Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Peachy Carnehan's friend View Post
    Samo da kazem za dnevnik, jako sam razocaran ovom bezanijom.
    Posebno cinjenicom da ste prebegli na mesto gde je utociste nasao sav skart sa 92-ojke.
    Mislio sam da u vama ima vise bunta.
    Znate vi na koga mislim.

    Razumem i znam te. Meni licno je srusen snesko u momentu kada glavni urednici portala koji sam smatrao demokratskim, i koji sami svakodnevno propagiraju neke vise vrednosti, mrtvi 'ladni napisu da mi sa spotske nismo ni ljudi, da ne spominjem ostale uvrede i kvalifikacije. Sta ja tu imam jos trazim?
    Ja sam covek fin i suptilan.

    Comment


    • Originally posted by Peachy Carnehan's friend View Post
      Samo da kazem za dnevnik, jako sam razocaran ovom bezanijom.
      Posebno cinjenicom da ste prebegli na mesto gde je utociste nasao sav skart sa 92-ojke.
      Mislio sam da u vama ima vise bunta.
      Znate vi na koga mislim.
      NA b-92 se nije moglo živeti od ekipice ljudi koji su želeli da imaju vlast nad robljem. Ako si samo malo drugačije mislio, nedaj bože napisao - ban na sitno a drugi put zauvek. Neka im je daleko kuća i molim Vas da više taj forum ne pominjete ovde. Bilo ne ponovilo se. Nekoliko " škartova " koji su trikovima i podlošću oterani pod velom demokratije,više vrede nego ceo taj forum .
      Zbogom i ne pojavili se više niĐe.

      Comment


      • Ovde imamo sav skart (ruzno to malo prema nama ovde) sa b92 od ranije? Stvarno? Pa dobro, mozda ipak nije do njih, vec do b92..pitam, ne znam...

        tt sa A5 u inat Mi6
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ovde imamo sav skart (ruzno to malo prema nama ovde) sa b92 od ranije? Stvarno? Pa dobro, mozda ipak nije do njih, vec do b92..pitam, ne znam...

          tt sa A5 u inat Mi6
          cast izuzecima skart je Olja ostao tamo tako da ne uzimaj previse ovo ksrcu.
          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Ja ne znam
            Ja sam jedan od njih (trajno me banovali sa laznom optuzbom da sam neciji klon)... i ne smeta mi da budem "skart sa xxx", da ih ne spominjem, to mi dodje kao kompliment. Koliko vidim ovde je za sad dobra atmosfera, i nema intelektualnih onanista koji vredjaju druge i huskaju. Ne obazirite se na svakojake upadice, da vidimo kad ce to sledece pojacanje.
            Last edited by mmajstor; 05-08-17, 19:29.

            Comment


            • Originally posted by Daba View Post
              to za tebe ne vazi
              Cek, zar ti nisi onaj lik cije lice cesto vidim na prenosu kroz tablu, i koji se konstantno zali na samovolju moderacije? Nesto si mi poznat...

              Ma daj, kako da pisem i da se zezam, a u isto vreme budem mod? Onda vise nema dupeta itd. Zar bi i to zrtvovao?

              PS: I imati nekoga, ko je alergican na kritike i pljuvanje igraca i strucnog staba, kao moderatora na stranicama KKCZ i nije bas najbolja ideja, iskreno.
              Ja sam covek fin i suptilan.

              Comment


              • Drugari, samo da se prijavim
                I malo da iskuliramo sa pričom o prethodnom boravištu, bar iz poštovanja prema ljudima kod kojih dolazimo u kolonama.

                Comment


                • Pa neka kaže lepo bez uvijanja, da se ne razvlacimo na 10 strana, jeste-nije.. I opet se poteže ta priča ovde gde joj mesto i vreme nije i opet ove ljude ubacujemo bespotrebno u priču.

                  Comment


                  • Ma daj bre da pricamo o KK Zvezda
                    Hocete da Vam.kazem ko dolazi.

                    Comment


                    • Ko hoce da prica o B92 ima tema off topic, ajde tamo, nemojte ovde.

                      Comment


                      • Haha ubacil ste Kronosa medj cigane iskusno

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Ma daj bre da pricamo o KK Zvezda
                          Hocete da Vam.kazem ko dolazi.
                          Ne, koga to zanima
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Pozdrav i dobrodošlica Gb92 pripadniku normalne grobarske ekipe, bilo bi dobro i da djolesrb dođe
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Боги View Post
                              Pa neka kaže lepo bez uvijanja, da se ne razvlacimo na 10 strana, jeste-nije.. I opet se poteže ta priča ovde gde joj mesto i vreme nije i opet ove ljude ubacujemo bespotrebno u priču.
                              Normalno da se u početku vuku repovi. Je li to znak da još ništa od pojačanja čim ne žuriš s temama

                              Comment


                              • A da batalite pricu o B92 forumu. Realno ovde tome nije mesto, treba da se prica o kosarci. Kome se gde svidja nek ide, al dosta vise o tome...

                                Comment

                                Working...
                                X