Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne veruje Radonja klincima, opšte poznata činjenica, a činimi se da tek neće nešto forsirati i rizikovati u svojoj poslednjoj godini ugovora.

    Nekako mi se pre crta Simonović prinudno na 4 u slučaju potrebe, nego Simanić tu sa lepim minutima.

    Zato će Radonja uvek biti ovan mioljski...
    Last edited by Brajkula; 06-07-16, 19:15.

    Comment


    • Ovo je kao da porediš talenat Kantea i Pirla

      To je bilo kad je imao 5 godina više nego Simanić sad. On je igrač koji je iskočio kod one neznalice od trenera kad niko nije očekivao. Da si pitao nekog grobara šta misli o Lučiću dok je imao 20, vjerovatno ti ne bi ništa rekao ili bi se nasmijao. Simanić je čisti NBA potencijal, ima oko 210, ogroman raspon ruku i već sad pregled igre i ok šut. Prototip je onoga što se traži u košarci i sve će se više tražiti. Ako se on uništi treba ugasiti košarku i klub.

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Ovo je kao da porediš talenat Kantea i Pirla
        Šta tu ima da se poredi

        Neprejeban će Pirlo ostati, niko nikad takva klasa.

        Comment


        • To ti i pričam, Lučić je Kante

          Comment


          • A Šimanić je tu Pirlo ?

            Comment


            • Obozavam ja Lucu ali ni blizu to Borisinog talenta. Borisa bi kod Duleta u prosloj sezoni bio minimum backup 4 sa solidnom minutazom a u pretprosloj u rotaciji i igrao bi sigurno ako se povredi neko na njegovoj poziciji, ne bi se krpio Simonovicima i ostalim pajserima. Za ovu bi ga vec planirao za startera i ustekao pare za druge pozicije.

              Treneri umiru za takvim talentima + su tu kod vas jos neki potencijalno ozbiljni igraci, nista od toga ne koristite. Al' ajde, rezultati to pokrivaju.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                A Šimanić je tu Pirlo ?

                Da, u poređenju talenta koji posjeduju

                Comment


                • Imamo mi Radanova, Aranitović je u Megi, Stojanovića još jednog velikog talenta na beku/krilu smo izgubili, možda i ne baš toliko našom krivicom. Na Miladinoviću već otkucava sat, ja mislim da je on već dvije sezone u FMP-u, a također je sjajan centar za svoje godine. Dosta talenata izlazi iz Zvezdine škole, a samo je Gudurić dobio priliku za sada.

                  Comment


                  • Radanov će sigurno da iskoči, takvom talentu mislim da ni Radonja ne može stati na put, dok Aranitović je projetovan tek za sledeću sezonu kako cenim, u stvari ova godina u Megi mu je odskočna daska.

                    Stojanović u Italiji ne igra ništa, zamro dečko.....

                    Comment


                    • http://mondo.rs/a919557/Sport/Kosark...e-ugovore.html

                      I eto nesreće, Simon još jednu godinu

                      Comment


                      • Nek nam je Bog na pomoći sledeće godine, mada već znam kako će ta košarka izgledati. Počivajte u miru naše nade i očekivanja u ovoj novoj Evroligi, ne bi me čudilo da zaseru sa pojačanjima kao i prošle godine.

                        Ako nam Jenkins i Milutinov budu pojačanja za sledeću sezonu, teško nam se piše. A specijalac Radonjić ako usere karijeru Guduriću i stavi ga iza bilo kojeg beka u postavi, ili ne daj Bože za njega premjesti Marka na tricu jer tamo nemamo igrača, nek se nosi iz države, biće kamenovan.

                        Comment


                        • Kako se i pričalo, Đenka izgleda dolazi. Još ništa nije zvanično, ali i Miško je malo natucnuo na twitteru. Ok, nije neko posebno pojačanje, ali mi je drago što je došao jer ima naš pasoš, i ovo znači da više neće biti pojačanja na beku to jeste Gudurić će dobijati više minuta, što je odmah pozitivno. On i Đenka da podijele po nekih 15 minuta, Lazić 10(zato što je Radonjić ostao), nije neka jaka bekovska linija, ali će barem Marko igrati.

                          Comment


                          • A sta je sa Kinsey-jem? On je definitivno otisao?

                            Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by krele90 View Post
                              A sta je sa Kinsey-jem? On je definitivno otisao?

                              Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
                              Koliko znam nema ugovor sa nama, ali nije nigdje otišao.

                              Comment


                              • Otišao je Kinzara, oprostio se na instagramu od nas.

                                Btw. priča se ovo

                                http://www.sportando.com/en/europe/s...-gudaitis.html

                                gledao sam ga više puta prošle godine, nije se naigrao poder Vujukasa i Jankunasa. Jedino što mu ide u prilog je što je mlad pa ima prostor da napreduje, ovako prosečan mladi EL centar, za koga eto može jedino da se kaže da je dobar ofanzivni skakač.

                                Comment

                                Working...
                                X