Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta ljudi ovde pisu... veliki ''poznavaoci'' ove igre, jos par I'm fali da se sakupe I da kazu kako ce sve ovo proci ..e al lik pusti Keselja 12m hahaha

    Cak mislim da sam trenera I precenio
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Jad i beda.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Rebo vrati se sve ti je oprošteno.

        Comment


        • Najmanji problem je vecerasnji poraz od CSKA.
          Problemi su mnogo dublji.
          Ocekujem koliko ujutru gostovanje Covica na Pinku.

          Comment


          • Da sacekamo taj decembar i da radicevic,jankovic,keselj i kouc al lepo odu u neki spartak...nisu oni za vise,mozda kouc al i bude za jedno 10god,sada ne...

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Najmanji problem je vecerasnji poraz od CSKA.
              Problemi su mnogo dublji.
              Ocekujem koliko ujutru gostovanje Covica na Pinku.
              И ја исто. Да нам објасни како смо некада губили с другим тренером и 40 разлике од Химкија и Реала у гостима и да је ово добро.

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Najmanji problem je vecerasnji poraz od CSKA.
                Problemi su mnogo dublji.
                Ocekujem koliko ujutru gostovanje Covica na Pinku.
                2011 put

                Comment


                • Dve pobede smo udaljeni od top 8.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by ikaluka View Post
                    Ja naglasih kada nemas para, opste je poznato vecina ostalih evroligasa je toliko materijalno stabilna da bi cak sebi mogli da dozvole ne postojanje mladjih kategorija jer mogu bukvalno u svakom trnutku da dovedu kvalitetnog igrac kakav im treba za razliku od nas.Iz FMP smo prebacili tri igraca koji tesko mogu biti zalog za buducnost, od kojih ni jedan nema potencijala ni za prosecnog evroligaskog igraca a za Lazarevica se pitam sta ce trenutno prvom timu pored Lazica i Dangubica.
                    Sto se mladih tice pa evo naprimer od jutros informacija /tom izvoru verujem bar do sada me nije prevario/ da se nas bivsi igrac Pazin vratio iz Italije ali ne kod nas nego u MEGU.Za one koji ne prate mladje kategorije Pazin uz Marija Nakica iz Reala i takodje naseg Pokusevskog iz Olimpijakosa cini trojac najtalentovanijih igraca i najveceg potencijala kada je kadetski uzrast u evropi.
                    Pazin je danas potpisao za Partizan.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Dve pobede smo udaljeni od top 8.
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Dve pobede smo udaljeni od top 8.
                        I toliko od prvog mesta u ABA ligi. Sreća da u ABA nema više od 3- 4 ekipe pored nas "ozbiljne" pa možemo da još uvek sanjamo i da se zavaravamo, iako sam pristalica toga da niko nema tapiju na prvo mesto i da nije tragedija ne biti prvi, muči me ovo rasturanje prvo tima pa onda i kluba.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Jimi22 View Post
                          Pazin je danas potpisao za Partizan.
                          Izvini permutovao sam jer sam istovremeno dok sam pisao citao novu vest u vezi Mege.
                          Last edited by ikaluka; 15-11-17, 21:28.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            I toliko od prvog mesta u ABA ligi. Sreća da u ABA nema više od 3- 4 ekipe pored nas "ozbiljne" pa možemo da još uvek sanjamo i da se zavaravamo, iako sam pristalica toga da niko nema tapiju na prvo mesto i da nije tragedija ne biti prvi, muči me ovo rasturanje prvo tima pa onda i kluba.
                            Može li malo više detalja za nas neupućene.
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Иначе да су разумемо део кривице сноси и Алимпијевић. Радоњић за четири сезоне у ЕЛ је имао један пораз од 20+ код куће и то од Фенера чини ми се. Данас је ЦСКА могао да оде на 40 да су хтели. Људи дошли да одраде посао и победили оволиком разликом. Морам да чујем конференцију Алимпијевића после ове утакмице, интересује ме шта ће сада да каже.

                              Comment


                              • Nije ovaj poraz i nas skor u EL problem, problem je nacin na koji igramo i trenerov pecat koji apsolutno za sada ne postoji. Sve pobede koje smo ostvarili su na individualni kvalitet i iskustvo 4 igraca. To tako ne moze do kraja sezone, za sada Alimpijevic nema nekih ogromnih rezultatskih kikseva sem Buducnosti u bg, ali igra nam ne lici ni na sta. I logicno je da postoji odredjeni stah kod navijaca i simpatizera kluba kako cemo izgledati kada bude bilo najvaznije.

                                Comment

                                Working...
                                X