Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
    bas ruzno ti si sine igrao u Zvezdi i dobijao kintu od nje
    Kazu da nije dobijao iako je ugovorom bilo predvidjeno. A i nismo isti pa ovo ne cudi.
    Last edited by mark !t zer0; 20-02-18, 20:14.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Dobijao je naravno, pocev od stipendijskog ugovora pa dalje, nije mogao biti u klubu par godina bez plate, plus je klub platio troskove kad se povredio. Uglavnom ovaj snimak neka bude i za one koji kazu nihe bitno, e valjda sad vidimo da je bitno ..itekako bitno

      Comment


      • Ista smo mi .....

        nema razlike nikakve... kad je kkp krao, mi smo plakali tj kad su pare letele tamo a vamo se pralo,sad obratno i svi se nasladjuju tudjoj muci..

        Nista ovde nije normalno, a ovo je u principu normalno za ovo podneblje, setimo se kad su nasi ukrali pehar itd...

        Dug je put pred ovim narodom da shvati svoje greske, tamo jedno za 40-50-60 godina i to mozda..

        Gledajte sao hronolgiju.. od papaka, zvizdanje Djordjevicu, ma svim nasim legendama, vi zaboravili zlog duleta, mi ludog radonju..da ne idem na ove split tuce na stadionu, omicu itd...

        I Vi se kao zgrazavate...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by čš čš View Post
          Kazu da nije dobijao iako je ugovorom bilo predvidjeno. A i nismo isti pa ovo ne cudi.
          Nije za zajebanciju - 7 dana
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Ovo je prvenstveno pitanje za Savez: Sta se desilo, ko je ucestvovao i koliko ce biti kaznjen? Sve ostalo su nagadjanja - jos samo fali neko od Grobarije koje znam da napise: Oni su to sami uradili - pogledaj vreme izmedju snimka i saopstenja.... (obecavam mu mesec dana sefte). Ovo je suvise velika pizdarija da bi se zataskala i da sacekamo jos neke informacije pre polivanja govnima odgovornih, vazi? Ja sam kofu vec spremio.
            Slazem se, jbt ovo ne sme ostati zataskano, osvojio si trofej, uzivaj u njemu druze cemu ovi gafovi, ali hajde sacekajmo.

            Comment


            • I da Losmi slazem se da smo pod navodnicima isti kad poredim sipkase ali ako je ovo uradio igrac, to je za mene tek strasno.

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Nije za zajebanciju - 7 dana
                Sve, sve, ali da ti koji si toliko puta napisao "nismo isti" banujes zbog toga...

                Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

                Comment


                • Realno smo isti pa je ban od sedam dana preblag zbog neistine da nismo isti.
                  Tocak tka kako tocak zeli.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Ista smo mi .....

                    nema razlike nikakve... kad je kkp krao, mi smo plakali tj kad su pare letele tamo a vamo se pralo,sad obratno i svi se nasladjuju tudjoj muci..

                    Nista ovde nije normalno, a ovo je u principu normalno za ovo podneblje, setimo se kad su nasi ukrali pehar itd...

                    Dug je put pred ovim narodom da shvati svoje greske, tamo jedno za 40-50-60 godina i to mozda..

                    Gledajte sao hronolgiju.. od papaka, zvizdanje Djordjevicu, ma svim nasim legendama, vi zaboravili zlog duleta, mi ludog radonju..da ne idem na ove split tuce na stadionu, omicu itd...

                    I Vi se kao zgrazavate...[emoji3]
                    Ovako nešto nikad ranije nije urađeno i ništa što je urađeno ranije nije uporedivo sa ovim postupkom. To su nepobitne činjenice.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                      Sve, sve, ali da ti koji si toliko puta napisao "nismo isti" banujes zbog toga...

                      Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
                      15 dana
                      Ometanje moderacije - 3-15 dana
                      Primeri: komentarisanje moderacije na pogresnom mestu, ponovno postovanje obrisanih postova itd.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Ako je igrac uopste, mada verovatno jeste...Ne kazem..cemo vidimo..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Ako je igrac uopste, mada verovatno jeste...Ne kazem..cemo vidimo..
                          Upravo to i kazem: Na ova pitanja treba Savez da odgovori, u interesu je oba kluba da se to razresi i da se odgovorni najstrozije kazne.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Upravo to i kazem: Na ova pitanja treba Savez da odgovori, u interesu je oba kluba da se to razresi i da se odgovorni najstrozije kazne.
                            Ne znam sta savez moze ovde da uradi kad je razresenje u pitanju?

                            Pehar je poveren kkP i sva odgovornost kako za cuvanje tako i za pronalazenje izgrednika lezi na pomenutom klubu.
                            Tocak tka kako tocak zeli.

                            Comment


                            • Originally posted by the soul assassins View Post
                              Ne znam sta savez moze ovde da uradi kad je razresenje u pitanju?

                              Pehar je poveren kkP i sva odgovornost kako za cuvanje tako i za pronalazenje izgrednika lezi na pomenutom klubu.
                              Može, da kazni klub i igrača/igrače (ako su oni umešani) ili samo klub ako su navijači ili neko drugi na snimku.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Može, da kazni klub i igrača/igrače (ako su oni umešani) ili samo klub ako su navijači ili neko drugi na snimku.
                                Moze samo kad dobije informaciju ko je to uradio. A tu informaciju je duzan kkP, najvise u moralnom smislu. Ovo je velika mrlja za Partizan, pa tek onda za celu kosarkasku Srbiju, pocevsi od saveza do nas ljubitelja basketa.
                                Tocak tka kako tocak zeli.

                                Comment

                                Working...
                                X