Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Јесте, Мишко је крив што је Настић полудео

    Јовић није Мишков играч па се пробио рецимо. Бориша прешао код Мишка, па опет није играо.

    Мишко је за све лоше кирв..

    Comment


    • Jeste ali mnogo je lakše kad si kod Miška nego kad nisi. Jović je Jović. Pa nema Miško pravo da bira tim, ali ume da progura svoje igrače. Sve legitimno samo mi se nekad smuči.

      Comment


      • Radičević stigao. Nema razbacivanja kao kod Radonje, popunjava se roster mladim igračima a ne samo iskusnim prosecima. Na ovo će doći tri životinjčine od 350-400-450 000 i to je to.

        Comment


        • Radičević igra za pare za koje je igrao Simon. Da nije bilo Boldena i Obradovića, ne bi bilo tih što će doći. Od 400-450 neće niko doći, od braće nema pomoći. Ako i dođu trojica s tim platama to znači da će igrački budžet biti sličan kao prethodnih godina

          Comment


          • Biće biće, samo se će biti negde kao u vreme kad je Kvinsi došao. Ne sećam se meseca. Čekamo da se pročisti sve. Ma i to je priča za braću. To seru zvezdaši i u fudbalu i u košarci. Ništa tebi Andrej ne odmaže samo ti ne pomaže. U Fk je drugačije, ali npr cela priča i "svađa" sa Kokezom je organizovana upravo od tog Kokeze. Evo i neki dan je bilo saopštenje. Svađa sa Kokezom i hapšenje debeljuce Vazure i to. Kao nevina Zvezda, a spin majstor Vučela i krimi Vazura jebaše Zvezdu. Nije to tako. Nego je Zvezda bila nesposobna da uzme titulu. Isto i KK. Nek se Čova pokaže. Ima dva tima, ima keša od koledža koliko hoćeš, od FMP-a, nek nadje sam pare.
            Last edited by Cassius Clay; 01-08-17, 12:21.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Radičević stigao. Nema razbacivanja kao kod Radonje, popunjava se roster mladim igračima a ne samo iskusnim prosecima. Na ovo će doći tri životinjčine od 350-400-450 000 i to je to.
              Samo da ta zver ne bude na kraju Džejms Feldin.

              Comment


              • Super ako bude, zverina je.

                Comment


                • Nemoj to neko da te laže. Momak nema mesta u PAO-u, a nama treba nosilac igre.

                  Feldin je meni sličan igrač ko Simonović, samo što moram reći da je Simon čak i bolji.

                  Comment


                  • Gledao sam ga još davno. Nije Jenkins imao mesta u Armaniju.

                    Comment


                    • Ne kažem da Dženkins nije bio bitan prošle sezone, naprotiv, ali nije bio ni glavni šraf. Jović je bio taj koji vuče konce, a Dženkins eventualno u prvom mandatu u Zvezdi.

                      Feldin mi nije to neko skupo strano pojačanje koje će da bude tas na vagi. Da ne budem pogrešno shvaćen, dobar je igrač, simpatičan šuter, ali.....

                      Do duše na ovaj roster bi bio pojačanje, na prošlogodišnji pored Dženkinsa i Gudurića....mrka kapa.

                      Comment


                      • Ne znamo mi to dok ne vidimo. Vidiš da svi igrači koji dodju u Srbiju dignu karijeru. Nebitno pre Partizan ili sad Zvezda. Imaju više slobode u smislu da su najbolji igrači što svakako nisu u najjačim klubovima. Volim ja Jovića i predobar je, ali ne vidim razliku izmedju dovodjenja Jovića iz Radničkog i Radičevića iz Španije. Vrlo moguće da se on kroz Zvezdu afirmiše, kao i ove centrine.

                        Za mene odličan prelazni rok. Uvek sam pre za domaće igrače, nego za strance tipa Lipovij, Mekel. Hemija raste, svi se razumeju, ima to prednosti. Nisu zvezde, moraju da se dokažu. Protiv Radičevića sam igrao kao klinac, sećam se samo da su nas drali po 20 razlike i da su trčali kontru kao ludi, a svi su pričali o njemu.

                        Zamislite petirka domaćih igrača mladih. Puno srce, šta god da urade. Još mlad trener. Uživanje. Mnogo pametnije nego da se razbacuje sad, pa posle opet da gledamo sa kim da se fuzionišemo i slično.

                        Comment


                        • Ma pusti EL, je l to dovoljno da se pobedi Cedevita ?

                          Comment


                          • Pa to ne znamo. Ali ništa nam ne znači da pobedimo Cedevitu i da se ugasimo sledeće godine od dugovanja Murićima. Ovo možemo da finansiramo. Manji je rizik jeftin tim(za EL standarde) i mlad trener, nego skup tim i mlad trener. Čim sam video da će on biti a nisam verovao, očekivao sam ovo. Problem veliki za Cedevitu i za bilo koji tim da pobede Zvezdu nije samo kvalitet nego i rutina od 30 EL utakmica. Makar imali i 5 pobeda, mi ulazimo sa mnogo više jakih utakmica u završnicu i kao apsolutni favoriti.

                            Slažem se, ABA je prioritet, ali može se dovesti neko i tokom sezone da se popune rupe, a uštedeo si 3-4 plate.
                            Last edited by Cassius Clay; 01-08-17, 20:51.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Samo da ta zver ne bude na kraju Džejms Feldin.
                              Jeste on. Čim se potpisao ugovor s njegovim vanbračnim sinom Kešeljom, pokrenuo je izlaz iz ugovora sa Panathinaikosom. Nagradio nas Miško kao i uvijek.

                              Pogledavši ekipe i kompletnu konstalaciju snaga u EL, ne mogu prežaliti što se raspala ekipa koja bi se sigurno borila za FF. Godinu više zajedno + Bolden, možda zamjene za strance jer svakako nisu igrali bitnu ulogu. Šteta, propuštena je velika prilika za veliki rezultat.

                              Comment


                              • Ne verujem da bi se ona ekipa borila za f4. Meni se ova ekipa svidja jer ima potencijal da ostane na okupu 2-3 godine. A onda... Stvarno mislim da bi otišli na f4 neke 2020. ako bi uspeli da zadržavamo većinu mladih igrača, a da kad ode neki zameni ga drugi koji je već bio tu godinu, možda i jače, i dobijao šansu sa klupe po malo.

                                Samo domaći igrači, i 3 zveri koje se menjaju svake ili svake druge godine, i nema promašaja. Niko se neće naigrati protiv Zvezde. Mislim da ćemo biti jači na kraju ove sezone nego bilo koje prošle. Eksplodiraće svi.

                                Comment

                                Working...
                                X