Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije bitno zbog cega su skinute, bitna je njihova poruka...Kakve veze ima zasto su skinute?
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Oni su ovim postupkom pljunuli svoj klub pre svega i obezvredili njihovu pobedu pokazavši koliko im je trofej bitan kad ga skrnave.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Odslusah i audio uz pomenuti video - stoka.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Vrlo moguće da su ovo košarkaši Partizana. Neka, ništa čudno.

          Comment


          • Jel ovo glas Aranitovica??

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Jel ovo glas Aranitovica??
              Ako jeste, dobrovoljno se javljam da mu napravim monokl ispod drugog oka.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Jebote svašta mi pada na pamet, ali mi žao Kronosa da bilo šta napišem. Uzdržaću se od generalizacije

                Comment


                • http://www.kkcrvenazvezda.rs/gospodo...0-02-2018.html

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Jebote svašta mi pada na pamet, ali mi žao Kronosa da bilo šta napišem. Uzdržaću se od generalizacije
                    Nemam ja nikakav problem s tim da osudim ove moje za pizdarije kada ih naprave, samo sam protiv generalizacije: mi smo ovakvi, a oni su onakvi. Ovo su uradila 2 magarca: izvrsilac i snimatelj i obojicu treba najzesce kazniti, ma o kome se radilo.
                    Last edited by kronostime; 20-02-18, 19:57.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Nemam ja nikakav problem s tim da osudim ove moje za pizdarije kada ih naprave, samo sam protiv generalizacije: mo smo ovakvi, a oni su onakvi. Ovo su uradila 2 magarca: izvrsilac i snimatelj i obojicu treba najzesce kazniti, ma o kome se radilo.
                      I ja sam protiv generalizacije, ali nažalost ovakve stvari često okarakterišu sve navijače kao divljake.

                      Meni je strašno ako je istina da je ovo Aranitović uradio (jedan od učesnika), izašla se slika na tw da je valjda imao isti sat na nekoj drugoj slici. Tweet je ubrzo sklonjen.

                      Comment


                      • Ne znam dal je Aranitovic nisam audio-forenzicar ali ako jeste bas ruzno ti si sine igrao u Zvezdi i dobijao kintu od nje. Ne Kronose ne treba nikog tuci fizicki vec se nadam da je ovo samo motiv da ih tucemo na terenu.

                        Comment


                        • Usudio bih se reći, mladi, bahati a kroz glavu duva.
                          Sutra kad mu neki još mlađi i bahatiji polomi noge izvinjavaće se svak-svakome.
                          A sa druge strane, na greškama se uči

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Nemam ja nikakav problem s tim da osudim ove moje za pizdarije kada ih naprave, samo sam protiv generalizacije: mi smo ovakvi, a oni su onakvi. Ovo su uradila 2 magarca: izvrsilac i snimatelj i obojicu treba najzesce kazniti, ma o kome se radilo.
                            Smešno je i pomisliti da je ovo urađeno bez dozvole najviših instanci u klubu.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Ne znam dal je Aranitovic nisam audio-forenzicar ali ako jeste bas ruzno ti si sine igrao u Zvezdi i dobijao kintu od nje. Ne Kronose ne treba nikog tuci fizicki vec se nadam da je ovo samo motiv da ih tucemo na terenu.
                              Ovo je prvenstveno pitanje za Savez: Sta se desilo, ko je ucestvovao i koliko ce biti kaznjen? Sve ostalo su nagadjanja - jos samo fali neko od Grobarije koje znam da napise: Oni su to sami uradili - pogledaj vreme izmedju snimka i saopstenja.... (obecavam mu mesec dana sefte). Ovo je suvise velika pizdarija da bi se zataskala i da sacekamo jos neke informacije pre polivanja govnima odgovornih, vazi? Ja sam kofu vec spremio.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Hajde da sacekamo, brzo ce se sve znati..

                                Mozda su i kod njih morali 'dobrovoljno' kao Simon.
                                Da je za osudu postipak-jeste, ali hajde fa sscekamo jos koju cinjenicu.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X