Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da su se lažna braća sklonila prošle godine igralo bi se s Panathinaikosom za FF. Sad bi ekipa bila još jača, dok su svi ostali isti ili lošiji, uglavnom ovo drugo jer je dosta vrhunskih igrača otišlo u NBA. Jbg. ostaje žal, nisu to bile neke nemoguće pare.

    Comment


    • Feldin na dve godine

      Comment


      • Fino.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Feldin na dve godine

          Није лоше.

          Comment


          • Šta znam.....ovo je dil Kešelj in, Miško završi da PAO poklopi 150 k od ostatka ugovora Feldina.

            Priča se da se kuva ozbiljno pojačanje. Ozbiljnije od ovoga.

            Čekamo.

            Comment


            • Samo da to pojačanje nije Pero Antić.

              Comment


              • Pero Antic je prema nekim pricama dosta daleko ipak ,jeste bio medju prvim opcijama koje su se nudile ,ali dolaskom tandema "JJ" ,nije potreban jos jedan igrac tipa Milko Bjelica .A + ima prica da Alimpijevic bas i nije nesto zagrizen za njega , jer je vec u godinama ,a pokriva osetljive pozicije ,gde treba imati snagu i kondiciju za 60+ utakmica i nekih 20-25 minuta prosecno ,a to u njegovim godinama tesko da moze da izdrzi .

                Kao neka back up opcija tipa 7-8 minuta i neko ko ima veliko iskustvo je solidno resenje ,ali da bude jedan od nosioca igre ,tesko ..

                Comment


                • Samo neka kuva

                  Comment


                  • "Pomaze Bog" Nadam se da su novi clanovi ovde dobrodosli i da cemo se lepo druziti.
                    "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                    Comment


                    • Ako vas nema bar 20 ne ulazite

                      Comment


                      • Sad ce Solunci da stignu
                        "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                        Comment


                        • Pozdrav svima, kasnije o mladom francuzu sad da se javim samo, i zatrazim izbeglicki azil sa prethodnog foruma. Elem, nije tako blizu Lesort kao sto se pise ali jesu ozbiljni pregovori, i Brose ga je hteo pa se Fila umesala.

                          Comment


                          • Pozdrav svima..Neki me možda znaju, nekima sam poznat, nekima manje ali svi smo mi ovde sa manje više istim ciljem. Dobra sportska priča i opuštena konverzacija.

                            Još jednom pozdrav svima i nadam se lepom druženju!

                            Comment


                            • Pozdrav Bogi, drago mi je da si tu.

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                Pozdrav svima, kasnije o mladom francuzu sad da se javim samo, i zatrazim izbeglicki azil sa prethodnog foruma. Elem, nije tako blizu Lesort kao sto se pise ali jesu ozbiljni pregovori, i Brose ga je hteo pa se Fila umesala.
                                Pasoš SK na šalteru.

                                Ajd baci nešto kasnije o njemu, totalno mi je nepoznat kao i ovi naši s koledža.

                                Comment

                                Working...
                                X