Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Super što je došao Kešelj. Pre sam za domaći prosek sa iskustom nego za stranca prosek divljaka. Ovako je ciganin došao.

    Bolji igrač od Simonovića svakako, ako se vrati u kakvu takvu formu.

    Comment


    • Krenula je šprdnja, čovjek umro prije 5 godina. Došao bi još prošle kad se gurao, sad više nema ko da zaustavi dotok indijanaca.

      Comment


      • Keselj je rekreativac poslednje tri cetiri godine, on se ni ne moze nazvati pojacanjem jer ne postoji na kosarkaskoj mapi.

        Zao mi je Alimpija jer se sigurno nista nije pitao niti bi ikad pozelio Keselja u timu ali sta da se radi, zato je tu, da bi Covic selektirao ekipu i dovodio koga on misli da treba. Covic je klub.
        sigpic

        Comment


        • Mišku je Kešelj ljubimac, ovdje su se pitali po 50% on i Čović.
          Na toj poziciji imaš Dangubića i Dobrića i 2 bolja igrača od Kešelja u FMP, slijepcu je jasno o čemu se radi.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Super što je došao Kešelj. Pre sam za domaći prosek sa iskustom nego za stranca prosek divljaka. Ovako je ciganin došao.

            Bolji igrač od Simonovića svakako, ako se vrati u kakvu takvu formu.
            Imam užasno mišljenje o Simonoviću, ali nema šanse da Kepelj ponovi Simonovu prošlu sezonu, čak ni sam Simon nema šanse više ikada da je ponovi, pa ni u Zenitu koji igra uvek na over poena. Pa taj Kešelj je u Belgiji prošle sezone ubacivao po 4 poena u proseku.

            Pitanje je da li je Dobrić bolji od Kešelja, tu je to trenutno, samo što Dobrić može samo da napreduje, za razliku od prvog.

            Comment


            • Kešelj je dobar za ono za šta je doveden. Alimpijeva želja. Simonovu prošlu neće ali svakako će dići formu. Kešelj je takav lik da je igrao preko k par sezona. Sad ima motiv, podići će se i vratiti. Kažu da mu se baš igra, želi da pokida i doprinese iskustvom na svoj način.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Kešelj je dobar za ono za šta je doveden. Alimpijeva želja. Simonovu prošlu neće ali svakako će dići formu. Kešelj je takav lik da je igrao preko k par sezona. Sad ima motiv, podići će se i vratiti. Kažu da mu se baš igra, želi da pokida i doprinese iskustvom na svoj način.
                Alimpije izjavio u prvom obraćanju da će se popunit iz FMP i traže igrače na mjestima koji fale. Izjavio je i još kako mu je tm jaka odbrana. Kako se jebivjetar Kešelj od 30 godina uklapa u sve to?
                Zašto Alimpijević prvo dovodi igrače na mjestima na kojima je trebao popuniti sa ništa slabijim igračima iz FMP koje je on sam vodio, a tamo sve što vrijedi su Radanov kao najtalentovaniji i Lazarević i Davidovac.
                Sad da čekamo Tragiju Dragičevića, Gagića i slične šprdnje i da se nadam da će nam onaj katalonski šupak uručiti ispisnicu.

                Comment


                • Ja mislim da je Marko kolateralna šteta nekog drugog dogovora.

                  Može taj i taj igrač, ali da potpišete i Kešelja.

                  Jeben je Miško, svestan je da Kešelja sada niko sem Mege neće da potpiše.

                  Comment


                  • To jedino ima smisla.
                    Krenula priča i za Gagića jbt da li su normalni. Radičević jedino ima smisla, može napredovati, imao dobrih igara u Španiji.

                    Comment


                    • Evo i Gagic dolazi, kakav cirkus pravi Cokic
                      sigpic

                      Comment


                      • Odlično pojačanje ako dodje. Upgrade u odnosu na Kuzmića. Ima bolji šut i čvrstinu. Odavno nismo imali košarkaša na poziciji janičara. Za sada odličan prelazni rok. Skupljen novac, dovode se iskusni provereni igrači a Alimpije troši znatno manje od Radonje a imaće iste ili bolje rezultate.

                        Comment


                        • Nadam se da si sarkastičan. Ovo sto se radi je dno dna dovode se propali domaci igraci zbog menadžera. Od tima koji je bio strah i trepet u Evroligi prosle godine docicemo do toga da se sprdaju sa nama i popravljaju kos razliku i to sve za samo godinu dana..

                          Comment


                          • Ko popravlja sa nama koš razliku??? Glupa priča. Ne sprdam se. Od tima koji je igrao protiv Reala Uleb i bio pred gašemjem do tima koji standardno igra EL. E cigani moji, brzo sve zaboravljate. Najveća smo stoka navijačka.

                            Pustite vi stručnjaci Čovića i upravu a Miško će biti - nikad veći muljator i lik od Čovića a još manje će dovoditi zbog nekoga a da nema zauzvrat ništa. Polako, samo gledajte kakav tim ćemo imati.

                            Comment


                            • Gagić upgrade u odnosu na Kuzmića Kako nisam odmah provalio da se šprdaš, i bilo je nelogično da neko piše tako, makar ne pratio nikako.

                              Comment


                              • Дошао би Кешељ одавно да је Радоњић прихватио то. Колико се сећам, Кешељ је после неког пораза Звезде написао на твитеру "смРадоња", па из тих разлога није био пожељан.
                                Додуше, ни играчки није био на неком нивоу па да игра за нас.

                                Само немојте као врлину да му наводите да је велики Звездаш.

                                Гагић с друге стране може да буде ок појачање, иако бих се више њему радовао да је Радоњић ту јер уме с центрима.

                                Comment

                                Working...
                                X