosarka je neprofitabilna i ne rastu na drvecu ljudi koji ce se tim baviti zarad nekog hobija, statusnog simbola...Back to reality...ovo je jedini moguci nacin funkcionisanja...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Ja verujem da mi moramo ovim putem jer izbora nemamo. To da uprava treba da stvori pare kojih nema je 10x veca bajka od ovog mog.

                                Kao da vec nismo imali plej of ekipu pre dve godine, a prosle bili 9. skoro istom putanjom. Iskreno Losmi ne znam sta ti ocekujes na koji nacin da se od nule pravi ekipa za top 8 pa da ABA bude laganica. Kojom logikom?
                                Last edited by Chupa; 30-08-17, 22:41.

                                Comment

                                Working...
                                X