Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kuzmić kod nas?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • http://www.kkcrvenazvezda.rs/novi-ce...9-07-2016.html

      Još uvijek nemamo stranca u ekipi.

      Comment


      • Srećno nam s njim, trebaće nam. Nadam se da će doći još jedan centar, jer nećemo dobro proći ako samo Štimac i Kuzmić budu igrali, ustvari upravo sam to zamislio i zgrozio se.

        Comment


        • Bez obzira sto ove godine imate vise para, bicete slabiji nego prosle. Bez obzira sto je tek pocetak "prelaznog roka" vec ste pukli na centru u odnosu na proslu godinu, a otisao vam je Kinsi koji je dosta bolji igrac od Dzenkinsa koga ste doveli.

          Ako na cetvorci ne pronadjete nekog ubicu mislim da necete moci bas tako lako da se prosetate kroz sledecu sezonu.

          Comment


          • Originally posted by Batman View Post
            Bez obzira sto ove godine imate vise para, bicete slabiji nego prosle. Bez obzira sto je tek pocetak "prelaznog roka" vec ste pukli na centru u odnosu na proslu godinu, a otisao vam je Kinsi koji je dosta bolji igrac od Dzenkinsa koga ste doveli.

            Ako na cetvorci ne pronadjete nekog ubicu mislim da necete moci bas tako lako da se prosetate kroz sledecu sezonu.
            Mogu opet da promene tri igraca i okrenu sezonu ako nema nekog novog pravila oko registracije u novom formatu EL. Cokiju je najmanji problem da Kuzmicu i slicnima nogu u dupe, taman moze da kaze da je ustedeo otpustanjem igraca.
            sigpic

            Comment


            • Najveća katastrofa je što Kuzmić potpisuje na tri godine, to znači dve stvari:

              1. Da će nas Kuzmić maltretirati tri godine

              2. Da priča sa otkazom Kuzmića koju je izbacio Kaziragi ne poje vodu.

              Comment


              • U vrh glave treba ocekivati jos 2-3 pojacanja, od septembra pa na dalje bice kvalitetnih Amera.Kuzmic moze trenutno da prodje kao dobra rezerva, zajeb ce da bude ako se ne pojacate na pleju i centarskoj poziciji.Sada sve zavisi kakve igrace ciljate, ali trebaju vam solidan plej, startni centar kao i igrac slican Mileru koji moze da pokrije 3 i 4.Jedino ste na dvojci ok, druge pozicije morate da zakrpite.

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  U vrh glave treba ocekivati jos 2-3 pojacanja, od septembra pa na dalje bice kvalitetnih Amera.Kuzmic moze trenutno da prodje kao dobra rezerva, zajeb ce da bude ako se ne pojacate na pleju i centarskoj poziciji.Sada sve zavisi kakve igrace ciljate, ali trebaju vam solidan plej, startni centar kao i igrac slican Mileru koji moze da pokrije 3 i 4.Jedino ste na dvojci ok, druge pozicije morate da zakrpite.
                  A što da krpimo? Koji su takmičarski ciljevi? Meni je cilj ABA. Ne znam koji bi drugi ciljevi mogli da postoje sem ABA+ prodaja igrača i dominacija na unutrašnjem planu narednih x godina.

                  Comment


                  • Trenutni roster nije nikakav garant da osvajate ABA ligu, mora na trenutni roster da se dodaju barem dva igraca jer ovo sada je bas tanko.Kuzmic i Stimac na petici, Simonovic i Danguba na trojci i na pleju trenutno nemate adekvatnu zamenu za Jovica.Za ocekivati je da sacekate oktobar/novembar i da cete tada da dovedete igraca koji moze da prelomi utakmicu.Treba vam treba plej(bolji od Vasilija) i igrac koji moze da pokrije 4/5 u najgorem slucaju.Igrate Evroligu, a ne Evrokup a meni trenutni roster izgleda ko da ste ostali bez Evrolige a ne da igrate sledece sezone.

                    Jel Stimac i dalje vas?Micicu koliko znam je istekla pozajmica.

                    Comment


                    • Da, da, moraće obavezno još jedan centar stranac doći. Sunce ti nama je na 3 Simonović i Dangubić, znači fale nam startna trojka, četvorka i petica, plus back-up plej kao što je već rečeno. Velika šteta što je Kinsey otišao, među boljim defanzivcima u našem timu, ako ne i najbolji. Jeste star ali mogao nam je sigurno poslužiti još 2-3 godine sigurno, naravno da je htio i da smo mogli.

                      Vasa je otišao koliko znam, a Štimac nema ugovor.

                      Comment


                      • Ja ne znam čemu žurba? Imamo najbolju situaciju u poslednjih 20 godina. Dobra reputacija, šampioni, učesnici u nikad užoj EL, samim tim imamo veće šanse za dobre igrače, veći budžet nego prošle godine. Ja sad znam da ćemo imati bolestan tim, ljudi 20. jul.

                        Comment


                        • Kod vas je problem sto ste ni tamo ni 'vamo. Vi, realno gledano, vec imate ekipu, fali vam samo cetvorka. Medjutim, sada ste dobili dosta para od evrolige i steta je ne dovesti neke bolje igrace. Medjutim, po mom misljenju, krenuli ste u pogresnom pravcu. Produzili ste sa Stimcem i Simonovicem, otisao vam Kinsi, vracate indisponiranog Dzenkinsa, a centarski par Kuzmic - Stimac. Uz to, imate problem koji je Partizan imao u doba kretena Vlade Jovanovica da imate previse mladih talentovanih igraca kojima nije data sansa pa sada ne mozete da racunate/da se oslonite na njih. Rebic je lepo bio krenuo, onda ga je sasekao glupavi Micic. Tejic vracen u FMP, Luka imao povredu, Dangubic nije nista pokazao, Aranitovic na pozajmici, Simanic ni minuta, o Radanovu i da ne pricam.

                          Ako dovedete pleja, gubite Jovica koji vam je prosle godine bio motor ekipe, a Rebic propusta jos jednu godinu. Ako dovedete krilo, Gudura gubi minute, jer ste vec doveli Dzenkinsa. Na centru dva pajsera koja mogu da pomognu, ali daleko od stabilnosti koju je na neki nacin donosio Cirbes.

                          Ja sam bas razmisljao sta bi uradio da sam na mestu vlasnika kluba. Najpre bi se odrekao igraca koji su imali prilike da pokazu sta znaju a tu priliku nisu iskoristili (Dangubic, Tejic, Mitrovic). Onda bi se resio igraca koji su onako prosek, vise za ABA ligu, tipa Micic, Stimac, Simonovic, pa da lepo kupite nekoliko kvalitetnih igraca i da konacno talentovani klinci dobiju sansu. Onaj Simanic vam je izuzetan potencijal, steta je i za vas i za reprezentaciju da cami na klupi ustupajuci mesto Simonovicu.

                          Iako sam Partizanovac i znatno mi je vise stalo da vidim kako ce Partizan izgledati dogodine, bas me zanima sta cete vi uraditi, jer opet kazem, imate para ali nemate prostora. Nagomilacete mnogo igraca sto moze da vam se itekako obije o glavu.

                          Comment


                          • Originally posted by Batman View Post
                            Bez obzira sto ove godine imate vise para, bicete slabiji nego prosle. Bez obzira sto je tek pocetak "prelaznog roka" vec ste pukli na centru u odnosu na proslu godinu, a otisao vam je Kinsi koji je dosta bolji igrac od Dzenkinsa koga ste doveli.

                            Ako na cetvorci ne pronadjete nekog ubicu mislim da necete moci bas tako lako da se prosetate kroz sledecu sezonu.
                            Kako se to puklo na centrima? Nije Štimac produžio ugovor, ne znam odakle ti to. Ako ništa Kuzmić će koliko toliko zaštititi reket za razliku od beskorisne prevare koji se iz nepoznatih razloga vuče po EL timovima i sklapa dobre ugovore.

                            Ne treba ni plej ako ostaje Jović. Treba sačekati, ima vremena i dosta prostora jer još uvijek nema stranca u ekipi. Sa 2 jaka igrača na 4 i 5 ekipa može biti slična kao prošle godine, vidjećemo kako razmišljaju u klubu.

                            Comment


                            • Ma nema sumnje da ćemo imati brutalan tim. Prejak za Abu, dok za EL tipujem 10.mesto. Nerealno je da uđemo u 8 jer novi format ne dozvoljava iznenađenja. Nema veze, bar ćemo se nagledati brda dobre košarke gde će naši mladi igrači Gudura i Boriša sticati iskustvo. Što se pojačanja tiče, očekujem 3 pojačanja. Startnog centra, četvorku i rerervog pleja. Mada me nebi iznenadilo da ostane Micić. Lagano, nigde ne žurimo, posmatramo tržíšte i shodno time se i ponašamo. Kuzmara burazer je po meni odlično pojačanje za ulogu bekap cenra. Jeste napadački limitiran sa brdo mana ali se uz veliki rad sa Radonjom to da ispraviti. Ne zaboravimo da on igra odbranu na fantastičnom nivou. Teško ga je ugurati pod koš kada se ukopa, a i zna da lupi rampu. Svakako je apgrejd u odnosu na tužnog Štimca. Jedva čekam početak sezone.

                              Послато са GT-I9105P уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Kuzmić može da eksplodira. Pr tri godine Bobi nije mogao da igra pola utakmica pre Raška, bio neupotrebljiv. Bušio ga je i Gagić, nije bio uopšte sjajan, pa gde je sad. Nije baš ovaj Kuzmić antitalenat.

                                Slažem se dosta toga sa Batmanom, dobro razmišlja.

                                Moraju igrati Gudurić i Simanić. Mi osam nema da jurimo. A 16 obezbeđujemo prvim mestom u ABA tako da je to najvažnije.

                                Comment

                                Working...
                                X